Jaká by měla být bazální teplota? Mám přes 37

p_ch
14. bře 2013

jsem 28 DC (normálně bych to měla dostat), MS zatím nedošla, BT už třetí den přes 37... dnes 37,3.... jak je to s meřěním BT?? jakabyměla byt??

ivetalionek
13. únor 2016

Holky ještě bych chtěla poradit, co znamená když jsem to dostala v lednu dvakrát MS na začátku a na konci, a jak sem měla na konci tak sem měla i ktomu trošku hleny, 😒 holky nevím načem jsem.

kolibricek36
13. únor 2016

@ivetalionek Já bych zašla k dr. na krev - hlavu ti nikdo neutrhne
Z krve je to vždy jasné, - jestli jseš těhu nebo ne.
já měla jednou MS v ternínu a pak za 14 dní - to bylo z přetažení - stěhovali jsme se.
podruhé se uvolnil polyp, tak to taky vypadalo na MS, ale nebyla, byl to polyp
kamarádka MS z blbého stresu ...
jako možné je vše ..

ivetalionek
13. únor 2016

@kolibricek36 Dobře, děkují za radu

moncaros
14. únor 2016

Ahoj holky 🙂 s merenim teprve zacinam.. V zari sem vysadila anrikoncepci a od te doby se snazime a nic... V prilozene fotce jsou moje namerene hodnoty pokud to dobre chapu ovulace jeste neprobehla?? A muze jeste probehnout kdyz to mam dostat za tyden?? Dekuju

pekkaa
14. únor 2016

@moncaros ahoj. Probehnout jeste muze, ale ms by se tim padem posunula, protoze 7 dni na lutealni fazi by bylo hodne malo (byva tak 10-16dni)...
Nebo ovulace nemusi byt tento cyklus vubec.
Me po vysazeni antikoncepce trvalo hodne dlouho nez ovulace zacala pravidelne chodit...:-/

moncaros
14. únor 2016

@pekkaa je fakt ze zase tak pravidelne to nemam... Bud 26 dni nebo 39 dni... Tak uvidime jak moc to mam rozhazene... diky za reakci 🙂

luupipi
5. bře 2016

Ahoj holky...
Máte někdo zkusenost?od ovu mam BT 37.2-37.3....ted menses (asi teda)a stále 37...jen jednou pokles na 36.8 jinak furt nahoře..menses zitra končíj.je mi furt zle,na omdleni,hlava se motá,mravencej bradavky,poboliva v podbrisku,časté močení....test zatim negativní...je možné být těhu i když se dostavila menses??takovéto příznaky při menses sem nikdy neměla.
Ted jsme o mimi přišli v 8tt, byla jsem na revizi,a moc si prejeme aby vše bylo ok

molly1987
5. bře 2016

@luupipi ano, muzes byt tehotna i kdyz se dostavila menstruace. Ale BT ti klidne muze klesnout az na konci menstruace, nekomu se to tak stava. Pokud si chces byt 100% jista, ze jsi tehotna, tak si muzes skocit jako samoplatce na krev, na vysetreni hcg.

kolibricek36
6. bře 2016

@molly1987 mě by zajímalo kolik to vyšetřební krve na hcg stojí - jen pro informaci

@luupipi klidně můžeš být těhotná i když máš manses

luupipi
6. bře 2016

@molly1987
Moc děkuji 🙂... Uvidime co zitra..dnes menses skončilo,a teplota stále 37...uvidim jak ráno,a popřípadě zavolám na gyndu...
S tou krví.. Kam se chodí a kolik to stojí??

luupipi
6. bře 2016

@kolibricek36
Kéž by 🙂 uvidíme jak vse bude dál

molly1987
6. bře 2016

@kolibricek36 @luupipi vysetreni stoji neco kolem 200,- a dela se na biochemii. Kdyztak propatrej net pro vice informaci 😉

luupipi
6. bře 2016

@molly1987
Dobře dobře 😉

moniakmomo
7. bře 2016

Ahoj zensky chci se zeptat , vden ovu sme meli z pritelem pohl. Styk u ktereho doslo k vyronu .. od patyho dne sem mela takove znaky tehu.. byla sem naladova divoke chute caste moste spavost .. a po 10 dnech sem zacala spinit prvni to bylo mirne ale po hodince to stupnuvalo zacali i krece podbrisku a silne krvaceni .. ale porad mam priznaky dokonce se mi zvetsili i stmavli prsa a pobolivaj postranach myslite ze muzu byt tehu i pri ms ? .. prosim o radu dekuji

ninjisu
7. bře 2016

@moniakmomo Těhotná být můžeš ale moc na to nesázej. Já když chtela být moc těhu tak jsem měla všechny příznaky. Kup si v lékarně dr maxe těhot. test ten papírkový, stojí okolo 35 Kč a jspu tam dava a jsou spolehlivé.

ninjisu
7. bře 2016

@moniakmomo Jak dlouho si od sexu? Já měla pozitivní cca po 10 dnech slabě

moniakmomo
7. bře 2016

Dekuju moc za radu ale ja se o mimi moc nesnazim asi to sugerce neni a jestli jo ta by byla dost silna ze by me boleli i prsa :D jinak test urco vyskousim jinak sem se chtela zeptat ci je normalni mit ms silnou z bolestma a byt tehu?

moniakmomo
7. bře 2016

Jinak od sexu to je 15 dni 🙂

ninjisu
7. bře 2016

@moniakmomo Tak možná seš 🙂 Tak zítra šup pro ten test a napiš tu, pokud jseš těhu tak zítra 15. den to tam bude a když ne tak nejseš 🙂

moniakmomo
7. bře 2016

Jojo.moc dekuju za radu urco dam vedet🙂

katerrinna
16. bře 2016

Já ji mám běžně i 37,5 a neklesne ani těsně před MS .Taky jsem si dělala iluze že jsem těhotná a prdlajs žádný mimino nebude.

ninjisu
16. bře 2016

@moniakmomo tTak jak si dopadla ? 😉

dita2016
6. kvě 2016

Ahoj holky, mam otázku... Před pěti dny jsem mela ovulaci podle ovulacniho testu. bazální teplotu už nemerim, ale když jsem to zkusila dnes ráno (protože porad myslím na to, jestli už konecne těhotenství vyjde) byla teplota nízka... znamena to tedy, že to zase neklaplo? nebo nemám smutnit predcasne? 😞

luupipi
8. kvě 2016

@dita2016
Já bych nesmutnila a nechala to být jak to dopadne...
Je škoda že jsi přestala měřit a teď shodou náhod si změřiš a je nízká,to nemusí znamenat nic.v druhé fázi tj po ovu by měla být teplota vyšší až do začátku menses...u tebe těžko říct co to je 'nizka'....taky ro někdy znamená že vajíčko se uhnizduje a teplota razantně ten den klesne.pak zas vyběhne...

Já si ji taky měřila že jsme se snažili a byla sem tim jak blázen posedlá..v lednu sem byla na revizi po zamlklém těhu a tak se snažíme...2 měsíce sem měřila a nic,vždycky zklamání..teď měsíc co nemerim,nechala sem tomu volný průběh a zadařilo se 😉... Jsem nějaký 6tt a ve čtvrtek jdu k mudr na potvrzení zda je vše v pořádku..věřím že ale teď už vše bude dobré 🙂

Tak přeju hodně štěstí...

dita2016
8. kvě 2016

@luupipi Tak to moc gratuluju a ať se vse dobře vydaří a vše v klidu probiha 🙂 uvidíme jak to u mne dopadne. Přestala jsem měřit, protože delam na směny a nějak.mi to furt nevycházelo.

luupipi
9. kvě 2016

@dita2016
Moc děkuji 😉 ve čtvrtek se uvidí
Juju ono na jednu stranu dobře.neboj brzy se zadaří a je fakt že vždycky to je když to nečekaš 🙂
Držím palečky

laura1972
25. čer 2016

Ahojky, chtěla bych se zeptat jestli můžu byt těhotná když jsem si naměřila predevcirem bazální teplotu večer 37.5, další den ráno 37.3. večer 37.4.dnes ráno 37.3 a večer 37.7.MS čekám 2.7. ovulace jsem měla dvě ( užívala jsem clostilbegyt, prvni15.6. a druhá byla 17.6. Ale tehot.test jsem zkoušela 23.6. a 24.6. Takže jsem byla 7 nebo 9 DPO když budu počítat obě ovulace a zatím test negativní, ale to bylo ještě brzy na to aby byl test pozitivni. Můžu podle těch bazálních teplot být těhotná?

misula29
26. čer 2016

@laura1972 můžeš a nemusíš

luzakovaeliska
4. srp 2016

@posibilities - je možné, že tento pokles je více dní? Posílám graf. Jsem zmatená trochu. Měřím teprve první cyklus

luuucatko
10. srp 2016

Ahoj holky, rozhodla jsem se, ze si budu zapisovat uz jen BT a nic vic abych se z tohi nezblaznila:(. Vim, ze musim merit aspon dva cykly abych zjistila jake mam teploty, ale presto mi to neda. Merim par dni a bt rapidne klesá pred ocekavanou ms. Je to normalni o tolik? Jinak cca 5 dni pred ms vzdy spinim, coz prave probiha.
Dekuji 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru