Jaká by měla být bazální teplota? Mám přes 37

p_ch
14. bře 2013

jsem 28 DC (normálně bych to měla dostat), MS zatím nedošla, BT už třetí den přes 37... dnes 37,3.... jak je to s meřěním BT?? jakabyměla byt??

andrealisicanova40
26. čer 2015

no a neříkam to mam to samí ,ale mi jsme v plodných dneh jeste nespali spolu proto ted už mam ovulacni test a pokud neotehotnim tak to pak neni mnou takže pokud jste spolu spali jak mate aneotehotnela jste tak to neni ve vas ale v nem bouze

andrealisicanova40
26. čer 2015

talze potom doporuciji milenec nebo jine reseni

mulltera
30. čer 2015

@andrealisicanova40 Já osobně,už jsem ukončila snažení...bud se stane,nebo ne...ale už mě unavovalo to nekonečné...sledování a zkoumání...nechám to osudu .-)Ale jinak držím palečky 🙂

andrealisicanova40
1. črc 2015

ja se ani nedivín já mam ty testy a pak už na to taky kaslu

andrealisicanova40
3. črc 2015

a co si takhle koupit ovulacni test zda vubec mate plodnou ovulaci vy vsecky tady nebo cim jsme starsi ubivaji hormony ja se teda ted testuju za dva dny bych tam mela mit dve carky tak jsem zvedava

andrealisicanova40
4. črc 2015

mluvila jsem s pani ktera uz ve 25 nemela plodnou ovulaci a neznamená že děti máme že jsme plodné to se mění každým rokem

andrealisicanova40
6. črc 2015

@mulltera hele tam mam druhou carku na aovulacni testu doktor kecal pokud zitra zesili tak pozitri mam plodny den ,takze ja budu v poradku

andrealisicanova40
7. črc 2015

Tak a dneska mám dvě silný čarky takže dneska rano vecer a zítra rano a vecer a mám to a pak uvidim zda se to povedlo a nebudu vysilovat vid to mam dostat uz kolem 25 teho

anicka1211
20. črc 2015

tak holky 🙂, já jsem těhotná 😅 . Už pár dní sem měla podezření, protože si měřím BT a měla jsem ji dost vysokou na mě,šplhá mi až na 37,4. Dneska jsem to měla dostat a teplota i přes pokles až na 37,02 před 5ti dny leze nahoru opět k 37,4, tak jsem si koupila test a udělala si ho a jsou tam krásné silné //. Nemůžu tomu uvěřit, pořád tomu nevěřím a chodím na ty // koukat 🙂. Už jsem to řekla i manželovi, musel jet z práce dřív, protože bych nevydržela až do večera 🙂 Jsem hrozně šťastná 🙂

lendoza
22. črc 2015

Ahoj,potřebovala bych od vás názor 🙂 s manželem jsem 11.7. Měla nechráněný pohl.styk snažíme se o třetí miminko 🙂 13.7. Byla ovulace.
Od 19.7. Mi je divne, nafouklé břicho 20.7. Jsem měla motani hlavy a od té doby mě dost boli i prsa. Dnes jsem si musela vzit v praci dovolenou mam bolest v podbrusku jak kdyz to mam dostat,boli me bederka a je mi mdlo,ale MS mam mit az 26.7 nebo 27.7. Cyklus mám 30-31DC... Včera ráno jsem si merila BT a byla 37,3 večer 37,6 dnes rano jsem merila ve stejny cas jako vcera a BT byla 36,6 a cca o 2h pozdeji uz byla zase 37,3.
Vim,ze je na tehu test asi jeste brzy,ale dnes rano jsem jen tak pro kontrolu udelala jeden a zadna druha carka nebyla..
Myslite te,ze se uz neco muze dit ? 🙂

anicka1211
22. črc 2015

@lendoza no z mé zkušenosti to nemusí nic znamenat. Měla jsem to tak stejně, když jsme se snažili s manželem a pokaždý jsem to obrečela. Pak jsem zjistila, že to je premenstruační syndrom a ten se často zaměňuje s těhotenskými příznaky, když se po miminku moc touží. Navíc je to i celkem brzo na to, aby se projevily nějaké příznaky. Většinou se prý objevují až v den očekávané menstruace a spíš až týden po očekávané menstruaci. Ale jsou i citlivější ženy,které to mohou pociťovat dřív. Oplodněné vajíčko se uhnízdění v děloze 7 - 10 nebo 5 - 12 den po oplodnění, tedy ovulaci a až 4. den po uhnízdění se začne vytvářet placenta a vylučovat Hccg do moči,kdy lze už těhotenský test může něco ukázat. Já jsem teď v 5. týdnu a prsa mě bolí každý měsíc před menstruací cca týden, tentokrát mě začaly bolet asi 3 dny před a bolí pořád. Ale nevolnosti jsem začala pociťovat včera, dnes se přidalo nějaké pálení žáhy. Tak vyčkej a zbytečně si nedělej naděje, ať nejsi zklamaná a třeba budeš mile překvapená 😉 . Já to vzdala a do dvou měsíců bylo zaděláno 🙂

andrealisicanova40
23. črc 2015

tak to je fajn ja si objednala dmek obecny na radu mi znami a prej to dost zenskym pomohlo je to na oplodneni zvyseni hormonu a tvoreni hlenu prej po 4 lahvicky to zacalo zabirat

lendoza
26. črc 2015

Anicka1211. Tak dnes je to 31DC od poslední MS a ani známka ze by měla dojít 🙂 tehu test jsem naposledy zkoušela 24. Kdy jsem byla 11dni od ovu..pockame do zitra a zkusim testnout 🙂 buď ještě mrska dorazí a nebo se objevi vysněný duch... Nevolnost mi ustoupila a i prsa už nejsou tak bolavá tak vážně nevím 🙂

anicka1211
27. črc 2015

@lendoza držím palce 😉 ,pak mi dej vědět, jak jsi dopadla

andrealisicanova40
27. črc 2015

mě když to ustoupí tak tp dostanu 😒

lendoza
28. črc 2015

Anicka1211 tak stále MS nikde.. Včera na večer a dnes rano jsem dělala tehu test od for you a vyšli mi během půl minuty pozitivní... Sice nechapu..10ml od sr Maxe mi nic neukaze a tyhle co jsem dělala jsou 20ml a ukázali..jsem z toho jelen..na pátek jsem objednána na gyndu 🙂 kamarádka co mě viděla po pár dnech mi říká..Jsi nějaká divná, jinaci 😀 no nevim,já si myslím že jsem stále stejná 😀

anicka1211
28. črc 2015

@lendoza tak držím moc palce, aby na gyndě potvrdili ty dvě // 🙂, já jdu příští týden v pondělí, moc se těším. Miminko by už mělo mít i srdíčko a mozek o velikosti špendlíkové hlavičky a mělo by být vidět,jak bije, slyšet ještě ne, na to si musím počkat. Hrozně se těším, taky se nemůžu dočkat první fotečky z ultrazvuku 🙂

lendoza
30. črc 2015

Anicka1211 Tak v úterý na večer mě musela kamarádka odvézt na pohotovost... Začala jsem šílene krvácet a šli ze mě kusy krve... 3h na pohotovosti.. Ruku rozpichanou jelikož mi nemohla najít žílu, 45min na UZ kdy mi mackala břicho atd aby viděla dělohu,bolestná jsem nemohla vydrzel. Dle dr jsem byla 4+4 ale odešlo to ☹ Krev na HCG šílené nízká,dnes jsem byla na dalších odběrech a už je 0 ☹ v úterý jsem myslela že nedoziju rána jak psychicky tak fyzicky.. Našla mi cystu na vaječníku a mírne srůsty po předchozích dvouch porodech císařem..zitra ráno jedu ke svém dr na kontrolu...
Anicka1211 moc ti držím palecky ať je miminko v pořádku a krásne roste 🙂
Já uz to od teď řešit nebudu ani se sledovat,manžel říká, že naděje umírá poslední tak se nam snad časem zadari také.

anicka1211
1. srp 2015

@lendoza tak to me hrozně moc mrzí ☹. Nezoufej ale, ono se to povede zas a miminka se dočáš.Teď se musíš dát do pořádku po psychické stránce, i když vím, že to bude těžké, ale jedině tehdy, kdy se dáš psychicky do pořádku, tehdy se to povede. Ja se o své miminko taky bojim, do tři měsíců to nechci říct ani rodině radši.

marketaaaaa
30. srp 2015

Ahoj holky 🙂

potřebuji radu. Mám zpoždění 11 dní, bazální teplota je 37,1°C. Udělala jsem si pět testů. 1 test s duchem a zbylé ostatní, které jsem si dělala další dny byly negativní. K doktorce se dostanu až tento týden.
Už jste se s tím někdy některá z Vás setkala? Miminko by nevadilo, spíš mám strach jestli to není něco vážnějšího. děkuji za rady

anicka1211
4. zář 2015

@marketaaaaa tak jak jsi dopadla? čekáš mimíska?
Já jsem o své miminko přišla, nemělo srdíčko a zastavil se vývoj, bylo to zamlklé těhotenství a minulý týden ve středu jsem byla na revizi dutiny děložní ☹, tak jsem zase na začátku a nevím, jestli to ještě zvládnu se odhodlat a o miminko znovu snažit. Ale po týdnu se cítím trochu líp a zas o tom aspoň uvažuju, tak se třeba budem znovu snažit, ale teď mám jako šestinedělí a pak snad první menstruace dorazí v pořádku a až po třetí se můžeme prý znovu snažit, tak uvidím, jestli na to budu mít sílu

marketaaaaa
5. zář 2015

@anicka1211 ahooj, tak těhotná jsem nebyla :( šla jsem k doktorce dala mi vyvolávací injekci, jenže to co následovalo po byly nejhorší 4 dny za poslední dobu... dostala jsem po té injekci horečky, křeče, zvracela jsem 10 hodin v kuse ale jako fakt v kuse, byl jsem na další injekci na čípek, nezabralo... šílené bolesti hlavy. Dostala MS a konečně to ustálo, dnes je to 5 den a mohu říct že je mi dobře. Doktorka mi řekla, že mi střeva tlačí na vaječník a možná i proto jsem měla to zpoždění, takže ještě si musím zajít na gastro aby mi řekl doktor jak ty střeva uklidnit. To s tvým miminkem mě mrzí :( ale držím pěsti, aby po šestinědělce to snažení bylo zdárné 🙂

romelia
6. zář 2015

zajímalo by me při mereni bazalni teploty jsem dnes 6 dni před MS a 8 dni po ovulaci a teplota me klesla na 36,6 ráno v 5 pak jsem usnula a vzbudila se v 9 změřila se a mela jsem teplotu přes 37. Ráno v 5 jsem se chvilku převalovala než jsem se změřila pak v 9 jsem se měřila hned. Ktera teplota je je podle vás přesnější? normálne se merim po 6.hod.

romelia
6. zář 2015

A je normalni když si teplotu změřim přes den mám 37,5???

andrealisicanova40
10. zář 2015

tak ja se s přítele rozešla a jse ráda že to dítě nečekám.jinak šecky ty falešný problémy byly od žlučníkových kamenů a ted mam tvrdou dietu zhubla jsem vše a už se o nic pokoušet nebudu stejně není ským a v mím věku to se jej tak rychle někdo nenajde

anicka1211
10. zář 2015

@romelia nejpřesnější teplota je hned po probuzení, to bývá nejnižší a také nejpřesnější. S každou další hodinou se teplota zvedá, protože tělo už není v klidu po spánku, protože se třeba převaluješ,byla si na wc atd. Nejlepší je měřit se ihned po probuzení ještě před návštěvou wc a nehýbat se, protože pohyb teplotu zvyšuje.
Jestli máš teď takto vysokou teplotu a těhotná nejsi, může to značit i nějaký bacil, který v tobě propuká, záleží i na ostatních symptomech, jestli třeba necítíš škrábání v krku, rýmu, nebo to může samozřejmě značit těhotenství a pokud počítám dobře, tak teď už by si mohla mít menstruaci, podle toho cos psala, tak pokud ji nemáš, udělej test a budeš vědět na čem jsi

kalliope7
26. zář 2015

Dobry den,damy,chtela bych vas pozadat o radu. S pritelem se uz cca rok snazime o miminko a protoze je to z jeho strany pomerne komplikovane,tak jsem ted prvni cyklus poctive merila a zapisovala na fertilityfriend, abychom co nevic zvedli sance..Ten cyklus se zda byt naprosto ucebnicovy, 28 dni,ovulace 14. den, teploty pred ovu kolem 36,5-6, po ovu se drzely kolem 37. Mela jsem dokonce trojfazovou krivku..Vsechny mozne priznaky tehotenstvi,dokonce mi bylo na zvraceni,coz mi nikdy pred ms nebyva,bolely prsa a bricho tak divne,ani ne na vajecnikach jako obvykle,ale nekde uprostred a bylo to lepsi,kdyz jsem lezela..Takze uz jsem fakt zacinala byt presvedcena,ze to klaplo..Jenze den pred ocekavanou ms jsem zacala slabe spinit,teplota 37, a v den ocekavane ms klesla na 36,7 a dopoledne uz jsem zacla krvacet...Ale dneska,tj. druhy den ms mi teplota zase stoupla na 37...Nevite,co to znamena? Stalo se vam to taky nekdy?Predpokladam,ze tehotna asi byt nemuzu?
Moc diky za postrehy!🙂 Jsem z toho mereni takova nejak vic vynervovana,nez jindy 🙂)

krmv
26. zář 2015

@kalliope7 mela jste zkusit udelat tehu test

pekkaa
26. zář 2015

@kalliope7 tehotna podle me teoreticky stale byt muzes.. Krvaceni a spineni ze zacatku neni nic neobvykleho. Pokud mas teplotu stale nahore, sance tam je... Zkus udelat test.

kalliope7
26. zář 2015

@krmv Tak kdyz mi teplota klesla a dostala jsem to,tak jsem automaticky brala,ze tehotna nejsem...Teplota stoupla az dnes a od rana jsem na cestach...Musim nekde sehnat test..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru