Jaká by měla být bazální teplota? Mám přes 37

p_ch
14. bře 2013

jsem 28 DC (normálně bych to měla dostat), MS zatím nedošla, BT už třetí den přes 37... dnes 37,3.... jak je to s meřěním BT?? jakabyměla byt??

bikoslave
10. lis 2017

Ahoj holky prosím o radu. O miminko se pokoušíme přes rok. Byla sem na vyšetření průchodnosti vše v pořádku, partner taky v pořádku. Začala sem si měřit bazální teplotu 5.11. jsem přestala krvácet, včera sem si večer měřila teplotu jen tak (vím, že se měří ráno měla sem skoro 38). Dnes ráno sem si ji tedy měřila řádně a měla sem 37,7 není to hodně??? Co myslíte?? Jsem nějaká z toho vystresovaná :(

bikoslave
10. lis 2017

@sabinanaty
Ahoj tak jak si dopadla??

sabinanaty
13. lis 2017

@bikoslave dopadla jsem tak že mě doktor poslal do HK na vyšetření a 30.11 jdu na laparku ale když mě prohlížel to bylo 26 .10 tak mě říká a nemůžete mladá paní bejt těhotná ?! A já to asi těžko boa teď mám 3den spozdeni

kastanek87
13. lis 2017

@bikoslave no hodně to je 🙂 ale záleží jakou máš výchozí teplotu... každá to má jinak. A jinak teda jak to vypadá teď s teplotou? 😉

bikoslave
13. lis 2017

@kastanek87 ted to mám kolem 37, 3 - 37,2 🙂 Těhu bohužel nejsem :(

bikoslave
13. lis 2017

@sabinanaty Tak moc držím palečky 🙂

kastanek87
13. lis 2017

@bikoslave Jakoze jsi dostala ms? Tak asi budeš mít bazalku normálně vyšší. Já když zkoušela měřit tak před ovu jsem měla nějakých 36,3 a po ovu Max 36,7 a v tehu k těm 37.

sabinanaty
13. lis 2017

@bikoslave děkuju snad nic nepřijde

bikoslave
14. lis 2017

@kastanek87 šla jsem na krev a výsledek negativní.

sabinanaty
14. lis 2017

Holky váš názor na mou fotku

a_sma
14. lis 2017

@sabinanaty Je tam 🙂

bikoslave
14. lis 2017

@sabinanaty vidím tam ducha 🙂

sabinanaty
14. lis 2017

Myslíte není to nějaký falešný .....a můžu bejt těhotná i když to mám dostat ??

bikoslave
14. lis 2017

@sabinanaty No jasně, moje matka když mě čekala MS měla normálně. A třeba to nedostaneš 🙂

sabinanaty
14. lis 2017

No právě že to mám. Ale malinko

bikoslave
15. lis 2017

@sabinanaty no tak duch tam je.. 🙂 tak až přestaneš udělej další test a uvidíš 🙂 Držím palečky 🙂

sabinanaty
15. lis 2017

@bikoslave noo volala jsem raději mě doktorce a ta mě řekla pokud mě vyšli tak těhotná jsem i když to mám ale slabě tak že zítra se mám zastavit uni tak uvidíme jinak děkuji

bikoslave
15. lis 2017

@sabinanaty Tak to mám velkou radost. Držím palečky dej vědět 🙂

sabinanaty
15. lis 2017

Jee děkuji snad to nebude nějaký falesnak jsem netrpeliva noo ale to asi každá

bikoslave
15. lis 2017

@sabinanaty já se s partnerem snažila přes rok a nic.. Teď máme pauzu...

zdenka2481983
21. lis 2017

ahojky sabinanaty to je krasny a uz si nskusila testik ale carku tam vidim ruzovou

sabinanaty
21. lis 2017

@zdenka2481983 ahojj neskusila protože 3me vyjdou s pak dva zas ne tak nevím co si otom mám myslet měla jsem jít opět na krev ale nesla jsem s důvodu že jsem viděla že test je negativní a někteří tu pisou že to není nic

zdenka2481983
22. lis 2017

Ja mela mesicky normalni uz my dorusta i sliznice konecne od te doby co beru femigard tak snad se zadari

roxyinka
22. pro 2017

Holky, poradíte mi prosím některá? Začala jsem si měřit BT bohužel ne od začátku cyklu - neměla jsem doma funkční teploměr. Měřím opravdu každý den, ve stejnou hodinu, okamžitě po probuzení. Vím, že se dá podle grafu řídit až tak po 3 měřeném cyklu. Ale přesto mi nejde do hlavy proč mi aplikace vyhodnotila jako ovulační den 19DC a ne 18DC když tam byla nižší teplota? Může mi někdo poradit proč to tak je? ☺️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru