Jaká je šance, že je 6 testů falešně pozitivních?

veronikanel
26. bře 2014

Ahoj holky 🙂
Jsem už zklamaná z dřívějška,tak se jdu zeptat vás a možná se i trochu uklidnit 😅
Od pondělka mi vyšlo 6 pozitivních testů,někde duch,jinde už slabá čárka.Jsou od 4 různých značek...Jaká je šance,že jsou falešně pozitivní?Jaké mám zpoždění neřeknu,nemívám MS pravidelnou už od porodu 😀 A co se týče šance,že bych otěhotněla...Ta je skutečně velká,myslím nechráněný sex 😀 Teď,když už jsem natěšená se ale bojím dalšího zklamání... ☹ Zkušenosti?Děkuji 🙂

zuza01
26. bře 2014

Před MS mívám falešně pozitivní, to chce dělat jen od jedné značky, pokud sílí, dobré, pokud ne, tak falešné - aspoň u mě to tak bylo.

vendy01
26. bře 2014

Po předchozím zklamání chápu tvou nejistotu, ale takové krásné testíky myslím nebudou falešná pozitivita 😅 🙂 Řekla bych, že jsi těhotná 🙂 Držím palce, ať se vše vyvíjí, jak má 😉

blahova_andrea
26. bře 2014

také bych si dělala obden znovu test stejné značky a čekala, že čárka bude sílit, pokud je opravdu pozitivní 😉

holubice.petra
26. bře 2014

Pochybuji ze by bylo sest testu falesne pozitivnich....

enalga
26. bře 2014

Těsně před menstruací se objevují falešně pozitivní testy, ale většinou hned druhý den MS nastoupí. Počkala bych ještě den, a pak se znova otestovala.

chrisula
26. bře 2014

myslim,že jsi v tom 🙂

uztotakbude
27. bře 2014

Gratuluji, maminko!

lousher
28. bře 2014

Ahoj, měla jsem to samé když jsem si dělala test poprvé, nevěděla jsem kdy mám menses dostat přesně, ale nějak jsem cítila, že mám těžké změny na sobě samotné a i psychické. Test jsem si udělala a vyšel mi přesně jak tobě - úplně světlá téměř neviditelná čárka. Hned jsem volala na gyndu, že mám podezření jestli můžu dojít na krevní testy a tam se mě zeptali na poslední menses a řekli, že je ještě brzo ať dojdu za 2 týdny už na UZ. Tak jsem si po týdnu udělala test znovu a už vyšel tak jak měl - pozitivní. Takže si myslím že těhu jsi 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru