Jaký je podle vás nejlepší těhotenský test?

lennyve
26. kvě 2013

Osobní mini průzkum 😀 Jaký je podle váš nejlepší, nejspolehlivější těhotenský test?

misicka455
26. kvě 2013

za mě mamatest

zuza01
26. kvě 2013

Mamatest a dr. Max 🙂

fiallinka
26. kvě 2013

dr. Max jsem měla mockrát a vždycky mi ukázal všechno tak, jak mělo být 🙂... při těhotenství dvě čárky, při planém poplachu opravdu bílo...

zvargova
26. kvě 2013

mamatest 😎

lucifereeek
26. kvě 2013

za mě jedině mamatest 😉

ajina17
26. kvě 2013

U mě,který koliv,ale nejvíc věřím GSmamatest10

mangold
26. kvě 2013

GS Mamatest Comfort 🙂

iris
26. kvě 2013

GS mamatest 🙂

ange_de_la_morte
26. kvě 2013

GS Mama - určitě ne !!! 😠 😠 ukazowal mi 3 dny pořád naprosto čistý test i když jiné testy stejné citliwosti mi ukazowaly 2 jasné čárky - a máme Matýska ... nawíc se mi 2x stalo že byly testy w balení s potrhaným tím nasákawým páskem, takže nefunkční .... za mně nejlepší je Dr.Max

qitecek
26. kvě 2013

Dr. Max, citlivost 10, ukazuje dříve než mamatest s lepší pigmentací čárky (rychleji zesiluje), cena za 2 ks 29,- 🙂

ebsian
26. kvě 2013

Mamatest nejlepší a možné lépe ukázal ten méně citlivý..a naopak nejhorší best ☹ Jinak nejlepší těhu test byl ovulační test, jaj, to byly dálnice hned od začátku.

zazulka
26. kvě 2013

Ten, co ukáže, že jsem těhotná, když chci 🙂 A ten, co ukáže, že nejsem, když nechci 😉

babulinkab
26. kvě 2013

vždy jsem měla jen Best a to co ukázal byla vždy pravda 😉 😉 😉 😉 ale nikdy jsem se nezabývala duchařinou

rasha
26. kvě 2013

GS Mamatest

vetyver
26. kvě 2013

já zkoušela Mamatest i obyčejnej Penino těhotenskej test 🙂 a ukázal ducha i později silnou čárku - bylo docela brzy testovat, proto duch a já nemohla vydržet 😉 jsem v 20.týdnu 🙂

kristynaty
26. kvě 2013

mamatest

anty
26. kvě 2013

mamatest 🙂

aguaverde
27. kvě 2013

test z dr.max 🙂 u Chár mamatest ale bohužel ten šel s kvalitou hodně dolů 😒 😒 😒

backstreet
27. kvě 2013

mamatest
🙂

ratatooy
27. kvě 2013

dr.max,z mamtestem ma moje okolí špatnou skušenost,třeba kamaradce neukázal tehu do 3mesíce,ale podle doktora jsou všechny testy srovnatelny,nejspolehlivější je krev

veruska007
28. kvě 2013

Pepino, Best, klidně i ty obyčejné z Tesca, DM, ... Mamatest nedoporučuji, také mi ukazuje ducha až ve 3.měsíci

karlam
28. kvě 2013

za mě jedině mamatest 😉

keny123
30. lis 2015

Benu

barbolienka
1. pro 2015

Dr. Max.. ukazuje nejdříve..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru