Jaké byly příznaky těhot. před vynechanou menstruací?

kinimo
9. srp 2010

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jaké jste měli úplně první příznaky těhotenství? Dnes jsem 6DPO a cítím nafouknuté břicho, kalhoty jsou mi nepříjemné, v podbřišku mě pořád popíchává. Myslíte, že se může jedna o [[https://www.modrykonik.cz/snazime-se/priznaky-tehotenstvi/ | počínající těhotenství]]? Je to naše 9 snažení a podobné příznaky + navíc bolest bradavek jsem měla již jednou, bohužel těhotenství zkončilo v 5tt. Díky za rady

rampepurda11
19. srp 2010

@kinimo
Tak jak dneska dopadlo testování? Doufam, ze tam carka je!!! 🙂
Ja zase hodnekrat cetla, ze Rapid Clear 10 je často neopravene pozitivní. Asi jsou ty desitky na nic... Ja osobně mám tedy spatnou zkusenost s jednim 25, ten proste po zaschnuti nechava ducha, ktery je videt i z metru☹ Jednou me to fakt navnadilo, mela jsem 18 dni po OVU... Pak jsem koupila jiny test a na nem snehobilo.
Ale neboj Dr. Max ani Mamatest to nebyl🙂
Ja si dnes merila teplotu, je pres 37, tak zatim fajn. Kez by uz nechtela klesnout🙂
Ty taky meris teplotu?

kinimo
autor
19. srp 2010

@rampepurda11 tak na 25 testu sněhobílo, ale když nebylo skoro nic na mamatestu 10, tak jsem ani nečekala, že bych tam něfo viděla.. Teplotku měřím, ale jen večer, neb ráno vstávám pokaždé jinak.. Nicméně se drží vcelku statečně, tak nevím.. http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

kinimo
autor
19. srp 2010
snehurka11111
19. srp 2010

Ahoj holky, nemáte náhodou některá zkušenosti s bolestivostí prsou před MS? Já jsem teda cca 4-5 dní po ovulce, ale nevím, zda to mám přičítat ještě ovulaci nebo těhu?

kinimo
autor
19. srp 2010

Já jsem dnes 16DPO a prsa mě bolí už tak od 6-7DPO až do dnes..

rampepurda11
19. srp 2010

@kinimo
Grafik vypada moc dobre, tak doufam, ze teplota neklesne!!! 🙂 Test muze kecat, muze byt jeste brzy!!! Drzim moc pesticky🙂

@snehurka11111
Beres nejake hormony? Ja kdyz brala duphaston a clostilbegyt, tak po tech mi prsa bolely. Ted neberu nic a taky mam bradavky citlive uz par dni po OVU🙂 Ted nam nezbyva nez cekat, co z toho vyleze, jestli tehu nebo je to jen nase bujna predstavivost🙂

snehurka11111
19. srp 2010

Rampepurda11 - ne ne, neberu, bolí nějak samy od sebe:o)), ale spíš jako po stranách, nemůžu si ani lehnout na břicho...

rampepurda11
20. srp 2010

@snehurka11111: Tak to je dobre znameni. Snad by to mohlo byt "ono" 😉 S Terezkou jsi zadne priznaky nemela?

@kinimo: Tak jak mrska? Doufam, ze nedorazila? Jestli u me nedorazi o vikendu, tak zkusim v pondeli testik🙂

kinimo
autor
20. srp 2010

@rampepurda11 no MS nikde a dnešní test sněhobílý.. Břicho mě občas bolí jako na MS a myslím si, že budu mít opět smůlu, zase přijde a mimi nebude.. Já už nevím co mám dělat.. Mimi moc chceme a pořád se nám nedaří.. 😢

rampepurda11
20. srp 2010

@kinimo Tak to mi moc mrzi. Ale nadeje umira posledni, jeste sance je... Ale ver mi, ze vim, jak se citis ☹
A pokud mrcha prijde, objednej se k Dr., ona ti udela nejaky vysetreni... Sice to neni nic prijemnyho behat po vysetrenich, ale me opravdu uklidnilo, ze vime na cem jsme... Pul roku jsem byla v klidu a kazdou MS jsem aspon neobrecela, az ted se mi nejak hormony splasily a z nejakyho "neznamyho" duvodu doufam 🙂
U vas to muze byt jen banalitka, ktera se spravi nejakyma hormonama nebo proste souhra spatnejch nahod. A ikdyby to melo byt neco slozitejsiho, s pomoci Dr. jde ted spoustu problemu prekonat! 😉
Moc ale drzim pesti, aby mrska neprisla a carky na testu se objevily!!! 🙂

kinimo
autor
23. srp 2010

@rampepurda11 MS přišla, naděje umřela.. Ale jen s tímhle cyklem.. Začínáme znova..

rampepurda11
23. srp 2010

@kinimo: Máš pravdu, není všem dnům konec🙂 Určitě se zadaří🙂
Mně taky MS dorazila ☹ Doufám, že teď už přijde max 2x a pak nám v CARu pomužou🙂

skvelaholka
2. led 2011

Ahoooj mam otazku,prosim je to akutní,odpovězte mi někdo, co nejrychleji,diky.. Beru hormonal.antikonc. Yadine už cca rok. Beru ji pravidelně plus minus 3hodiny se liši doba brani. Mela jsem sex s kamosem,bez kondomu a udelal se do me. Pote,asi za 4dny jsem mela dalsi sex s mym klukem a tez bez kondomu a udelal se do me. Musim rici, ze ten 2.sex byl ..tvrdy'' a celkem me to bolelo. Pote jsem zacala krvacet (1-2 dny).. cim je to zpusobeno? a nejsem tehotna,ze?

muriella
5. led 2011

ahoj holky, obnovuji tuto diskuzi...mám ročního kluka a přestala jsem kojit, takže jsem přestala brát i Cerazette, v pátek jdu na gyndu pro antikoncepci, kterou jsem brala před těhotenstvím..tento měsíc jsem tedy bez antikoncepce, menstruaci mám dostat kolem 7.1. ale už přes týden mě bolí břicho jako při MS ale furt nic...toto jsem nikdy dřív neměla, jen na začátku těhu, ale až po vynechané menstruaci..myslíte, že by se případné těhotenství už takhle "ozývalo" ještě před tím, než vynechá menstruace?? jiné příznaky necítím, únavu přisuzuju večernímu nevyspání a časté chození na wc mám po porodu běžně...v pátek se na to samo zeptám gynekoložky, ale jsem nervozně zvědavá 😉 test byl negativní, což je jasné před MS se tam snad ani druhá čárka neukáže, co teda vím..děkuji za vaše názory a zkušenosti zda měl někdo před vynechanou ms tyto bolesti a byl těhu 🙂

lucinocka
5. led 2011

@skvelaholka nehnevaj sa, ale kolko mas rokov? predpokladam, ze okolo 15...lutujem tvojho chlapca, ked davas kadial chodis :-/

j.kriv
5. led 2011

Ahoj
@muriella já takhle pokaždé poznala těhu ještě před vynecháním MS, takže to může být ono 😉

muriella
6. led 2011

@j.kriv děkuji za odpověď 😉 já to právě nikdy takto neměla, nechám se teda překvapit 🙂

skvelaholka
6. led 2011

Lucinocka: Chtěla jsem od Vás radu a nééé, abyse tady řešilo tohle.. Prostě se stala chyba. Nikdo není dokonalý a každý děláme chyby. Stalo se mi to jednou. Přítel to není, ale spíše kluk na ,,milostny vztah''..

maya27
6. led 2011

@skvelaholka Nejsi těhotná. Ono to může být z toho tvrdšího sexu. Taky jsem to tak jednou měla. 😀

petulka19
25. dub 2011

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat jestli jste některá neměla na záčátku těhotenství průhledný až bílý hlenovitý výtok? Já už ho mám týden, navíc mě píchá v podbříšku a někdy mě chytnou i křeče s následnou nevolností (večer, nezvracím). Ráno mi bývá také nevolno, ale ne tak jako večer. Před dvěma týdny jsem měla nechráněný styk (přerušovaný🙂. Chtěla bych si udělat test, ale myslím, že je ještě brzo ☹ Menstruaci mám dostat až 6. 5. Snad ta potvora nepříjde 😀

hojda
26. dub 2011

@petulka19 Takový výtok je na začátku celkem běžný, ale taky to může být hlen při ovu, jestli ho u sebe běžně pozoruješ.

petulka19
26. dub 2011

Dneska jsem se testovala a myslím, že tam ta druhá čárka je, sice je skoro neviditelná, ale já ji vidím 🙂 Je ještě brzo, uvidíme za týden, zkusím testovat znovu.

hojda
26. dub 2011

@petulka19 A jak dlouho máš ty bolesti břicha?

petulka19
26. dub 2011

Asi od čtvrtka. Možná si to jenom namlouvám 😒 Ale doufám, že ne.

hojda
26. dub 2011

@petulka19 Tak jsem zvědavá, jak to dopadne🙂

petulka19
26. dub 2011

Děkuji. Určitě dám vědět 😀

neu.sona
28. črc 2011

Ahojky, můžu se zeptat, měl někdo příznaky těhotenství jako bolesti prsou před tím, než dostal MS? Já vysadila antikoncepci, normálně dostala menstruaci, pak už jsem si jí nezvala a následující den jsme s manžou měli sex. Přerušovanej a to máme do teď. Myslíte, že bych mohla být těhu, když mám dostat ms za 14 dní? To by bylo hrozně rychlý 😀 ale je fakt, že prsa mě nikdy nebolívali a nebolí. Tak nevím nevím.

ronyx
28. črc 2011

Já to bezpečně poznala bolestí bradavek. 😎

ronyx
28. črc 2011

@neu.sona Já to měla přesně tak. Pak jsem jen čekala jestli to chytnu nebo ne. A ejhle byl tam schovaný prcek 😀

neu.sona
28. črc 2011

@ronyx to mi ani neříkej, že by to bylo tak rychle 😀 ? Mně právě bolí šíleně bradavky a mám tlak v prsou.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru