Jde poznat uhnizďování 3. den po styku?

weroniqua1992
30. srp 2013

Ahoj holky,v pondělí mi začala MS a ve středu proto,že už byla slabší jsem měla nechraněný styk s přítelem a pak už MS neměla jen slabe špinění.Druhý den po styku mi celý den jakoby pálil podbřišek a dneska tam mám tlaky a bolí mě tam ale spíš na prave strane a pořád špiním...myslíte,že by to mohlo být uhnizdování nebo něco jineho? jen me od začátku MS pobolívají prsa a občas měla pocity na zvracení,tak netuším co by to mohlo být..co myslíte?

berenika39
30. srp 2013

menstruace. normálně pokračuje dál. aby vzniklo miminko, musí se spojit vajíčko a spermie, když žena menstruuje, vejce nečeká na tu spermii a tím pádem se nic nespojí .

weroniqua1992
autor
30. srp 2013

@berenika39 to ano ale co jsem slyšela,tak se při MS otehotnet dá taky

mooncaa
30. srp 2013

@weroniqua1992 Já uhňizďování poznala, ale k tomu nedochází 3. den po styku, ale většinou 7.-10. den. Bolesti jako na MS.

berenika39
30. srp 2013

@weroniqua1992 současně MS, nechráněný styk a příznaky těhotenství opravdu nejde dohromady.

weroniqua1992
autor
30. srp 2013

i když jsem před dvema měsící vysadila HA a nevím kdy mám ovulaci?

tvarohacek
30. srp 2013

@weroniqua1992 zkus to tak detailně nesledovat, při menstruaci se otěhotnět dá, ale po dvou dnech po styku se to nedozvíš.

olivazelena
30. srp 2013

taky jsem uhnizďování poznala, ale bylo to tak týden po... možná i víc. A pak jsem měla asi dva dny slabou teplotu, ale fakt slaboulinkou, přitom mi nic nebylo a v ty dny mi vyšel první pozitivní test.

dora13
30. srp 2013

Pri ms se otehotnet neda. To je fakt. Nicmene, ma-li zena ovulaci tesne po ms, spermie si mohou pockat.na vajicko.i nekolik dni a muze dojit k oplodneni. Technicky vzato tedy doslo k oplodneni ze styku ktery byl behem ms, ale k oplodneni samotnemu doslo behem ovulace.
A k puvodnimu dotazu, jak uz rikala @berenima39, proste pokracuje ms.

petulik81
3. zář 2013

ahoj 🙂 takže podle članku co sem dala hofka1 jsem pochopila že i kdyz se vajicko oplodní není vyhráno,ale že to zaleží jak se uhnízdí 🙂 prave se snažime tež o mimi,ale snažim se tak moc nesledovat ,ale stejne šmejdím okolo toho co a jak 🙂 😎

markkitka
5. únor 2014

AHOJ HOLKY JA PO TRECH DNECH PO OVULACI CITILA PICHANI V POCHVE A V PODBRISKU TAK TRI DNY A TE NIC JE TO PATY DEN MYSLITE ZE SE NAM TO POVEDLO DIKY ZA ODPOVEDI

markkitka
5. únor 2014

@weroniqua1992 PRI MENSTRUACI SE NEDA OTEHOTNET TAKY JSEM SI TO MYSLELA ALE DOKTORKA ME VYVEDLA Z OMYLU BOHUZEL

sasanka033
5. únor 2014

@markkitka ahoj, k nidaci, cili zahnizdovani embrya dochazi nejdriv 6.den po ovulaci, takze to, co te picha, nejsou priznaky tehotenstvi. a vypni si ten capslock 😀 😀

saminomimino
5. únor 2014

normálně ti pokračuje menstruace,pokud si po vysazení HA,tak budeš asi mít ještě v MS miš maš,i kdyby se stal zázrak a ty jsi menstruovala ovulovala zároveň tak 3 dny po styku poznáš kulový,pokud by se v i v den styku vajíčko sešlo se spermií tak k nidaci dochází nejdříve tak 5 den po oplodnění,ale obvykle 7-10 den,ženy to můžou poznat slabým zašpiněním,při měření BT je u nidace výrazný pokles teploty,ale běžně žena nepozoruje u hnízdění vajíčka nic....
Tohle by bylo tolik náhod najednou že těhotenství si dovoluji vyloučit zcela...ale kdo ví
Možná tu někdo vytáhne věšteckou kouli a zavěští,pač na tuhle otázku neexistue odpověď,počkej a uvidíš

iveta3
5. únor 2014

Snažíme se o miminko asi půl roku. Tuto sobotu jsem to měla dostat a nic. Bolí mě podbřišek,je mi špatně a prostě se cítím jinak a divně. Test mám negativní. Dělám v nemocnici a nechala jsem si včera vzít Hcg. Ale je v normě,hodnota 0,1. Je možné,že jsem otěhotněla,ale vyjíčko se prostě neuhnízdilo? Nebo co by to mohlo znamenat a být?

leni84
5. únor 2014

@weroniqua1992 Ahoj, podle toho co píšeš bych skoro na 100% řekla, že těhotná nejsi. Někdo má ovulaci brzy (pár dní po skončení menstruace), takže i ze styku na konci menstruace, může vzniknout těhotenství, ale i tak..Na nějaké těhotenské příznaky tři dny po styku je hrozně brzy. Za tři dny nedopluje oplodněné vajíčko do dělohy a tělo v tu dobu ani vlastně neví, že je těhotné, takže ani nevydává žádné příznaky..Příznaky těhotenství se objevují až po uhnízdění vajíčka v děloze a k tomu dochází nejčastěji mezi 7 a 10 dnem po ovulaci, jak už psaly výše holky. Já vím, že čekání na miminko je dlouhé, ale ono bohužel nikdy nikomu nezbyde nic jiného, než počkat do termínu další menstruace, a pak se prostě uvidí..Všechno ostatní kolem jsou vždycky jen domněnky, které jsou i mnohdy ovlivněné psychikou a přáním být těhotná..Pokud si přeješ otěhotnět co nejdřív a nechceš to nechat jen na náhodě, tak si zjisti kdy přesně máš ovulaci..
@iveta3 Ahoj, možné je všechno, ale pokud je test negativní a Hcg jen 0,1, tak si myslím, že jsi těhotná nebyla..Hcg by bylo vyšší i v případě špatného těhotenství..Já jsem prodělala spontánní potrat v listopadu - vajíčko se pravděpodobně špatně uhnízdilo, nebo prostě nějaká chyba a i tak jsem měla Hcg přes 100..Pak jsem chodila na kontroly a čekala, až mi klesne Hcg na 0 a doktoři mi říkali, že negativní výsledek se bere, když je Hcg menší než 5 jednotek..Zbytečně se nestresuj něčím špatným, když to tak vůbec nemuselo být a prostě to ber tak, že těhotná nejsi..

iveta3
5. únor 2014

Děkuji za odpověď 😉

josefina79
30. bře 2014

Tak k uhnizďování dochází tak cca 7 dní po ovulaci. Třeba u IVF se transferují ideálně embrya, co jsou 5 dní stará, to už jsou ve stádiu, co se mu říká blastocysta. Dřív než za 5 dnů toho stádia embryo nedosáhne. Unizďovat se začne tak cca za 2 dny potom, tj. 5 dnů po ovulaci a oplodňění.
No a HCG se začne vylučovat, až když se začne zahnízďovat, nejdřív se dá poznat v krvi , pak v moči. Takže test má cenu si dělat tak nejdřív 10 dní po ovulaci, dřív moc ne.
My se teď snažíme o druhé, takže testuju o 106, nejdřív ovulační a pak TT. Důležité hlavně je, si taky koupit ty testy kvalitní, co já vím, tak třeba u ovulačních je dost důležité vychytat sílu druhé čárky a u některých to je blbě poznat. Já používám Mamatesty (teda, ty ovulační se jmenujou tuším GS Ovulační testy.... prostě ty růžový od GS) a ty mne nikdy nezklamaly.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru