Jde o pozitivní těhotenský test?

jituscinkova
26. bře 2013

Ahoj holky, dělala jsem si těhotenský test, jsem úplně vynervovaná, myslím, že je pozitivní. Co myslíte vy? 🙂 Odepište prosím, je mi 20 a manžel pracuje v zahraničí, potřebuju nějaké názory, abych se tady z toho sama nezbláznila... 🙂

snezenka123
26. bře 2013

@jituscinkova no já myslím, že můžu pomalu gratulovat 😵 myslím si, že je to tutovka 😉 a kolikátý DC jsi? testovala jsi před MS a nebo až po vynechání MS?

simcatko19
26. bře 2013

Ano jsi těhotná 🙂 gratuluji

jituscinkova
autor
26. bře 2013

@snezenka123 po vynechání, měla jsem "to" dostat okolo 20., ale už mi to přišlo nějak podezřelý, jelikož od svatby v červenci neberu prášky, tak jsem si ho udělala...jenže žádným těm výrazům, co tu používáte nerozumím 😀 děkuji za gratulaci 🙂

jituscinkova
autor
26. bře 2013

@simcatko19 moc díky za gratulaci 🙂 , snad to bude vše v pořádku 🙂

pipinka
26. bře 2013

moc gratuluji a tiše závidím 🙂 přeji, ti at tvé těhulkování probíhá tak jak má a hlavně bez problémů

jituscinkova
autor
26. bře 2013

holky moc děkuji, zítra jdu k doktorce, tak pak dám vědět 🙂 , jste hodné 🙂

mimarse
26. bře 2013

Je to tam 🙂 A kdy Ti začala poslední MS?

jituscinkova
autor
26. bře 2013

@mimarse poslední MS mi začala 22. února jsem před chvílí vykoumala 🙂

zuzik24
26. bře 2013

@jituscinkova Potichoučku gratuluji, vypadá to, že na Vánoce už budete tři 😉 Test je určitě pozitivní 😵

chrisula
26. bře 2013

@jituscinkova gratuluju,je to jasneee 😉

andys85
26. bře 2013

Moooooc gratuluju

jituscinkova
autor
26. bře 2013

Jste zlaté holky 🙂

mimarse
26. bře 2013

@jituscinkova Tak to jsme na tom stejně, mně začala 21. 2. 🙂 Jsem zvědavá, jak dopadněš u MUDr. Já tam jdu ve ČT 🙂

evicka_kr
26. bře 2013

Holky a to vam mudr rekl ze mate prijit tak brzy? Ja jsem mela posledni ms 23.2. A na testu mam zatim dneska ducha a k mudr tak az za tri tydny... Driv toho asi stejne moc nevykouma na me....
@mimarse
@jituscinkova

kamusek
27. bře 2013

@evicka_kr No mě řekl doktor, že raději přijít po týdnu vynechání MS...že aby se koukl, že je vše v pořádku...

angelsb
27. bře 2013

@mimarse
@jituscinkova
@evicka_kr já měla poslední 20.2 😉 už jsem byla i na ulz

mimarse
27. bře 2013

@angelsb A bylo něco vidět??? 🙂 Jdu zítra...tak jsem zvědavá.
@evicka_kr Já tedy mám testovací čárku na testu silnější než kontrolní a vyběhne hodně rychle.

lucyvivien
27. bře 2013

Je to tam! 🙂

angelsb
27. bře 2013

@mimarse ano gestační váček 😉 tak jdu zas za 14 dní a už by tam mělo být srdíčko

jituscinkova
autor
27. bře 2013

Tak jsem byla dneska u doktorky a v deloze mi ještě nic neviděla, asi je to moc brzo. Odebrala mi krev a zítra si mám volat na výsledky, snad to bude v pořádku 🙂.

evicka_kr
27. bře 2013

@angelsb
@kamusek
asi to má každý doktor jinak, mě tenkrát, to jsem ještě chodila k jiné doktorce, úplně vynadala co tam jako dělám tak brzo co tam má vidět... připadala jsem si jak idiot, když jsem četla na koníkovi že holky jdou hned brzo... Tak už teď půjdu radši až tak v 7-8 tt.

simcatko19
27. bře 2013

@jituscinkova Jo neboj, určitě je vše v pořádku, držím palečky a hodně štěstí 🙂

novynka
27. bře 2013

@evicka_kr gratuluju, přesně takovýhle test jsem měla před týdnem, ve čtvrtek 🙂 dneska už mám druhou čárku krásně silnou a k dr jdu v pátek, dřív mě objednat nechtěla, tak si držme palečky ;)

angelsb
27. bře 2013

@evicka_kr no ja si dělala test v den kdy jsem je měla dostat a byly tam 2 hned jsem šla a gyndu tak tam nic neviděl a odebral mi krev a také se nedivím podle hcg bylo málo měla jsem jen 235 tak tam nic nemohl vidět ,protože aby něco viděl musí být hladina hcg 1000 tak mě zavolal na další útery to bylo teď a už jsem viděli 🙂 takže hladina hcg se mi krásně zvedla a doufám že to bude tak dále další za 14 dní 😉 kontrola a pokud doktoři nadávají nemaj vůbec studovat na doktory a neměly by jste se nechat od bít jelikož vám mají vzít krev na začátku a říct hodnotu hcg ,náš je úplně suprovej je to zároveň primář a porodník

jituscinkova
autor
27. bře 2013

@novynka Držím palce, určitě bude všechno super 🙂

vanule
27. bře 2013

@jituscinkova já to tam vidím úúúúúúplně zřetelně 🙂 takže potichounky gratuluju

eva518
27. bře 2013

@jituscinkova potichoučku gratuluju - je jasně pozitivní 🙂

jituscinkova
autor
27. bře 2013

@eva518 Děkuji, já se jen modlím, ať je vše v pořádku, jsem z toho nervozní, moc mi na tom záleží, jako každé z nás 🙂

eva518
27. bře 2013

@jituscinkova to je jasné.. Tak tfuj tfuj, aby bylo všechno v pořádku 🙂

evicka_kr
27. bře 2013

@angelsb
To si taky někdy říkám, proč ty nervní doktoři jsou vlastně doktoři a nešli dělat něco jiného 🙂 Já mám ted super doktora, ale tenkrát ta má bývalá doktorka, to byla hrůza... Když mi vynadala že jdu moc brzy tak jsem se tím nezabývala a řekla jsem si že jsem asi jen přecitlivělá,... ale v 9 tt jsem začala krvácet, v noci jsem jela na pohotovost a oni mi řekli že si mám druhý den zajít ke své mudr na kontrolu, a aby mě nechala doma. Tak jsem tam šla, ona mi řekla že se snad nikdo nezblázní z toho že jsem těhotná a že můžu chodit do práce jestli už nekrvácim. Ani mě nevyšetřila a tohle mi řekla v čekárně, když jsem sestře ukázala ten papír z pohotovosti. Obě na mě koukaly, proč tam vlastně jsem... Tak jsem si vzala papíry a přehlásila jsem se k jinému mudr, který mi řekl že mám obrovský hematom a ležela jsem 2 měsíce doma. nejhorší je, že u nás je docela problém sehnat gynekologa, takže spousta chudáků musí chodit dál k té blbce...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru