Jaké byly příznaky těhot. před vynechanou menstruací?

kinimo
9. srp 2010

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jaké jste měli úplně první příznaky těhotenství? Dnes jsem 6DPO a cítím nafouknuté břicho, kalhoty jsou mi nepříjemné, v podbřišku mě pořád popíchává. Myslíte, že se může jedna o [[https://www.modrykonik.cz/snazime-se/priznaky-tehotenstvi/ | počínající těhotenství]]? Je to naše 9 snažení a podobné příznaky + navíc bolest bradavek jsem měla již jednou, bohužel těhotenství zkončilo v 5tt. Díky za rady

ronyx
28. črc 2011

@neu.sona Jj přesně tak stejně jsem to měla i já. Nikdy před tím pě prsa nepnula a nebolela,takže jsem měla podezření. Jen jsem čekala co a jak. Doktorka se pak taky smála,že to byl fofr 🙂

neu.sona
28. črc 2011

@ronyx já toho manžu asi zabiju 😀. tak jsem zvědavá za 14 dní 🙂

ronyx
28. črc 2011

@neu.sona Tak držím palečky,teda pokud si to malé přeješ 😀

neu.sona
28. črc 2011

@ronyx děkuju, určitě si to přejeme :D, akorát jsem plánovala začít se snažit asi o půl roku později, přesně na konec rodičovský. tak ale co, aspoň bude mít Matýsek sourozence a bude mít radost. já Ti pak napíšu, jak to dopadlo, ale jsem si téměř jistá, že je to víc než jasné 😎

ronyx
28. črc 2011

@neu.sona Jasnačka, dej vědět. Sama jsem zvědavá 🙂 Ale taky myslím,že je to jasné 😀

denousek
28. črc 2011

@neu.sona jéé to by bylo super co napoprví 😀 dej vedet 😀

neu.sona
29. črc 2011

@denousek nám se povedl Matýsek úplně stejně, napoprvý, ale tam to bylo plánovaný, ale druhý prcek plánovaný zas až tak úplně nebyl teď hned, proto to bylo taky přerušovaně 😀.
Jinak já pocházím z Prostějova :D

denousek
29. črc 2011

@neu.sona jo??jses z Pv? 🙂 ajak dlouho tu nebydlíš?? tak se raduj my uz se snazime vic jak rok a meme za sebou jen mimodelozní :( už tomu nevěřím,dr mi odmítá pomoct..do konce roku to necham pak tam zajdu a když nic přejdu jinam.. 😔

neu.sona
29. črc 2011

@denousek jsem pryč od roku 2006. Nicméně tam jezdím za rodičema a rodinou, když to jde. Mám to tam moc ráda a i bych se tam vrátila 😀. To mě mrzí, že Vám to nevyšlo. Doktor ale musí být nějaký blbec, ne? Já jsem chodila po porodu sem do Benešova a doktorka mě víc než rok léčila na záněty globulema bez nějakého vyšetření a nebyla schopná mi pomoct. Nakonec jsem změnila doktora, jezdím sice do Prahy, ale úplně jsem hleděla. Odcházela jsem od něho po 40 minutách s otevřenou pusou. V životě si semnou doktor takhle nepovídal, na rovinu, a v životě mě nikdo takhle nevyšetřil. Pak jsem dostala prášky a bylo naprosto po problémech. Je opravdu super.

denousek
29. črc 2011

@neu.sona no ja chodim k balakovi nevim jestli znas..dela i v porodnici a operace pry je nejlepsí..doted jsem s nim nemela problem... no jo uz mam moc pacientek takna to sere .. ☹

nanetina
27. zář 2011

Ahoj děvčata, chtěla bych znát Vaše názory...věřím, že pomůžete. Snažíme se 3 měsíc o miminko, brala jsem předtím HA bez vysazení, minulá menstruace .již bez vlivu HA přišla v termínu...Plodné dny jsem měla 17.-21. Nyní pociťuji napnuté podbříško, jsem pořád unavená, točí se mi hlava...Měla jste některá obdobné příznaky a přitom již byla těhotná? Moc si miminko přejeme. A jestli můžete poradit kdy si udělat test, jestli už ted nebo až při zpožděné menstr. Má přijít 2.10. moc děkuju a doufám, že poradíte!!! 🙂

gabuli202
26. říj 2011

Ahoj holky,
necelý měsíc se pokoušíme o miminko. Včera jsem si všimla, že mám velmi citlivé bradavky, skoro se jich nemohu silněji dotknout. Tak jsem si dnes zkusila udělat test, ale byl negativní. Co myslíte, od čeho to může být?

bjoucik.15
21. bře 2012

Ahojky mám stejný problém jako gabuli202. Jen já mám ještě nechutě, Nevolnost, tlak v podbřišku a děsnou unavenost.

maximka33
10. dub 2012

velká únava, chtělo se mi spát už odpoledne.. žádné zvracení..

neilla25
26. črc 2012

Ahoj @gabuli202 já jsem měla to samé 🙂 Také jsem měla velmi citlivé bradavky ,můj přítel si ještě ze mě dělal legraci a pořád mi do nich štouchal 🙂 já jsem to nemohla vydržet tak jsem si také udělala těhot. test a vyšlo mi negativní a tak jsem to nechala a po 2týdnech sem to zkusila znovu (test) a vyšlo mi pozitivní 🙂)))

veruska007
10. srp 2012

Já měla pocit, že jsem těhotná (ale nečekaně, neplánovaně, prostě šok), a tak jsem se pozorovala: zvýšená únava, bolest prsou, opakované kratinké závratě, opakované kratinké nevolnosti (hlavně ráno a z hladu), zimnice, zvýšená teplota, bolest v podbřišku.

Taky jsem si říkala, že se mi to jen zdá.

biolage
13. srp 2012

Tak nevim, mám zatim teprve 6dní po ovu a dost mě bolí podbříšek a celkově mi naběhlo břicho a je tvrdý . Snažit se ten pupek zatáhnout je zbytečný nejdeto a hlavně bolí... a pořád bych spala...můžou to být těhotenský příznaky?

lucika1503
14. srp 2012

Ahojte holky.

NIkdy som na podobne fora nechodila avsak...niekedy je tuzba alebo podpora silnejsia...
S manzelom sa pokusame o babetko. Brala som asi 10 rokov antikoncepciu, vysadila som ju v maji (3 mesiace). Cyklus ma 28 dni a ovulacia sa mi zacina v 11 den (zatial obe mens. co som mala).
Priznam sa, ze moja nova zabavka je citat....priznaky tehotenstva, ako a kedy robit tehotensky test, ovulacia a podobne. Nie som dost v danych veciach zdatna a okukana preto sa vsetko dozvedam tak postupne, narazila som na portal modry konik a vidim, ze je nas takych viac...kiez by to slo omnoho jednoduchsie.

Kvoli zhrnutiu svojich poznatkov vas preto prosim o odpoved na moje otazky:
1. priznaky tehotenstva
2. kedy je najlepsie robit teh. test ?

Dakujem.

aja215
5. čer 2013

No nevím to je brzy......hodně brzy nebo asi jak u koho ....Já ani nevěděla že jsem těhotná do doby kdy jsem si začla počítat kdy jsem měla ms...a byla jsem už v 6 týdnu.."plně jsem na ms zapoměla,zpětně si vzpomenu že že jsem byla unavenější,chodila jsem víc čůrat ale to až tak týden před testováním takže tak 4-5 týden,pozorovat to týden deset dní po oc..mi příjde ujetý 😀

elielizabeth
5. čer 2013

@aja215 Tak přesně tohle jsem si říkala, když jsem četla nějaké příspěvky nebo koukala na filmy. Že mají příznaky snad hned pár dní po styku 🙂 Prvně mi to přišlo úsměvné, tím se ale nechci nikoho dotknout. Já sama totiž zjistila, že jsem s dcerkou těhotná až na konci třetího měsíce. Nyní jsme se chtěli začít snažit opět o mimi, já si ale chtěla ještě užít léta a dovolené, takže jsem si dělala ovulační testy, abychom spolu nespali, když probíhá ovulace. Ovulaci jsem měla minulý týden a chlup. No a teď pár dní pozoruju, že jsem unavená, občas zima, občas teplo a čůrat jdu i v noci a to jsem nikdy nechodila. Manžel mi včera řekl, ať si udělám těhotenský test, že jsem protivná 😀 Tak jsem si ho udělala a je tam slabý proužek. Čučím na to jak puk ještě teď. Nic nechápu. Jakto, že mám příznaky tak brzo, jak to, že se zadařilo mimo ovulaci... Zatím tomu asi ale nevěřím a v pátek si udělám další test, jestli čárka sílí nebo to byl nějaký planý poplach 😀

klami
5. čer 2013

Ahojte, taky jsem nevěřila, že by bylo možno pozorovat tak brzy. Ale při každém těhu (3 a ani jedno zatím nedopadlo) jsem cítila změny celkem brzy. Šílená únava, mírné občasné závratě, běhavka na wc, hrozný hlad a hlavně napětí v prsou s citlivými bradavkami. Teď před 2 dny jsem zjistila opět pozitivní test a ty samé příznaky jsem předtím měla.. žel už dnes zjišťuju, že tlak v prsou a citlivost bradavek zmizela :( tak nevím jeslti mám čekat opět špatný konec nebo to nic neznamená.. ? Unavená jsem zatím pořád a na wc taky běhám..

simonacon
14. pro 2017

@kinimo dobrý den chtěla bych se zeptat jak to dopadlo mám teď úplně stejně příznaky jak vy a test mi vyšel negativní. Tak to chci zkusit za týden znova..

veune
18. pro 2017

Ahoj holky
Mám takový dotaz snažíme se o mimi mám 2 dny před ms je mi už cca 5 dní úplně divně časté čurani živé sny až si ráno říkám jestli se to náhodou opravdu nestalo. 😀 bolesti v podbřišku ale nejsou každý den a hlavně mi je dneska zle od žaludku bolest celého těla kloubů a svalů cítím se jakobych měla kocovinu 😀 přemýšlím nebo spíš si říkám jestli nejde jen o nějakou virózu test jsem si dělala včera a snehobilo ale prvního těhotenství jsem si dělala po vynechani asi 3 dny a byl malý ale opravdu malý dušik a až 7 den vynechani byla čára jak má být. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru