Jak vás bolel podbřišek, než jste zjistily těhotenství?

gambrinkax
25. zář 2013

Ahoj holky chtela bych se zeptat. Jak vas bolel podbrisek nez jste zjitili ze jste tehulky? dnes jsem 15-16DPO a pres tyden me boli podbrisek ale jen tak lehce ... a dnes v noci me 2x vzbudila silna tupa bolest podbrisku jako kdyz mam hodne silnou ms..... uz sem myslela ze to dostanu ale zatim nic. Ms neocekavam do konce tohoto tydne.

dora13
25. zář 2013

me bolel jako pred menstruaci nekolikrat behem celeho cyklu a stridalo se to s pichanim na prave strane. a vlastne to jeste porad nepreslo 🙂

magdalenabebe
25. zář 2013

@gambrinkax Úplně na začátku těhotenství jsem několikrát zažila silné bolesti jako při MS, ale těhotenství jsem tušila, 18. DPO byl test negativní, 21. DPO už byl pozitivní. Jinak bolesti podbřišku jsou kvůli roztahování dělohy a občas to dokáže dost potrápit i teď 🙂

pepetousek
25. zář 2013

Jsi 15-16DPO a do konce tydne neocekavas MS??? Jak dlouhou mivas luteralni fazi? Podle me bys MS mela dostat kazdym dnem, nebo jsi tehu..Udelej si tehu test a uvidis..

lenicka07
25. zář 2013

@gambrinkax tipovala bych to spíš na ovulační bolesti, taky jsem to většinou pociťovala jako tupou bolest, břicho pobolívalo několik dní, jeden den hodně, pak to náhle ustalo ... měla jsem to ověřeno ovulačními testy i ultrazvukem, že to byla ovulace. Možná máš pozdě ovulaci a pak máš kratší luteální fázi (od ovulace do konce cyklu), tedy pokud máš standartní délku cyklu. Já to měla blbě, ovulace cca 17. den a pak do pěti dnů MS. Otěhotněla jsem, až když se to srovnalo (délka cyklu zůstala stejná, ovulace 10. den cyklu). V cyklech, kdy jsem otěhotněla, jsem pociťovala vždy bolesti, jako bych měla dostat MS (a pak jsem byla moc překvapená, když nepřišla).

gambrinkax
autor
26. zář 2013

@lenicka07 ja prave ovulaci mela podle utz 13DC dnes jsem 30DC takze ovu to byt nemuze. Od 17DC beru utros a musim ho brat dokud to nedosatnu. Jenomze dokud ho beru tak ms neprijde jen po vysazeni takze jeste ho budu brat 2 dny a pak by mela do 3 dnu prijit tak snad uz neprijde...... takze co to bylo za bolesti vazne nevim spis se ms asi chysta chtela by prijit ale pres utros nemuzu tak asi proto to si myslim ja.

gambrinkax
autor
26. zář 2013

@pepetousek prave ze by mela prijit kazdy den ale beru utros takze jeste 2 dny ho musim brat a pak vysadim. Mela by prijit do 3 dni od vysazeni tak doufam ze neprijde

gambrinkax
autor
26. zář 2013

@pepetousek jinak cyklus myvam 30-32 dc .... do konce tynde sem to napsala kvuli tomu utrosi

pepetousek
26. zář 2013

@gambrinkax A nechceš si přesto zkusit těhu test? Jestli jsi takhle dlouho po OVU, tak by tam mohl být dušík 🙂

gambrinkax
autor
26. zář 2013

@pepetousek zkusim to zitra ale moc nadeji tomu nedavam 😒

lenicka07
26. zář 2013

@gambrinkax aha tak to jo... a co třeba bolesti při uhnizďování vajíčka? .... když jsem brala utroš tak jsem při něm bolesti neměla (ale nikdy jsem nebyla díky němu těhu), když jsem ho vysadila, cca za tři dny přišla MS a během těch tří dnů byly i předmenstruační bolesti.

pepetousek
26. zář 2013

@gambrinkax Tak pak dej vědět, držím pěsti, aby byly // !!! 🙂

gambrinkax
autor
26. zář 2013

@pepetousek dekuju 🙂

gambrinkax
autor
26. zář 2013

@lenicka07 no ja dostala utros na podporu uhnizdeni tak nevim. Ja si spis prave rikam jestli to bolesti nemam z toho ze by ms chtela dorazit ale pres utros nemuze ted no. Kazdopadne zitra zkusim testnout a uvidim a kdyz bude negativni neda se nic delat a dalsi cyklus opet clostil a utz foliku. Ale byla bych rada kdyby to uz vyslo. Jen me stve ze utros ovlivnuje hodne bt a to mam tak hezkej graf zajimalo by me jaky graf bych mela kdybych nemela utros. koukni http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Gambrinka/gr...

pepetousek
26. zář 2013

@gambrinkax Fakt krásný graf...ty jo, ale fakt dlouhou LF máš..já vím, že to může být ovlivněné těmi léky, ale někde jsem četla, že LF snad může být dlouhá max 15 dnů? Když je to déle, tak jsi těhotná...zkusím ten článek pohledat..

golla
26. zář 2013

já měla dneska ducha na testu a taky mě bolí břicho, bojím se, aby nedošla MS

16111991
26. zář 2013

Taky mám bolest v podbříšku, asi 14 dní 😖 a pořád se to stupňuje, tak jsem si dneska dělala test - a nic - ale takovou bolest nemám ani při MS 😒

gambrinkax
autor
27. zář 2013

Tak tt negativni tak vysazuju utros at muze ms prijit a neprodluzuje se to

blikina
27. zář 2013

Ahoj holky, prosím o radu. Dnes jsem 29 dc, 24.9. jsem dobrala utrogestan, který beru kvůli spineni od 15-27 dc.Předchozí dva cykly ms přišla do druhého dne po dobrani, teď stále ještě nic, včera pobolivalo trochu břicho, dnes trochu více, ale jinak se nic neděje. Včera jsem zkoušela test, ale z odpolední moci, který byl negativní. Nemáte některá prosím s tímto nějaké zkušenosti?

zuzi.111
27. zář 2013

Ahoj holky, no já to měla takhle. 14.DC silné bolesti v podbřišku, nevolnost, motání hlavy. Mám krátký cyklus (23 dnů) a myslela jsem si, že ovu byla 4 dny předtím, tak jsem nevěděla, co to jako má být (ani ovu se nikdy tak neprojevovala). Pořád mi bylo blbě, bolelo mě břicho, tak jsem si v 21 DC dělala test a nic. MS ale nepřišla a 24 DC na testu duch. Bolesti stále sílily, postupně i čárka na testu. co by dle MS vycházelo na 4 tt, tak jsem šla na UTZ a tam nic, takže hned podezření od doktora na mimoděložní (díky těm bolestem na straně, kdy jsem měla v dětství komplikovaný slepák). Vzal mi krev na hCG - naštěstí v pořádku rostlo. No a tento týden ve středu (5tt a něco) už jsme našli mimi tam, kde má být 🙂.

pepetousek
30. zář 2013

@gambrinkax Tak co? MS dorazila?

pepetousek
30. zář 2013

@blikina Tak co? Bylo to tehu?

gambrinkax
autor
1. říj 2013

@pepetousek ano ms dorazila v nedeli nastesti jsem nemusela dlouho cekat 🙂 takze tento cyklus clostil a 11.10. na utz foliku a pokud bude dominantni pichne pregnyl tak snad uz to vyjde 🙂 Jinak dekuji ze jsi si vzpomela 🙂

blikina
1. říj 2013

@pepetousek děkuji za optani. MS bohužel dorazila v sobotu s docela velkými bolestmi, ale slabá. Včera jsem objednala femigard, tak jsem zvědavá, jestli nám pomůže. Volala jsem si na gyndu, že mi už došel utrogestanu, jak dál, tak mi jen předepsali další, bez žádné kontroly, tak jsem z toho včera měla depku, že do sebe budu rvát hormony, aniž bych věděla co se mnou je. Nasadil mi utrogestanu na spineni uprostřed cyklu, ale stejně kolem 15 DC vždy začnu spinit a po utrogestanu to ustane, ale aby teda zjistili, proč tomu tak je, to ne. Mě ani nevyšel ovu test pozitivní, tak jsem myslela, že když je zpoždění, že jsem třeba ovulaci zrovna při testování prosvihla. Takže ani vůbec nevím, jestli ovu mám. Je to na palici. A jak vy?

janapavlik
1. říj 2013

Mě bolelo na pravé straně, a to dost, hlavně, když jsem otěhotněla s Emou 🙂 Myslela jsem, že mám zánět slepáku 😀

zuzaczech
1. říj 2013

U mě to začalo jako bolest při MS, ale rozdíl jsem poznala v tom, že se ta bolest nestupňovala, byla stále stejná, nonstop. Test jsem si dělala den po očekávané MS a byl pozitivní, i když teda pididuch 🙂

pepetousek
1. říj 2013

@blikina A nechtěla bys změnit lékaře? Takový přístup není zrovna profesionální...není nic těžkého na tom, aby ti vzali krev a zjistili, jestli ovuluješ..a toto možná i zjistí s UTZ...nějak se mi to nezdá..lehce špinit můžeš i v období ovulace i v období uhnizďování..

pepetousek
1. říj 2013

@zuzaczech A tu bolest stále cítíš, nebo už je fuč? 😀

blikina
1. říj 2013

Lékaře jsem právě změnila. Měl by to být odborník na asistivanou reprodukci. Říkal, že dokud to nebude rok, tak ze zatím nic delať nebude, teď je to teda sedm měsíců. Dnes tam jedu pro recept, tak se zkusím zeptat, jak dál, když by tento měsíc nebyla ovulace. Bolest ustala, ale většinou se spojením přijde i bolest na právo v podbříšku. S femigardem nemáš zkušenost? Teď ho chci zkusit, dělat u toho ovu testy a utrogestan nasadit až když vyjde ovu test.

zuzaczech
1. říj 2013

@pepetousek Jsem v 8tt a už ji cítím minimálně, dneska mě překvapilo prudké rýpnutí zevnitř u levé kyčle, ale rychle to přešlo. Bolesti podbřišku vystřídaly nevolnosti a i když nezvracím, stojí to za to 🙂

blikina
1. říj 2013

Místo spojení má být spineni. Ach ty telefony. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru