Je 10 dní po styku brzy na těhotenský test?

tyf
28. čer 2013

Kojím, ale měli jsme nechráněný styk před 10 dny, udělala jsem si test digi clearblue a byl negativní. Můžu být klidná, nebo je na testování příliš brzy? Na všech testech píšou po vynechání MS, ale já ji od porodu ještě neměla.

saminomimino
28. čer 2013

někomu test ukáže i 10 DPO,někomu až po vynechané MS,je to individuální,a hlavně záleží na tom kdy byla ovulace,ty píšeš že si test dělal 10 dní po styku,ale ono záleží kdy bala ovulace,protože deset dní po ovulaci by se test už mohl vyjádřit ale 10 dni po styku,to j těžké,pokud byla vůbec ovulace počítalo by se to od ní,pokud tedy vůbec byla,když ještě nemáš naběhlý cyklus,podle mně bych neplašila asi to těhu nebude,zkusit test později nebo vyčkat,j to těžké když radit když nemáš po porodu ještě žádný cyklu

prcekverunka
28. čer 2013

Tak jestli nemáš ms, je otázka, jestli jsi měla ovulaci. Ale každopádně 10 dní po styku je brzy, ještě test nemusí nic ukázat

andelka
28. čer 2013

Jelikož k ovulaci (a tím otěhotnění) mohlo dojít klidně pár dní po styku, je 10dní hodně krátká doba. Zkusila bych to tak za 5dní, pak by mohla být jakž takž jistota, pokud by bylo úplně bílo.
V tom je potíž před první MS po porodu, ovu je dřív než MS.

hojda
28. čer 2013

Já měla 11 den po oplodnění na testu slabého ducha, test citlivost 10 a raní moč.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru