Jak vás bolel podbřišek, než jste zjistily těhotenství?

gambrinkax
25. zář 2013

Ahoj holky chtela bych se zeptat. Jak vas bolel podbrisek nez jste zjitili ze jste tehulky? dnes jsem 15-16DPO a pres tyden me boli podbrisek ale jen tak lehce ... a dnes v noci me 2x vzbudila silna tupa bolest podbrisku jako kdyz mam hodne silnou ms..... uz sem myslela ze to dostanu ale zatim nic. Ms neocekavam do konce tohoto tydne.

netopyrecka
6. zář 2016

@aymy31 To mě tedy mrzí.. .chtěla bych ti popřát, at najdes silu se nad to povznest, nestresovat se tim a byt stastna, ze alespon jedno ditko mate a ze ste rodina. Za zniceni manzelstvi to opravdu nestoji... a je urcite dulezitejsi byt stastnejsi ve trech (a to myslim opravdu vazne, protoze kdyz se to projevuje negativne v manzelstvi, urcite to dopada i na malou).. nez se honit za necim, co proste zatim neexistuje. Opravdu dulezite je "tady a ted". Kdyz je zena ve spatnem psychickem stavu a neustale mysli na otehotneni, tak to proste nejde, telo citi, ze proste nejsou vhodne podminky pro poceti. Ne nadarmo se az necekane casto stava, ze pary, ktere nakonec dospeji k adopci, opadne z nich stres a konecne to po nekolika letech prestanou resit, tak nakonec do roka cekaji vlastni... Nemysli na to a uzivej si zivota... leti az moc rychle na to, abychom se trapili.

sami28
23. srp 2020

@gambrinkax muzu se zeptat, jak to tenkrát dopadlo?

gambrinkax
autor
24. srp 2020

@sami28 ms se tenkrát dostavila

kubacka
29. říj 2020

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat. Mám ms opožděnou 2 dny, tohle se mi stává takže tomu nepřikládam váhu protože mám už 3 měsíce rozhozený cyklus po ivf. Ale co mě zaráží je bolest u pms. Ty normálně mívám ale jinde. Teď mě to bolí tak nějak uprostřed. Většinou mě píchal nějaký vaječník ale tohle je jiné. Měly jste to někdy taky tak? A byly třeba tehu?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru