Jaké byly příznaky těhot. před vynechanou menstruací?

kinimo
9. srp 2010

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jaké jste měli úplně první příznaky těhotenství? Dnes jsem 6DPO a cítím nafouknuté břicho, kalhoty jsou mi nepříjemné, v podbřišku mě pořád popíchává. Myslíte, že se může jedna o [[https://www.modrykonik.cz/snazime-se/priznaky-tehotenstvi/ | počínající těhotenství]]? Je to naše 9 snažení a podobné příznaky + navíc bolest bradavek jsem měla již jednou, bohužel těhotenství zkončilo v 5tt. Díky za rady

bobsove
12. srp 2010

@kinimo ahojky, spíš nekoukej na fyzično, ale psychično... 😉 Jak se celkově cítíš. Ale 6. den po O je moc brzy na nějaké konkrétní příznaky... Mně u všech těhu (3x, jedno bohužel MA) nic nebylo, takže tak bych mohla poznat těhu. A naopak, jak byly příznaky, byly většinou vsugerované. No uvidíš, přeju MOC MOC štěstí!!!

kinimo
autor
13. srp 2010

@bobsove dneska jsem už 10DPO a píchání v podbřišku cítím pořád, už mě i začínají bolet prsa. Psychicky se cítím dobře, malinko unavená a nesoustředěna, ale jinak fajn.. Vsugerované příznaky znám, ale tohle je jiné.. Stejné, možná silnější jako minule. Prostě si jsem jistá, že tam prcek je.. Který den po OVU by mohlo být už něco vidět??

kinimo
autor
13. srp 2010

myslím na tt 🙂

bobsove
13. srp 2010

@kinimo Noo, podle toho, kolik jich má doma. 😉 To víš no, ještě je brzy, ale zase chápu, já si je taky dělala brzy a pak natáčela na světlo a "vyždímávala" z nich ty čárky. Někomu to ukáže brzy, mně nejdřív 12. DPO... Tak buď vydržet, nebo udělat, ale nebýt zklamaná, kdyby tam nic nebylo - ještě je čas. 🙂

kinimo
autor
13. srp 2010

@bobsove jich mám asi 5 nebo 6 😅 Minule se mi ukázala slaboučká čárka 14DPO, ale pak už nesílila, spíš slábla a nakonec zmizela úplně a došla MS 😖 Tak nevím, jestli má cenu testovat 12DPO = neděle.. Ale stejně to asi nevydržím a testnu 😅

bobsove
13. srp 2010

@kinimo vůbec se Ti nedivím. 😅
No hele, u provního těhu jsem testovala 14.DPO, ale jen proto, že mi od cca 10.DPO tvrdila moje známá, že se chovám jinak, že musím být těhu (10 DPO byl test negat.). Pak u druhýho (bohužel MA) jsem dělala test cca 13 DPO, teď u třetího 7 DPO 😅 to samozřejmě byl negativní a cca 12 DPO mi ukázal slaboulinkou čárku po limitu, pak už ale v limitu a pomalu sílila. Taky jsem si s tím "užila", teď u třetího jsem špinila (jako i u druhýho) a bála se, že to bude zase potrat, naštěstí se mimi udrželo. No, ten 14.DPO už to ukáže všem (komu ne, ten měl dýl ovulku, než si třeba myslel), takže v úterý už to budeš vědět na stopro, ale vydržet do úterka... 😖 ... to chce nervy. Znám to. 😉 Tak ještě zkus vydržet do neděle, každý těhu je jiný a možná Ti to ukáže dřív jak 14. DPO... No budu Ti moc držet!!!

bobsove
14. srp 2010

@kinimo tak co novýho...? 😉

kinimo
autor
15. srp 2010

@bobsove Ahoj, ráno jsem zkoušela testit, ale testítk se asi nějak nepovedl.. Rozpilo se mi barvivo, takže mám čárku od začátku až do konce, takže mi tam vzešel takový divný křížek 😅 Ale pod určitým světlem a úhlem se mi zdá, že tam něco vidím, ale nevím, asi je vážně ještě brzo.. Zkusím to znova v týdnu..

bobsove
16. srp 2010

@kinimo no to je pech. Tak testni, brzy už to bude jasný... 😉

kinimo
autor
17. srp 2010

@bobsove tak jasný to moc není.. Neviditelný duch, jinak nic, tak uvidím, co z toho vyleze 😀

bobsove
17. srp 2010

@kinimo škoda že nemám ty svý duchy, co jsem taky měla... ukázala bych Ti fotku. Dělala jsem si jeden v neděli (si pamatuju jak dneska, bylo to před rokem 13.9. 😀 ) a nic tam nebylo, odjela jsem pryč, večer jsem si na test vzpomněla a šla ho vyhodit (vždycky je vyhazuju hned, ted jak napotvoru jsem ho zapomněla) a koukám, duch. Tak jsem druhej den letěla do lékárny pro další 4! 😅 Ale nemohla ho udělat dopo, byla jsem s mamkou venku a nechtěla jsem jí nic prozrazovat, po poledni jsem přilítla domů a testovala, byly tam duchy na všech 3 (4 jsem nechala v záloze). 😅 Nebyly to extra čárky a to už to bylo 13.DPO. 15.DPO už byly pěkný. Nikdy jsem neměla tlustice, ale aspoň už byly vidět.

kinimo
autor
17. srp 2010

@bobsove tak to je škoda, že je nemáš schovaný.. Já jsem dělala jeden včera večer - nevydržela jsem 😅 No a jako na potvoru mám pocit, že testovacím místě byla rýha, ale přišlo mi, že je tam i stínek.. No a dnes ráno jsem to zkusila znova a přišlo mi, že je sněhobílý, vzala jsem si ho sebou do práce (vím už mi to leze na mozek 😀 ) No a když jsem se na něj koukala asi po hodině od testování, tak mi přišlo, že se tak jako celý zamazal, kontrolní čárka vylezla ještě víc než byla hned po testování a v místě testovacího je takový dušík, ale přijde mi, že je spíš světlejší, než to "pozadí" tak nevím, fakt mi z toho už hrabe 😀

bobsove
17. srp 2010

No tak uvidíš, hele jak říkáš ten světlejší duch - to se mi jednou stalo u Mamatestu. 😠
Moje testy, co tam byl jen duch - to byl fakt duch, že jsem to vykoukávala horko těžko na světle... Pomalu jsem do toho pohledem vypálila díru. 😅

kinimo
autor
17. srp 2010

@bobsove a ten světlejší duch se ti stal, když to byla pravda, nebo to bylo jen klamání a nic z toho nebylo?? 😨

bobsove
17. srp 2010

Ten se mi stal právě teď při třetím (a zdárném) těhu. Prý to mamatest někdy dělá. Ale ještě vydrž, uvidíš, já první těhu zjistila dva týdny po očekávané men., ovu totiž přišla až na konci cyklu. 😠

kinimo
autor
17. srp 2010

@bobsove Já jsem si jistá, že ovu byla14DC, minulý cyklus jsem jí měla 18DC, takže mě i překvapilo, že byla tak "brzy"... Dneska mi je strašně nepříjemný, jak mám zaplý kalhoty, nemuže to něco znamenat?? - no jo, tonoucí se stébla chytá 😅
Apropó jak víš, že to byl mamatest ?! 😕 Uklidnila si mě tím, že to někdy dělají, já si snad testnu i zítra a to jsem to chtěla nechat až na víkend 😅 😅 😅

bobsove
17. srp 2010

@kinimo mamatest - nevím asi Ti čtu myšlenky 😀 😉 Jsi snažilka, tím pádem musíš mít doma mamatest, to je tak jasný jako že po noci je den. 😉 Není snažilka bez mamatestu. 😀 (Vím podle sebe..).
Je a tyhle stránky znáš?
http://merenibt.xf.cz/index2.html

mně hrozně pomáhaly...

kinimo
autor
17. srp 2010

@bobsove no taky jsem si dřív kupovala jiný testy, nějaký gravitest a dr.max test.. no a teď jsem věrná mamatestu 10.
Tuhle stránku neznám, ale o bazální teplotě jsem toho četla mnoho.. Teď si jí zkouším i první měsíc měřit, ale jsem tak trošku lempl 😅

bobsove
17. srp 2010

@kinimo taky hcg těhu test není špatnej...
hele mrkni na ty stránky, tam je právě to o těhu testech moc pěkně napsaný... a i výpočty tam jsou...
Mamatest 10 není tak dobrej jako mamatest 20, se tu mezi holkama říká... Já zažila jen ten dvacítkovej, ale ten teda byla fakt dobrej....

bobsove
17. srp 2010

@kinimo je a kdybys viděla moje měření bazální teploty...! 😅 😕 Mě ale k otěhu hodně pomohl gynex. Dělá pěkně dlouhou luteální fázi, vajíčko se pěkně chytne.

kinimo
autor
17. srp 2010

@bobsove no já jsem právě taky slyšela, že 10 někdy ukazuje falešně pozitivní, tak se toho docela děsím.. ale zase si říkám, že 20 bych teď stejně nic nenaměřila 😅 Asi mi fakt nezbývá nic jiného, než čekat co přijde. Jinak stránka super, už jí tady pročítám a hezky se to čte, jak je to psáno "laikem a normální řečí" 😉 Díky za odkaz!

kinimo
autor
18. srp 2010

@bobsove Myslíš, že záleží na tloušťce čárky? Jako jestli je stejná T jako C?? Nemám teď na mysli barvou, ale rozměrem..

bobsove
18. srp 2010

Ty jo, tak tak to bych to musela vidět, ale někomu to někdy udělá jakoby tenčí čárku, třeba: čárka je tenčí než ta kontrolní, ale zase třeba dole nebo nahoře je sytějí barva... Je to tenká linka, ale je třeba nahoře nebo dole výraznější... snad to popisuju srozumitelně....

kinimo
autor
18. srp 2010

@bobsove jj, popisuješ to srozumitelně, tahle je jako kdybys tam udělala čárku propiskou, je vidět i když jí držím tak půl metru od sebe, ale je prostě tenoučká, tak nevím.. Jo a je po celé délce stejně výrazná..

veraakubik
18. srp 2010

@kinimo Zdravim,nerazila jsem tady na vas nahodou,ale zrovna dneska jsme resily ty testiky na Potratu..Pry ty 10 ukazuji bludy a nekdy i falesne tehu a pry nekde probehlo testovani-10 s testem 25 a oba pry ukazaly stejne tlustou carku,ale ta 10 ji mela ukazat silnejsi..No kdyz prijdete na Potrat-jak nastartovat a zacit znova,tak tam jsme to probraly-urcite doctete..

kinimo
autor
18. srp 2010

@veraakubik Moc si mě nepotěšila..dnes jsem 15DPO, tak by mohla být vidět lépe, niméně doma mi zůstal ještě jeden test dr.max 25, tak ho zkusím a uvidím.. 😉

rampepurda11
18. srp 2010

@kinimo
Ahojky, tak to jsme na tom skoro stejne. Ja odhaduju, ze jsem tak 12DPO a taky už blbnu... Bradavky mám citlivy, pichani v podbrisku obcas sileny... Navic jsem mela jakoby svedivku, ale ne takovou, jako obcas mivam... Nesel ze me zadny zvlastni vytok, tak jsem si rikala, jestli to treba neni tim, ze se dole neco meni 😉
Na test nemam odvahu, za ty 2 roky snazeni jsem jich udelala tolik, ze bych se nedopocitala ☹
Mame naplanovano, ze nas pristi mesic objednam do CAR, protoze manzel ma spatny spermiogram... Bylo by mooooc super, kdybychom tam nemuseli... Ale asi mi zase hrasi ve vezi a mam to vsechno jen vsugerovane...
Tobe drzim moc palecky, aby tam ta druha carka byla!!! 🙂

kinimo
autor
18. srp 2010

@rampepurda11 Ahoj, jsem ráda, že v tom nejsem sama 😉 V Září jdu k dr. po roce "snažení" no je to spíš rok od poslední kontroly, co jsem říkala, že bychom se chtěli začít snažit, ale když to do té doby neklapne, tak mi dr. začne nejspíš honit po různých vyšetřeních.. Upřímně, raději bych, aby to do kontroly klaplo přirozeně, neboť manžovi se zcela přirozeně na spermio nechce 😅

rampepurda11
18. srp 2010

@kinimo
Budu drzet palecky, aby te uz cekala jen tehu vysetreni! 🙂
Nam nejaky cas trvalo, nez jsme se oklepali a smirili s vysledkem spermiogramu. Na druhou stranu jsem byla klidnejsi v tom, ze jsem se nehlidala a nevsugerovavala si priznaky... Proste jsem byla presvedcena, ze prirozene nemame sanci. Az ted zase zacinam blbnout a doufat... Tak jsem opravdu zvedava, jestli jsem si to vsugerovala ze strachu z CARu nebo jestli se stal zazrak🙂
Budes zase zitra testovat?

kinimo
autor
18. srp 2010

@rampepurda11 zítra testovat budu, ale na radu, viz výše, budu testovat 25 Dr.Max, myslím, že nic neuvidím, ale třeba zrovna jo 😅 Držím palce, aby se stal zázrak a do CARu už jste nemuseli! 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru