Jak vás bolel podbřišek, než jste zjistily těhotenství?

gambrinkax
25. zář 2013

Ahoj holky chtela bych se zeptat. Jak vas bolel podbrisek nez jste zjitili ze jste tehulky? dnes jsem 15-16DPO a pres tyden me boli podbrisek ale jen tak lehce ... a dnes v noci me 2x vzbudila silna tupa bolest podbrisku jako kdyz mam hodne silnou ms..... uz sem myslela ze to dostanu ale zatim nic. Ms neocekavam do konce tohoto tydne.

pepetousek
1. říj 2013

@blikina Já nemám bohužel zkušenost s ničím, max tento cyklus jsem pila kontryhel a výsledkem je posunutá ovu a prodloužení cyklu 😒

bebe_84
1. říj 2013

Mně teda úplně stejně jako kdyby měla přijít MS, jen se prostě nespustilo krvácení. 🙂 Ale jsem v 8.tt a břicho na MS mě bolí furt a ne málo. 😀

bebe_84
1. říj 2013

@pepetousek s tím kontryhelem... neslyšela jsem na něj nic moc chválu. Hodně holkám naopak způsobil potíže - jak píšeš: prodloužení cyklu, ovu bůh ví kde. 😖

pepetousek
1. říj 2013

@bebe_84 Já právě nejdříve slyšela pouze chválu..a že prý zkracuje cyklus...to já jsem nepotřebovala, měla jsem 28-29dnů...ale špinila jsem před MS a někde jsem se dočetla, že to není správně, že to znamená málo narostlou sliznici a že tomu právě pomáhá ten kontryhel..tak jsem ho tento cyklus zkusila..ovu se mi posunula, ale přišla, i když 18DC 🙂 no a teď jsem 30DC a MS nikde, dnes negativní test..špinění taky zatím není...takže jen čekám..

bebe_84
1. říj 2013

@pepetousek jé a ty jsi z Tábora? Já pocházím z Chýnova! 😀 A jinak držím palce, třeba se MS už nedostaví. Není na testu aspoň "duch"? 😉

pepetousek
1. říj 2013

@bebe_84 Jojo, do Tábora jsem se přivdala 🙂 Zdravím! 🙂 A bohužel, po duchu ani památky ☹

ajjik
14. lis 2014

@blikina Ahoj, hládám témata o užívání utrogestanu a narazila jsem na tuto diskuzi. Od 15DC špiním a doktorka mi nasadila utrogestan, ale zároveň mě upozornila, že můžu přestat ovulovat a tak nebudu schopná otěhotnět. Já jsem, ale právě myslela, že utrogestan ovulaci upravuje a těhotenství podporuje. Koukám, že tobě se otěhotnět podařilo, můžeš mi poradit nebo říct vlastní zkušenost?

misula29
15. lis 2014

@ajjik utroš se nasazuje na úpravu cyklu a podporuje žlutý tělísko .Nasazuje se až poovulaci,právě z důvodu,že když je nasazen před tak ji může zablokovat. Jinak na podporu početí jakotakového není, dává se pak pro udržení těhu 🙂

ajjik
16. lis 2014

@misula29 Děkuji za odpověď! Také už jsem vygooglila jak to s tím utrošem je a že bych ho měla brát až 17DC po ovulaci. Já ho vždy brala jen v těhotenství. Ale na špinění mi bohužel nepomáhá, beru ho už čtvrtý den a stále špiním ☹. Tak budu muset zavolat MUDr. jak postupovat dál, zda mám špinění vydržet a snažit se otěhotnět a nebo mi předepíše něco jiného. Při špinění bych normálně otěhotnět mohla, nebo ne?

aakashaa
16. lis 2014

Mě vždycky bolel před MS tak maximálně 1 den, někdy ani to ne, ale když už mě bolel 3 dny v tahu (úplně stejná bolest jako před MS), tak mi to bylo jasný 🙂 a vlastně už jsem měla nějaký tušení 2 dny před tím, než měla přijít ms. Nevím jak, ale prostě jsem to věděla 🙂

netopyrecka
25. srp 2016

@16111991 Ahoj, muzu se zeptat jak to s tebou tenkrat dopadlo? Take uz me pres dva tydny poboliva podbrisek, no proste neustale pocit jako kdybych to mela dostat, mam caste nuceni na moceni, a poslednich nekolik dni jako by na me lezla chripka a sem dost unavena. Posledni styk byl 7.8., coz byl i posledni (sedmy) den menstruace. Ten podbrisek zacal prakticky hned druhy den po sexu. Test ale negativni. Cyklus mivam 29 - 31 dni.

netopyrecka
25. srp 2016

Nebo nevite nekdo, co jineho nez tehu priznaky by toto mohlo znamenat? 😒

iwet91
25. srp 2016

@netopyrecka Zkusila bych koupit Digi- test 🙂 Ten Ti dá jesnou odpověď dřív než klasické testy 🙂 Kdy to máš dostat ?

netopyrecka
25. srp 2016

@iwet91 Diky za tip. Posledni dva mesice sem mela cyklus po 29. dnech, takze nejdrive ocekavam 29.8... Ovsem, jak jsem psala, posledni sex byl 7.8., tedy jiz pred 18. dny.

aymy31
25. srp 2016

Ahoj snazilky,omlouvam se ze se pripojuji do diskuze,ale prozivam neco podobneho co vy a uz ani s manzelem o tom nemuzu mluvit jak je z toho nervni-asi už o ničem jiném neumím mluvit😭.Já jsem 20dc a 5 dop-vyvolana pregnylem a ty tlaky v podbřišku jako na curani-ale nic nejde,mám tak 2 dny. Upinam se na to i když vím ze to brzy,nejspíš ještě ani ne nidace. Držím všem palecky. Ja to mám dostat 2.9. Tak je ještě brzy testovat

netopyrecka
25. srp 2016

@aymy31 Tak to mas jeste spoooustu casu ;) V tvem pripade doporucuju testnout opravdu nejdrive v den ocekavane MS. A s chlapama toto resit nejde 🙂) At ti to klapne!

aymy31
26. srp 2016

Netopyrecka,moc děkuji. Tobě se čekání na // čárky krátí .moc držím palce. Jak to vypadá? Spinila jsi někdy v době kdy měla být nidace?

netopyrecka
26. srp 2016

@aymy31 Rano sem delala podruhe mamatest a zase nic. Uz si ho nikdy nekoupim :D ... Dnes si asi zajdu pro ten digi, at nad sebou vyrknu konecny ortel.. Podbrisek, tlak na mocak, stale, jen obcas pauza ... Jinak, ja spineni v dobe mimo menstruaci nikdy nemela, ale myslim, ze pri uhnizdovani vajicka to muze byt dost obvykle.

rickym
26. srp 2016

Bolest v podbřišku skoro jako před MS, ale u mě trochu jiný v tom, že před MS mě bolí třísla a teď jen ten podbřišek. Ale že je něco jinak, jsem zjistila už týden po oplodnění..kdy jsem ráno vstala a strašně se mi zamotala hlava bylo mi špatně dalších 5hodin. Od té chvíle jsem věděla, že se něco děje..Bolest v podbřišku příšla o něco pozděj, ale mírné motání hlavy pořád. A test vyšel pozitivní 3 dny před očekávanou MS..

aymy31
26. srp 2016

@rickym tak to gratuluji. A at je vše v pořádku.

aymy31
26. srp 2016

@netopyrecka nezoufej,pořád máš naději! Spoustu holek to me pozitivní at v ten den čí poté. Ja první dvě těhotenství měla pozitivní pár dní před ms a přišla jsem o to. A po třetí byl test pozitivní az třetí den po vynechani a konečně po 3 letech vymodlenou Anickou. Teď se dlouho snazime o druhé. Né tlaky v podbřišku přestaly a ani unavená nejsem. Upinam se na pregnyl,te manžel bere folandrol a ja fertiliti blend a ze do 2.9.Mám ještě čas -naději. Moc ti držím palce.

rickym
26. srp 2016

@aymy31 Díky🙂 No po jednom zamlklém jsem trochu nervózní...

aymy31
26. srp 2016

@rickym to chápu. A v kolikatem týdnu jsi?

rickym
26. srp 2016

@aymy31 Úplný začátek 4+1 - takže to zatím nešířím a doufám, že to pak u Dr. bude ok..🙂

netopyrecka
26. srp 2016

@aymy31 Ja tobe taky aymy.. musi to byt asi fakt narocny, kdyz se takhle dlouhodobe snazite. Ja sem naprosto opacny pripad.. Nikdy sme se nesnazili, planovali ze se zacneme snazit az tak za pul roku. Ovsem jednou jedinkrat sme si nedali pozor (behem sesti let, co jsme si pozor davali), protoze 9. den pri mem 32 dni dlouhem cyklu se prece nemuze nic stat... a ejhle :D Mam jiz trictvrte rocni zlaticko. Tenkrat sem tedy nemela absolutne zadne priznaky, vubec jsem to netusila! Az po tricatem dnu me fakt hodne zacal pobet podbrisek, ze uz sem kazdou chvili cekala, ze to dostanu! Cekala sem 5 dni a uz mi to bylo divne.. takze aby se nereklo, udelala sem test, a 2 // jak hrom 🙂 No a tentokrat by slo fakt o zazrak (i kdyz predesly "pokus" vlastne take maly zazrak byl), jelikoz jsem ve slozite situaci, manzel me z niceho nic nedavno opustil, rozvadi se se mnou a ten sex, byl vlastne posledni mezi nami... koncila mi menstruace a tak ho ani nenapadlo si dat pozor. Miminko bych si ale moc prala, protoze by to byla posledni sance, jak "poridit" vlastniho sourozence ☹ .. A velka nahoda. Vzdycky sem chtela mit velkou rodinu a nyni se vse rozplynulo

netopyrecka
27. srp 2016

Tak digi test take negativni ☹... zacinam se bat, co ty uz 20 dni trvajici neprijemne pocity v podbrisku a na mocaku, jako kdyz to mam dostat, znamenaji... A v moci takove bile kousky... fakt nevim.

aymy31
28. srp 2016

@netopyrecka ahoj☺ tvá zpráva mě zaskočila,ani nevím jak mám na ní reagovat,moc mě to mrzí s o to víc ti držím palce. Jak to vypadá? Ani u nás to není růžové....ale po druhém mimi toužím víc než po čemkoliv jiném... mě tlaky v podbřišku ustaly. Dva cykly jsem mela29 a ten úplně poslední 26 ,tak ani nevím kdy přesně čekat mechy. Teď jsem 22dc.

aymy31
29. srp 2016

@netopyrecka ahojky. Myslím na tebe. Jak jsi dopadla?moc ti fandim☺

netopyrecka
4. zář 2016

@aymy31 Ahoj Aymy... z kraje tydne sem odpovidala, ale byla sem na pomalym pripojeni, tak se to asi neodeslalo... nicmene, ja to nakonec ve ctvrtek dostala po 32 dnech, zrovna kdyz sem chtela jit na gyndu s tim, co mi tedy jako je ☹ Takze bohuzel u me zadna dobra zprava... A co ty? Uz je tak akorat cas na první testik 😉

aymy31
4. zář 2016

@netopyrecka to je mi líto.u metaké nic 😭😭😭 každý nový začínající cyklus je pro né hrozný smutný zoufalý a pak po ovulaci zase strach naděje strach naděje..... nejhorší je ze se to hodně negativně začíná projevovat i v manželství.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru