Jaká by měla být bazální teplota? Mám přes 37

p_ch
14. bře 2013

jsem 28 DC (normálně bych to měla dostat), MS zatím nedošla, BT už třetí den přes 37... dnes 37,3.... jak je to s meřěním BT?? jakabyměla byt??

anicka1211
7. pro 2015

@bibinka2208 tak to vypadá, že to vyšlo 🙂, tak moc gratuluji 🙂 a držím palce, ať už jen sílí a je vše ok. To u mě holky taky změna, myslela jsem, že mám anovulák a nakonec ne, teplota stoupla ve čtvrtek o 0,4 stupně a už se drží nahoře a ovulka teda proběhla 2.12. o 7 dní později než normálně. Teď jen doufám, že pokud to má přijít,tak ať to dorazí taky se spožděním aspoň 3 dnů, aby se mi prodloužil ten můj krátký 26. ti denní cyklus a nebo ať to nepříjde vůbec 🙂. Sice jsme tu ovulku minuli s manžílkem, ale dva dny před ní jsme . . ., tak uvidím, jak tohle dopadne 🙂

bibinka2208
7. pro 2015

@pekkaa moc dekuji 🙂 doufam ze nas nepotka nic spatneho a vse bude ok 🙂

bibinka2208
7. pro 2015

@anicka1211 drzim palecky at ti to take vyjde 🙂

anicka1211
7. pro 2015

@bibinka2208 taky děkuji 🙂. Já si jen netroufám doufat, spíš se modlím, aby mě to znovu nepotkalo, ale tak snad i na mě čeká šťastný konec 🙂

bibinka2208
7. pro 2015

@anicka1211 drzim vsechny palecky co mam 🙂

anicka1211
9. pro 2015

Holky tak tohle je můj graf. Včera mi teplota klesla pod 37 a tím pádem jsem ztratila naději, že by se zadařilo. Na dnešek jsem skoro nespala, mám problémy poslední dobou s usínáním, už to mám v hlavě. No a teplota buď nevyspáním nebo možná . . . ., dnes stoupla na 37,1. Koukněte na graf, já už nevím, čemu věřit 😖

bibinka2208
9. pro 2015

Myslim ze jsi v tom... Bazalni teplote uz neverim... Pamatujes si muj anovulacni graf?? A dnes krasne //.

ninjisu
9. pro 2015

@bibinka2208 Gratuluji!!! Mě silila stejně a ted tu vedle mě sedí svišt 15. měsíců. Jen ted me mamatest hodil ducha as naštestí nic 🙂 Ale ten poslední testto je 100%. Tak fakt si v tom mamčo 🙂

anicka1211
9. pro 2015

@bibinka2208 Kéž by si měla pravdu, byla bych ráda 🙂, ale hrozně se bojím, chtěla bych zažít bezstarostný těhotenství se šťastným koncem, a ne jak to poslední. Tak mám strach, aby se to neopakovalo, že mám pocit, že i kdyby se zadařilo, že je stejně celý prožiju ve strachu z toho zážitku z posledního těhu. Tobě moc gratuluju k těhu, hlídej se a buď na sebe opatrná, máš teď v sobě to nejcenější, co žena může mít 😉. Ještě jsem se tě chtěla zeptat, když sis měřila tu BT tento cyklus, nebrala si nějaké hormony od doktorky? Něco na podporu početí?

bibinka2208
9. pro 2015

@anicka1211 nn vubec zadne hormony Anicko. Vubec nic zadne prasky nic... Proto te BT neverim... Ja mela to stesti ze nam se to povedlo hned napoprve ... Snad bude stastny konec... Vubec si nepripoustim ze by se nwco mohlo stat... Myslim pozitivne w zafna negativa pro me ted neexistuji 🙂

aaajjjaaa912
2. led 2016

ahoj holky mám na vás všechny prozbičku..... měřím bazální teplotu a tento cyklus vypadal dost slibně , ale 6den po ovulaci mám silnou rýmu a kašel, jsem bez horečky a teplota mi z 36.7 stopla na 37 a drží se tam už tři dny.... asi to spíš mám brát , že to je ovlivněné tou rýmou s kašlem.......moc děkuji za odpověd....

pekkaa
2. led 2016

@aaajjjaaa912 ahoj. Nemoc to samozrejme ovlyvnit muze...
Takze uvidis. Nezostava asi nic jineho jenom cekat...

aaajjjaaa912
2. led 2016

@pekkaa děkuji asi mi nezbyde jen čekat ..... čekat. moc ti dííky a at se ti daří.....

zdenka2481983
1. únor 2016

Zdravim. Je tu nektera ktera mela v den ms pokles. Na 36,7 a druhy den se teora zvedla na 36,9 dekuji za odpovedi

zdenka2481983
1. únor 2016

prosim mela ste to tak nektera tyka jak ja at vtom nejsem sama ☹ ☹

ivetalionek
13. únor 2016

Ahojky holky, mám dotaz a potřebují poradit, včera my teta poradila že si mám změřit teplotu a dnes jsem měla 36,8. ale nevím jak to vtom chodí potřebovala bych poradit. V lednu jsem měla MS dvakrát na začátku a na konci, ted čekam MS a ještě nic, tak chci od vás poradit děkují

ivetalionek
13. únor 2016

Ted mam 37,1 😒

fidelka81
13. únor 2016

@ivetalionek teplota vypadá nadějně,ale chce to měřit teplotu alespoň dva měsíce, pro porovnání

ivetalionek
13. únor 2016

fidelka81 jak to myslíte že teplota vypadá nadějně

ivetalionek
13. únor 2016

@fidelka81 jak to myslíte že teplota vypadá nadějně

fidelka81
13. únor 2016

@ivetalionek ze je pekne vysoko

ivetalionek
13. únor 2016

Aha moc děkují 🙂

ivetalionek
13. únor 2016

@fidelka81 Aha děkují moc 🙂

kolibricek36
13. únor 2016

@ivetalionek to vypadá vzkutku nadějně - já ji měla podobně když jsem otěhotněla a čekala na menzes.
no pokud zrovna nejseš nemocná ....

ivetalionek
13. únor 2016

@kolibricek36 a byla ste otěhotna?

ivetalionek
13. únor 2016

@kolibricek36 ne ne nejsem 🙂

kolibricek36
13. únor 2016

@ivetalionek ano byla, ale nevyšlo to tak jak bychom si s manželem přáli - byl z toho pak ZT v 9 tt

ivetalionek
13. únor 2016

@kolibricek36 co znamená to ZT že se tak blbě ptám 😒

kolibricek36
13. únor 2016

@ivetalionek Zamlklé těhotenství - prostě přestalo bít miminku srdíčko

ivetalionek
13. únor 2016

@kolibricek36 tak to mije lito 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru