Jaké příznaky jsou na začátku těhotenství?

sabinanaty
4. říj 2017

Ahoj jaké příznaky jsou na začátku těhotenství !!! ? Prý příznak je když máte na prsou hrbolky okolo dvorců je to pravda ??

apple_tree
4. říj 2017

Cokoliv se da povazovat za priznak tehotenstvi. A pak treba budes tehotna a nebudes mit priznaky zadne. Tohle se fakt neda vseobecne rict, pockej si na zpozdeni ms a udelej test. Ja jsem tech priznaku za posledni mesice mela uz tolik a tehotenstvi ani jedno...

sabinanaty
autor
4. říj 2017

Ms mám dostat až za 13dnu a 20.9 jsem měla ms cca 3dny a pak špinění a před třemi dny jsem měla růžový výtok tak já nevím

vladienka
4. říj 2017

@sabinanaty u mna biely vytok a obrovske prsia.. pozitivny test 4 dni pred ocakavanou MS.

sabinanaty
autor
4. říj 2017

@vladienka a kdy teda si ho mám udělat ? Mám strašný křeče pod břichem kdybych to měla dostat strašný

tynka9
4. říj 2017

@sabinanaty a nemohl být ten výtok spojený s ovulací?
Píšeš, že máš 13 dní do menstruace, tak to by mohlo být ne?
A příznaky těhotenství? Najdeš toho kupu (nevolnosti, únava, napětí v prsou, bolest hlavy, podbřišku, výtok...), ale nic není univerzální - já měla téměř typický PMS a byla jsem těhotná. Počkej do ms a uvidíš...

apple_tree
4. říj 2017

@sabinanaty Tak to mas ted nejspis ovulaci, odpovidalo by to terminu MS plus minus, pokud mas pravidelny cyklus.

tynka9
4. říj 2017

@sabinanaty všechny testy jsou průkazné max par dni před očekávanou ms, takže teď nedělej nic, prostě jen pockej

slayc
4. říj 2017

Ahoj, 13 dní do MS je na příznaky opravdu brzo🙂 taky sem měla haldu příznaků, ovšem při těhotenství sem nakonec neměla žádný až do vynechání MS, pak se teprve začalo všechno ostatní objevovat 🙂 někdo může mít příznak třeba 4 dny před vynecháním, ale 13 dnů je opravdu dlouhá doba, bolesti břicha bych přispala asi spíše ovulaci 🙂

sabinanaty
autor
4. říj 2017

Tak ten doktor nevi co mluví 😂😂😂 že si mám udělat test počkám a děkuju holky všem za odpovědi

sabinanaty
autor
4. říj 2017

Chci se ještě optat doktor mě řekl ze topoznam i na prsach že se nane začne něco dělat což vůbec nevím co 😀

apple_tree
4. říj 2017

@sabinanaty Podle profilu uz jedno ditko mas, tak snad vis, jak probihalo predchozi tehotenstvi, ne? Nekoho zacnou prsa bolet a zacnou byt vice viditelne zily,napriklad. Jak uz bylo receno, vsechny priznaky jsou zcela individualni.

sabinanaty
autor
4. říj 2017

@apple_tree ano mám ale nikdy jsem to tak neměla a nepoznala a ani to name neslo vydet že jsem těhotná byla jsem normální ale teď cítím nasobe něco co jsem necítila např cítím že mám bradavky citlivý a okolo se mi dělají pupínky což jsem je nikdy neměla

tynka9
4. říj 2017

@sabinanaty myslím, že nejlepší by bylo přestat se tolik sledovat 😉 Pokud si myslíš, ze se něco děje, vynechej alkohol, cigarety... nic víc stejně nemůžeš, a prostě počkej do menstruace.

jaber
4. říj 2017

Já kromě vynechání MS neměla a nemám příznaky žádné 😀 Od začátku se citím naprosto v pohodě, jsem v 19tt a připrala jsem sotva 2kg... Takže kromě menstruace by jsem na to nepřišla 😀

sabinanaty
autor
4. říj 2017

@tynka9 tak já nepiju alkohol cigarety málo kdy no máš pravdu nebudu to hlídat

sabinanaty
autor
4. říj 2017

@jaber tak tohle jsem měla to samé u první těhotenství ..ale teď se cejtim kdybych byla nevím nikdy jsem taková nebyla

datela
5. říj 2017

Ja jsem u kazdeho jeste pred testem mela strasne bolava prsa (vetsi bolest nez pred menstruaci,ani sahnout jsem si nemohla) a vsimla jsem si,ze se mi jakoby zvetsily bradavky 😀 To byly moje uplne prvni priznaky

michaela6599
6. říj 2017

U každého to je jiné.Ja měla odjakživa nepravidelnou menstruaci kolikrát extrémní zpoždění i ,takže jsem nic netušila.Uplne první příznaky byli v práci při noční se mi u pásu z ničeho nic navalilo ale takový zvracení že se chce ale nejde to, chvilku mi bylo teplo pak zase mráz po zádech nakonec se mi po chvilce zapomatala hlava .musela jsem na čerstvý vzduch mistr tenkrát už chtěl volat rychlou.Jinak vyloženě zvětšení bradavek atd tělesné změny jsem neměla 😁

sabinanaty
autor
6. říj 2017

Noo včera jsem byla na gynde a doktorka mě řekla že je ještě brzo na testy ......dnes jsem 17dc ...a mám strašný bolesti pod bříšku jako by domě kopaly a píchá mě to a tento krat spinim ale bílou tekutinu .....dnes ráno mě samovolně vytekla tekutina s prsou což nevím coto je a jak dál pozná že prsa se připravují na kojení

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru