Jaká by měla být bazální teplota? Mám přes 37

p_ch
14. bře 2013

jsem 28 DC (normálně bych to měla dostat), MS zatím nedošla, BT už třetí den přes 37... dnes 37,3.... jak je to s meřěním BT?? jakabyměla byt??

5896
9. dub 2015

@anicka1211 kazda mame tu teplotu jinou koukni na muj graf

anicka1211
10. dub 2015

no máš ukázkovou křivku, na konci ti BT krásně postupně klesala. To mně klesla až ten den, kdy jsem to pak do hodiny dostala. Prosím tě a jak se můžu zaregistrovat na ty stránky? je tam jen okénko Přihlásit.

anicka1211
10. dub 2015

@5896 tak už jsem to našla 🙂

mulltera
22. dub 2015

Zdravím Vás...Mám dotaz..18.4 mě skončila MS...od té doby mě boli v podbříšku,jako kdybych měla MS dostat..prsa mě bolí trošku také,BT jsem měla dnes ráno 37,3.Je možné,že by se mohlo jednat o nějaký zánět i když žádný výtok nemám??Děkuji za odpověd 😉

5896
22. dub 2015

Je to mozne.muze to byt cokoliv

andrealisicanova40
3. kvě 2015

@mull
@mulltera chci se zeptat byla jste tehotna mam to taky a test je negativni

andrealisicanova40
3. kvě 2015

ja se snazim o mimi ted jsme mela sex v ovulaci a uz jsme to nedostala 5 dni bazalku mam 37,4 atest negativni mohu byt tehu

mulltera
3. kvě 2015

@andrealisicanova40 V pondělí jsem měla ovulaci a dnes jsem si dělala test...vyšel mě tam duch,ale nevěřím tomu...jsem teprve 21 dc..takže asi špatný test ☹ 😖

andrealisicanova40
3. kvě 2015

@mulltera kolikaty den jste tehu 21 no ja ted jsme jako by v menzes a tak je to asi 16 dni jeste musim pockat zatim test negativni bolesti jak pri menzes bazalka vysoka 37.4 a teda úocit mam uz dyl ze jsme v tom jen ted v dobe menstruce me to vykolejilo a testem taky tak jsme na to zvedava ale na test je asi brzo ten je po 3 tydnu spolehlivy

andrealisicanova40
3. kvě 2015

@mulltera jaky test jste pouzila a po kolika dnbech vam ukazal vysledek

andrealisicanova40
3. kvě 2015

ja mela menzes dostat 1 bricho me bolelo dodneska uz neboli nedostala jsem to a pocit ze to dostanu nemam jen porad curam dokonnce me presli i chute pokud nedostanu test udelam 7 nebo 8

mulltera
3. kvě 2015

@andrealisicanova40 Já jsem mela mamatest a Rapi Clear...ale jak říkám,nevěřím tomu,protože ten první proužek co značí těhu,tak to může jen prosvítat zabarvení... Ovulace byla 24.-29.4 ale dle BT byla 27.4 tudíž před 7 dny-a dnes jasem 21 dc...

mulltera
3. kvě 2015

@andrealisicanova40 Mě je špatně od žaluku,mám špatné nálady,pořád se hádám s manželem,tlačí mě v podbříšku jako kdyby měla přijít ms dříve a strašně mě bolí třísla a záda...ale jak jsem již psala podle mě to nic neznamená ☹

andrealisicanova40
3. kvě 2015

@mulltera aha taze vam se menzes jeste nespozdil no ja ho mivala pravidelně a minuli mesic o dva dny driv a to bylo 29 dneska mete 3 a nic a test negativni no.jen jsme si byla jista thu a priznaky a tes me nejak odradil no .jinak zadny vytoky zadny nachlazeni nemam jen se cejtim jinak no .a rikam menzes se mi srovna a byl pravidelny a ted se citim tak v pohode ty bolesti me taky uz presli ale pri menzes je taky mam 3 dny a pak prejdou no snat to vyjde no uz se snažím 2 roky ale ty rpasky me uplne zkazily anoi bych to bezdetnym nedoporucovala ba nejaky oddalovani kuli dovolene nebo tak.ono to likviduje prave hormony

andrealisicanova40
3. kvě 2015

@mulltera jo jinak to tlaceni v podrisku casty moceni atdy mam od koce ovulace a cejtim s ejinak ahadani a nervozita to me uz preslo spis jsme se vcera rozbrecela a bylo mi neco lito

andrealisicanova40
3. kvě 2015

@mulltera ty bolesti jsme mela 3 dny takovy ze jsem mysela ze se to spusti \ ted uz mam zase ten pocit pohody ale je fakt ze hodne piju vodu a i pred menzes treba uplne otecu zvodnatim a mozna ze mam moc moc naredenou a tak je tes negativni

mulltera
3. kvě 2015

Ja být váma,tak bych zkusila ten test za pár dnů 🙂 Ale lepší je jít k Dr. tam je to přeci jistější 😀 Né ms mám dostat až 13.5 😅 Dělala jsem si ten test jen skrz to,že jsem měla ty příznaky 😉 Já stejně ani nepočítám s tím,že bych ještě byla někdy těhotná ...at to vyjde alespon vám...držím palečky 😵

anicka1211
3. kvě 2015

@mulltera souhlas,běžte j dr, tam to je nejjistější potvrzení. Ja doufala tento měsíc zas a zas se to nepovedlo, dostala jsem to dnes a jako vždy mě to sebralo. A jak říkáte, ani ja už nevěřím, že by sem byla kdy těhotná. S dnešním dnem uz jsem na to rezignovala. Příroda to nechce a ani pomoc lékařů nestačila. A na další testy a lítání po doktorech nemám sílu. Takže jestli se to má někdy ještě podařit, tak se to podaří, ale já už to vzdávám.

mulltera
3. kvě 2015

@anicka1211 Přesně tak,pokud to má přijít,tak to přijde....ale už mě unavuje pořád čekat a doufat ..nechám to tak a bud ano,nebo ne 😉

andrealisicanova40
3. kvě 2015

to jsme na tom stejne a děti mam jen ty prasky me tak rozhazeli že ted lituji ze jsme je kdy brala a známá říkala,že to mela taky a ptehotnela az za rok az dva a doktor se divil ani jsme mu nerekla proc me museli menzes vyvolat a taky jsme uz nedoufala,jenze najednou jsme mela ten pocit asi po tydnu ovulace jako by se neco zmenilo jinak bych na to asi nepomyslela anak automaticky jsem si nekoupila ani vlozky .pro poslednim tehu jsme taky test nedelala nebo jsme to nechtela a mela jsme bolesti takovy ze jsem myslela že to dostanu a ty mě přesly v rani nevolnosti.ale když to příjde tak příjde bude jindy ne nbudu půasit doktory počkám tyden udelam test a pak uvidím

andrealisicanova40
4. kvě 2015

tak zase nic a ani si nepřipadám že to nekdy dostanu a test furt jedna carka je to ten citlivejsi no síla

jennyy88
8. kvě 2015

ahoj holky, prosim o radu.. nrmerim si prsvidelnr bazalku.. antikoncrpci neberu a ms mam pravidelne kazdy mesic kolem 10.teho dne v mesici.v dubnu jsem mela ms od 12.4.. od 24.jsme s pritelem na dovolene provozovali pretusovanou souloz i nekolikrat denne 🙂 ... noo a ted cekam zda se dostavi ci nedostavi ms.. obvxkle pred ms mam nafouklr bricho a nekdy i boledti..ale ted cizim spis takove jemne tlaky v podbrisku..nafoukla nejsem. a bazalni teplotu jsrm dnes mela 37,9.co myslite ?? 😉 dekuji za vase odpovedi.

mulltera
8. kvě 2015

@jennyy88 Tak ještě počkej zda ms nedorazí a když ne,tak si udělej test . 😎

jennyy88
8. kvě 2015

@mulltera nic jineho nez cekat mi nezbxne nu 🙂 spise me jen zajimaly vase zkusenosti..jaka je pravdrpodobnost,ze bych mohla byt tehu... prsa me neboli... jrn za bazalni teplota mi prijde vyssi... a take jaka muze bxt pravdrpodobnost zr muzu byt tehu z ptrtudovane souloze..? vim ze dokud se bud dostavi vi nedodtavi ms tak je to diskutabilni... ale jeb me zajimaly vase nazory a zkusenosti nu

jennyy88
8. kvě 2015

mulltera ; koukam ze jsme na tom podobne ;) i stejny cyklus mame... drzim ti palecky aby duch silil ! 🙂

mulltera
8. kvě 2015

@jennyy88 Mě duch z testu zmizel úplně ☹ Takže čekám,že každým dnem přijde ms 😖 Ale i tak ti děkuji 😵

jennyy88
8. kvě 2015

achaa... treba nedorazi..! 😉 a ted sr citis jak? a jakou msd bazalku?

mulltera
8. kvě 2015

@jennyy88 Tak BT by při těhu měla být nějakou dobu vyšší,ale to může být ovlivněno třeba i nachlazením ☹ Já jsem měla asi 6dpo říznaky jako kdybych byla těhotná.I duch se mě na testu ukázal,ale nic s toho 😒

mulltera
8. kvě 2015

@jennyy88 Ted jsem unavená,bolí mě prsa,trošku třísla a v podbříšku,mám to i trošku nafouklé.Na těhot.test už kašlu..cítím,že to nemá cenu 🙄

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru