Jde o příznak těhotenství nebo ranného potratu?

bubaaak
8. bře 2012

Ahoj holky, třetí měsíc se s přítelem snažíme o mimíska a tentokrát je průběh cyklu o dost jiný. Před dvěma dny jsem měla silný dojem, že se to povedlo...prsa mi najednou začala jakoby překážet a bolí jinak než obvyklé před menstruací, taky mám už několik dní mírně zvýšenou teplotu (kolem 37 st.), pálí mě žáha a v podbříšku, ale předevčírem jsem se sprchovala a podobně jako před menstruací ze mě vycházel bělavý výtok s tmavými žilkami zaschlé krve, včera to samé, ale ve větší míře. Doposud jsem ale krvácet nezačala. Do menstruace mi schází dva dny. Nikdy se mi ještě nestalo, abych krvácela dřív než v den menstruace a tu mám přesnou jako hodinky. Myslíte že bych mohla být i těhotná nebo to je příznak toho, že to naopak nedopadlo dobře? Předem moc děkuju za odpovědi. Ještě pro upřesnění: datum PM 11. 2. 2012, 23. nebo 26. 2. datum oplozující soulože, datum prvního špinění 6. 3., datum očekávané menstruce 10. 3. 2012

bubaaak
autor
8. bře 2012

Jinak ještě jsem zapomněla dodat, že jsem si 6. i 7. dělala těhotenský test a byl negativní ☹ .

pajiskazemlyna
8. bře 2012

@bubaaak
Ahoj, bohužel ti tady nikdo nepoví, zda těhotná jsi nebo nejsi ..
Já ti jen povím, že příznaky se mi zdají slibné, teplota taky, takže zkus koupit mamatest 10 a uvidíš 🙂
Já myslím, že pokud se ms nerozjede, // by na testu být mohly 🙂

(ale nemusejí, příznaky mohou být vsugerované - všechny to známe) ..

bubaaak
autor
8. bře 2012

Jj, chápu, sugesce je mrcha 🙂 Ani nečekám, že mi tu nadálku některá potrvdíte těhotenství, jen jsem se trochu chtěla uklidnit, že ještě není pro tenhle měsíc vše ztraceno 🙂. Časově by to i sedělo na implantační krvácení, ale nevim no...

pajiskazemlyna
8. bře 2012

@bubaaak
Šance je vždy, pokud nedošla ms a byl sex v době ovulace, takže šance je zatím dost velká ! 😵
Zkus ten test, jestli dobře počítám, můžeš být dnes 15 nebo 12 DPO a to už na testu skoro určitě něco bude vidět 🙂

bubaaak
autor
8. bře 2012

Dělala jsem si ho včera ráno a byl negativní. Bojím se, abych nebyla zklamaná...tak se přemlouvám, abych vydržela až do té soboty, kdy se má dostavit MS.

pajiskazemlyna
8. bře 2012

@bubaaak
Aháá, tak to jsem nevěděla .. Tak to zkus vydržet a testni třeba až v neděli 🙂
Neměříš třeba BT ? Z té se dá hodně vyčíst ...
Každopádně přeji hodně moc štěstí a držím palečky, aby to vyšlo 🙂

bubaaak
autor
8. bře 2012

Neměřím, ale asi začnu 🙂. Mockrát děkuju. Hezký den

pajiskazemlyna
8. bře 2012

@bubaaak
Třeba už to nebude potřeba 😎
Ale pokud by to náhodou nevyšlo, tak určitě doporučuji zkusit měřit ..
hezký den 🙂

salomee
8. bře 2012

..jo ta zvýšená teplota nebyla jako bazální?. . Ale celkově to vypadá dobře🙂

janca32
8. bře 2012

Taky si myslím, že by to mohlo být ok. Teplota bývá někdy zvýšená a to špinění taky..držím pěsti 😉

romca13
8. bře 2012

@bubaaak Já předtím než jsem zjistila,že jsem těhu, tak asi 2 dny před MS jsem taky měla ve výtoku takové krvavé žilky, či jak to popsat,, proto jsem si už myslela, že do rána dorazí MS,,, MS ale nedorazila a 28DC jsem měla pozitivní Mamatest 10,, tak držím palečky

bubaaak
autor
8. bře 2012

no, uvidíme v sobotu 🙂 jinak celý den vůbec nešpiním (chodím se jak blázen kontrolovat na záchod celej den, v práci musí myslet, že mám běhavku nebo něco podobně akutního 😀), kdyby nebylo těch mých pozorování ve sprše, tak o ničem ani nevím

bubaaak
autor
8. bře 2012

@salomee teplotu jsem měřila v průběhu tří dnů a vždycky v podpaží a dopoledne

bubaaak
autor
8. bře 2012

Tak je to asi v pytli ☹, uz jsem nasla hnede skvrny i na intimce, tak to vypada,ze se mi regulerne rozjizdi MS. Ach jo, nejhorsi je, ze mi to po x-mesicich, co neberu prasky a MS dostavam temer na hodinu presne po 28 dnech, rozhodi cyklus (mela jsem to dostat az v sobotu) a nebudu ani vedet,kdy to mame zkouset pristi mesic a kdz bych mela MS znovu cekat ☹

sonia79
8. bře 2012

@bubaaak ale neblázni, třetí měsíc je ještě brzo na to, abys z toho měla depku a tak moc se pozorovala, i když tě samozřejmě chápu. Já si myslím, že bys třeba nemusela ani tak přesně zkoumat cyklus, měřit ty teploty atd., i když se tím určitě nic nezkazí, ale zas je to podle mě náhul na psychiku, což je pro těhu pohoršující okolnost.. Pusť to z hlavy a mimi si tě najde třeba za měsíc, za dva nebo tři, život je přeci taaaaaak dlouhej 😉

bubaaak
autor
8. bře 2012

Ja depku nemam,jenom jsem trochu zklamana,vypadalo to tak slibne. Je jasny,ze my problemy by chtela mit rada holek co to zkousi roky. JSem tak netrpeliva,protoze jsem rocnik 79 a s mimiskem jsem si davala nacas a ted mam strach jesli to vubec pujde.

slundo
9. bře 2012

Neboj se 🙂 Jak už psala Sonia79, neřeš přesně kdy máš ovulaci a tak. Já mám hodně nepravidelný cyklus a brala jsem to přibližne - kdy asi by měly být plodný dny. Nakonec jsem měla cyklus o týden opožděný - ale to jsem se dozvěděla až když mi dr. vypočítala stáří miminka 🙂 Takže nemysli na to, že ti MS nepřichází uplně přesně . Zadaří se i tak. A vy máte ještě hodně času, 3m opravdu nic neznamenají 🙂 Vím, že se na mimi těšíš, někdy se na ty // načekáme, ale většina se dočká 🙂 Přeju hodně štěstí a hlavně optimismu;)

margarita1
12. čer 2012

Ahojda holky, měla bych na vás dotaz. Dneska jsem 12 DPO, od neděle, dva lehce pozitvní testy, zvýšená bazální teplota,ale test z krve zatím nic neprokázal, podle dr , může být ještě brzo. Bylo mi už asi 4-5 dní nevolno, bolesti břicha. Ale dnes nic, břicho sice nafouklé,ale jinak si připadám, že mi nic není. Myslíte, že je reálná šance na těhotenství, nebo se mohlo jednat o ranný potrat? Díky za odpivědi

margarita1
13. čer 2012

tak test je spíš míň pozitivní, než v neděli, to asi nevěstí nic dobrého ☹ ? JE JEŠTĚ NĚJAKÁ ŠANCE?

bebinko
7. led 2013

Ahoj vsem, ja mela zpozdene MS a test jsem si udelala 5 dnu pote a vysli mi oba dva testy pozitivni (nikdy predtim jsem nemela pozitivni) tak jsem si myslela ze mam nejakou nadeji po 4 letech snazeni. Nyni beru euthyrox asi mesic kvuli zvysene hladiny stitne zlazy, tak jsem se chtela zeptat zda nemate zkusenost stim ze to ovlivnuje hcg v tehotenskym testu, protoze jsem byla na gynekologii a tam mi doktor rekl ze to na tehotenstvi nevypada a ze je tam mala cysta, tak mi pichl agolutin na vyvolani menzes a ja sla zklamana domu a celou cestu jsem brecela. Jsem zklamana :((

pandabox
8. zář 2013

Ahoj, take bych se chtela poradit..v dobe ovulace jsem mela nekolik za sebou nechranenych styku - s tim, ze jsme ale prerusovali..dar dni na to s emi spustil vytok - prusvity a husty, ale nezapachal..zacaly celkem slusne tlaky b rise - az opravdu neprijemne, prsa se mi zvetsila, ale nebolelal. MS jsem dostala jiz 21 den cyklu - trvala ale relativne kratce (cca 4 dny). Vzhledem k tomu, ze jsem se citila tentokrat hrozne, bolest/tlak podbricha byl veliky, MS prisla predcasne apod, tak jsem bezela treti den po nastupu MS na gyndu. Tam mi udelali ultrazvuk, rekli mi, ze cysty nevidi, jen miniaturni myom, ktery to prej nezpusobuje, a ze mam lehce zvetsenou sliznici - zadne leky mi nedali. Kazdopadne, ze to na zadny zanet ani nic takoveho nevidi. MS skoncila, bolest bricha je stale stejna..neuveritelny tlak. Delozni cipek nejvice natekly (kdyz se vysetruju, tak se tam neda skoro ani sahnout). Zacinam byt zoufala..dneska jsem si delala pro jistotu test, ale negativni (popravde jen proto, abych mohla eliminovat pripadne podezreni...). Nemate s tim nekdo zkusenosti??
Zitra asi pobezim znovu na gyndu (bodou mit ze me uz radost..).

carlakajinka
14. dub 2015

Ahojte maminky těhulky nebo snazilky 🙂 chtěla bych se poptat delala jsem si testy prvni test vysel malinky duch pak jsem si je delala jestli se zesiluje a ano zesilovala. Pridam i fotecku vcera jsem simdelala test ktery urcuje tydny tam mi vyslo 5+ k doktorce jdu v patek no chtela bych se zeptat dnes rano me tak ostre zapichalo v brichu pichalo jen chvilku az jsem z toho usla spis k veceru kivam bolesti nekdy pres den je to normalni ? Jijak priznaky posledni tyden jsem furt chodila curat i kdyz jsem moc nepila prsa boli a natahovalo se mi ze vseho ted uz jakztak i snim hlavne na jablka ujeta a mandarinky mi prestali chutnat tak uvidime no co rekne pani doktorka miminko bysme si prali 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru