Jaká by měla být bazální teplota? Mám přes 37

p_ch
14. bře 2013

jsem 28 DC (normálně bych to měla dostat), MS zatím nedošla, BT už třetí den přes 37... dnes 37,3.... jak je to s meřěním BT?? jakabyměla byt??

mulltera
8. kvě 2015

@mulltera BT jsem měla jen 36,3 asi dva dny a dnes už 36,8 takže přijde ms ☹

andrealisicanova40
8. kvě 2015

@mulltera tak já budu těhotná ms deset dní nikde nervozita a vse odpovídá přístí týden najdu gynekoložku v jbc a pak vám písnu jen jsem těhotná s naší fenkou na stejně jen ona porodí dříve.slíš zdrave a dietně.jinak na testy nespolehejte ukazuju az po ms nekolik dni takže když to nedostanete pockat 8 dní a pak není to prostě tak a jinak byla jsme děsně nervozní a zacala jsme pít zeleninové stavy a mam je ted místo snídane a sice mam chute ale tlousttnout a kynout nehodlam

mulltera
8. kvě 2015

@andrealisicanova40 Držím palečky,aby jsi byla těhotná.Pak mě dej vědět 🙂

andrealisicanova40
8. kvě 2015

@mulltera urcite dam zitra si kupuju dalsi test udělám v pondělí a v tydnu zajdu na gyndu v jbc musim vb pondeli obvolat kdo me veme mam tady trvali pobyt

mulltera
8. kvě 2015

@andrealisicanova40 Budu se těšit a držím palečky 😀

nikolajka25
22. kvě 2015

Ahoj holky 🙂
Mám dotaz, asi se tu budu trošku opakovat ale....
Mám dnes týden zpoždění, testy negat., BT 37,6.... U Dr. jsem byla včera, prý je sliznice vysoká ale je brzy aby bylo něco vidět.... Žádné příznaky necítím (obvykle trpím před menstruací PMS) teď nic.... Od včerejška mám bílý výtok.... Myslíte že můžu být těhu i přes 3 neg testy dělané celý týden a 2 dny?
Moc děkuji za odpověď 🙂

andrealisicanova40
25. kvě 2015

tak těhotná jsme sice nebyla jenže jsme teda začala pročítat net a tak a zjistila jsme že ovulace jsou ty bolesti břicha co mam kazdy měsíc v půce cyklu a já přitom razantně sex odmítala to pak nemůžu otěhotnět že 😅 ,četla jsem že je teplota nízka až do konce ovulace a pak se zvyšuje až do menzes víceméně to není stejně rozeznatelné od těhu tak ted se teda přemlouvám a dokonce ze mě tekla ta voda a dělali jsme to prý se tam drží spermie i 2 dny a už ze mě teda neteče,ale břicho stále bolí tak teda uvidím jak dopadnu tento měsíc.právě že se doktor divil,že mi to nejde,ale já že vždy otehotnela posledni den menzes tak jsem si myslela že i ted to tak bude. 😀 😀 😀 pokud děláte sex a to každy 2 až 3 den a neotěhotníte chce si to najít spermie nekde jinde 🙄

andrealisicanova40
25. kvě 2015

ta snad se to ted povedlo a pokud ne je problém někde jinde

andrealisicanova40
2. čer 2015

holky tak jsem asi v tom bolesti v podbrisku pretrvavaji a to cejtim i pri chuzy mota se mi hlava jsme unavena v nedeli si můžu udělat první test

mulltera
4. čer 2015

@andrealisicanova40 Tak dej potom vědět jak jsi dopadla 🙂
😀

andrealisicanova40
4. čer 2015

tad už asi dobře ale ty bolesti me nebaví fakt jak kdybch to pořád měla k tomu zacpy a jsme nafoukla tak pokud mám takové boleti uz tolik dní není to normalní .nojo to už bymuselo být abych to dostala.nejhorší je 1 mesic ta zelenina me stoji hafo penez co do sebe denne liju vcetne kyseliny listovy.

andrealisicanova40
8. čer 2015

mam 2 dny před menzes mam slabou 2 carku je mi zle a malem jsem rano zvracela a taky skoro omdlela 🙂 tak t asi vyslo carka za dva dny by mela zesilit asi budu vozit kocarek 😀

anicka1211
8. čer 2015

@andrealisicanova40 tak to gratuluju 🙂. To já jsem to snažení vzdala, koupila si inline brusle, protože za tu dobu, co se bez úspěchu snažíme jsem přibrala 8 kg falešnýma těhotenskýma příznakama, což je hrůza, do ničeho se nevlezu. ☹ .
Tak teď budem s manželem sportovat oba a na léto jsem si zaplatila zumbu, ať se vyblbnu a pak se třeba znova odvážím se snažit, ale teď si musím dát do pořádku postavu. Když pomyslím, že těhotenstvím naberu tak +- 12 kg a přičtu k tomu těch 8 co jsem už nabrala, tak to je 20 kg. To absolutně nevím, jak bych shodila 😖

andrealisicanova40
9. čer 2015

anička poradím já třeba nepřibrala ještě nic naopak schodila ,kupte si odtsavnovac červenou řepu,špenát,celer a mrkev kazdy rano vypijte tuhle vyzivu tim se nabijete a teoreticky 2 x se malo najezte od 5 vecer nic na tehotenstvi jidlo nema vliv ,ale výživa.jinak pladný dny se počítají od začátku poslední menstruace 14 - 21 dni hned jak zacne bolet bricho na ovulaci nebo den predema pak za dva dny.a kazdy dva dny.vajicko ma 48h na oplodneni to opravdu moc neni.pit spis zeleninu a jist zdrave .jste to co jite ryby a kureci maso ,ale nejdůležitější nejíst večer

andrealisicanova40
17. čer 2015

holky tak zase nic a to jsem byla jeste u dobryho gyndare co je totalni antikoncepce a koupila si ovulacni testy holt se musi asi soulozit casteji.a nevim zda k tomu panu doktoru nekdy pujdu

anicka1211
21. čer 2015

tak my se nesnažili tento měsíc, chránili jsme se až do ovulace a den po ovulaci jsme se zapomněli a tulili se. Řekli jsme si, že když se milujeme třetí den za sebou, tak že nestihnou mršky dozrát. No a teď si říkám, jestli se to náhodou nepovedlo, protože mě bolí prsa permanentně týden před ovulací až do teď, kdy to mám příští týden v pátek dostat. Normálně jsem přes prsa 4 cm přibrala,tak nevím, jestli tohle můžou udělat moje hormony, protože nic neberu už, když sem to vzdala, nebo jestli je možný, že se to povedlo??? Moc by se mi to teď nehodilo, mám naplánovaný sportovní aktivity a dietu, ale když už by se to povedlo, tak bych nenadělala nic a těšila bych se z toho, když sem to tak dlouho chtěla a nedařilo se. Je možný, aby se to povedlo, když jsme ty spermijky nenechali ani den dozrát a skočili na to třikrát za sebou? ty prsa mě děsí - 4 cm za měsíc a furt bolí, vlastně už 14 dní v kuse

andrealisicanova40
22. čer 2015

jako že spermie jeden den oplodní a druhý den ne co je to za blbost spermie dozravaji kazdkou hodinu 🙂 no ja si to ted uz zmerim jestli ovulace je vubec plodna a to me zajima

sasanka033
22. čer 2015

@anicka1211 rozum do hrsti, bejby. spermie se obnovujou kazdej den, podle tvy logiky by se proste vycerpaly a nazdar🙂

anicka1211
22. čer 2015

no tak teda dík holky 🙂, já všude čtu, že se doporučuje styk při snažení ob den až dva, aby spermijky dozrály a byly schopny oplodnit a když jsme se tímto stylem snažili, tak se to prostě do teď nepovedlo ani za pomoci hormonů co jsem brala. No a je teda možný že den po ovulce se to ještě mohlo podařit? Dneska je mi blbě a nevím, jestli je to tlakem, motá se mi hlava a je mi na omdlívání a prsa bolí jak čert, jenže mě bolí každej měsíc pře menzes, tak podle toho asi nemůžu soudit. 😖

andelka
22. čer 2015

@anicka1211 je to možné. Spermie dozrávají průběžně. A vajíčko je oplodnění schopné 18h (prý max. 24) po ovulaci. Takže první den zvýšené teploty je ještě plodný.

sasanka033
22. čer 2015

@anicka1211 ale jo, obden je to lepsi, je jich pak vic, ale neznamena to, ze ten prvni den tam jsou a druhej den nejsou 🙂 jen jich tam je min. ale chlap, co ma exkluzivni spermiogram, tak tam to ani nepoznas a kazdej den je jako bejk🙂

anicka1211
22. čer 2015

@sasanka033 sasanko,no to ten můj je, ten hlavně může pořád mám pocit 😀. No tak uvidíme, jak to dopadne 🙂. Byla by to docela sranda, kdyby se povedlo, když už s tím člověk nepočítá a přestane se snažit . . .

sasanka033
22. čer 2015

@anicka1211 tak to voni jako chlapi vetsinou muzou, ale to neznamena, ze maj cim! 😀 tak hodne stesti🙂

andrealisicanova40
22. čer 2015

hm tak na příznaky teda kašlu a někdy už muze zenska cejtit i to co neni stačí dát pokyn mozku já budu už řešit jiny veci a tohe dám stranou a ono to příjde samo.komo ma se bavit denne me uz ne .

anicka1211
23. čer 2015

Tak holky, jestli ja nejsem těhotná, tak teda nevím, prsa mi vyrostly o další centak a pul. Připadám si jak kojna, nebo spíš dojná (kráva). Manželovi se to teda moc líbí 😀.

andrealisicanova40
24. čer 2015

me taky vyrostly a nejsem ,ale co není může být chce to si udělat test

anicka1211
24. čer 2015

@andrealisicanova40 mám to v pátek dostat, správně bych měla už zítra, ale poslední menstruace se o den zpozdila, tak počítám, že to podle nového dorazí v pátek, tak uvidím, jestli to příjde nebo ne. Navíc zítra jdu k jednomu léčitelovi, kterej není žádný šarlatán a poznal na den přesně kdy to mám dostat a mojí švagrové pomohl k miminku a věděl, že je těhule dřív než ona 🙂. Tak jsem zvědavá co mi řekne

andrealisicanova40
24. čer 2015

a proč si neudělate ten test no tak miminku pomuze ovulace atest nikdo jiny a tehotensvi pozna doktor nebo test 😲

anicka1211
24. čer 2015

@andrealisicanova40 test doma nemám a když to ma uz prijit zitra nebo pozítří, tak to uz taky vydrzim. Vždycky, když sem testovala po celou dobu co se snažíme, vyšel negativní před menstruaci i v den, kdy měla dorazit. Uz se mi prostě nechce testovat. Buď to prijde, a když ne, tak pak si ho koupím a udělám. Dopředu uz nic. U prvního synka jsem měla // až asi 3. den po očekávané menstruaci a to byly jeste ty // strasne slabé. Takže se nechám překvapit radsi, nez se pak stresovat

anicka1211
26. čer 2015

Tak holky nic, menstruace přesná jako hodinky, dorazila ještě včera. Tak na jednu stranu me to trošku zamrzelo, ale na druhou jsem rada, protože aspon můžu pokračovat v dietě a s cvičením a dát si tělo do pořádku než to těhotensttví přijde. Tak to byly pouze hormony, protože uz mám prsa zase menší, sice jen o 2 cm, ale holt ty hormony před menstruací dělají divy 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru