Jakou polohu má mít děložní čípek po oplodnění?

tydlity
20. bře 2015

Ahoj holky, prosim vas nevite jakou polohu ma mit cipek po oplodneni? Uz pul roku ho sleduji. V obdobi ovu je hodne vysoko a do dvou dnu po ovu je tvrdy a nizko. Ovu test jsem mela pozitivni pred 8 dny (11DC) cipek byl vysoko a mekky a ted jsem zjistila, ze je tvrdy jako vzdy, ale je stale vysoko. MS mam pravidelnou, zadne leky neberu. Mohla bych byt tehotna?

hanulka90
12. kvě 2016

@mamaveronika to je mi líto. Teď už nám to musí vyjít. Já jsem dnes 5 den po ovu

fifik123
9. říj 2016

Dobrý večer potřebovala bych poradit s manželem se již rok a půl snažíme o Mimi poslední ms sem měla 21.9 a trvala do 26 a 27.9 jsme se s manželem milovali a když měla proběhnout ovulace tak žádný bílkový hlen nic takového a toho 27 jsem měla čípek vzadu že jsem skoro nemohla dosáhnout a měkký a bt měřím postupně stoupla na 37 a asi 6 den po styku klesla.na 36.stupnu a druhý den ráno zas 37 a od te doby mě boly břicho je mi špatně od žaludku a od té doby mám čípek stále vzadu a tvrdý s bílím hlenem nevím jak přesně to napsat ale ten hlen lepkavý je jen kolem čípku děkuji za odpovědi a zkušenosti doufám že to není napsané příliš nechápavě nebo blbě přeji pěkný večer

geryy
9. bře 2017

Ahojky mam takovi dotaz ms jsem mela 2 dny a tet nemam skoro nic a cipek mam nahore a zavreny muj ciklus je 28 dny muze te mi nekdo poradit co to znamena dekuju

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru