Je digitální těhotenský test Clearblue spolehlivý?

simca31
20. kvě 2013

ukazuje mi to 1-2 ale mamatest je negativni tak ted prave nevim jestli mam tomu digi tt verit ?

kacinda
9. srp 2015

Bobi01 je na ZO ještě brzo,ale pokud chceš Mít už ted jasno,udělej si digitální clear blue,ten ukazuje už 9 dni po

acacia
9. srp 2015

Nejsem odborník, ale většinou jde o to, kdy se test dělá. Hladina hormonů roste až když se vajíčko uhnízdí, což se da poznat i slabým špíněním. Ten Clear Blue jsem zkusila u druhé dcery a vyšel přesně, ale až po zahnízdění, kdy už jsem to v podstatě věděla právě podle slabého krvácení.

tomasova123
15. říj 2015

Dobry den ten test digitalni sam se vypne? Nebo jak snim delat aby se vipl

martinkamoj
15. říj 2015

tomasova123: Digitální test, se většinou vypne do 24 hodin.. 🙂 Vše je napsané v příbalovém letáčku.. 🙂

1352015
14. kvě 2016

Někdo den před MS?

nunik
15. kvě 2016

Ahoj @1352015 já čekám zítra ms,snad nedorazí 🙂

espoir30
13. čer 2016

Dobrý den, prosím o radu 🙂 Jsem dva dny před očekávanou MS a dnes mi Mamatest ukázal slaboulinkou čárku, takže jsem běžela pro Clearblue a ten mi ukázal -. No ale i tak si nemůžu pomoct a prostě se cítím těhotně 😀 Vnímám pachy i z druhé strany pětimetrové ordinace, už pár dní každý večer zvracím, jsem hrozně přecitlivělá (kvůli tomu, že mi manžel řekne, že se mu nelíbí boty, co jsem mu koupila, jsem brečela hodinu a půl 🙂 ) a hlavně jsem k večeři právě spořádala pět samotných vajec natvrdo... Příznaků je víc a přiznávám, že některé z nich jsou subjektivní a mohu si je přibarvovat, ale tohle bych si asi jen tak nevsugerovala? Nebo myslíte, že ano? Máte některá zkušenost, že by Clearblue ukázal negativní výsledek i přestože jste těhotná byla? Omlouvám se, pokud sem příspěvek nepatří, ale nenašla jsem vhodnější diskuzi, kde bych se mohla zeptat 🙂

misula29
13. čer 2016

Asi tak, mamatest děla duchy velice často, je tady několik diskuzi . Clear blue digitální bývá spolehlivý a příznaky se dají vsugerovat snad všechny. Počkej dva dny a zkus Dr . Max

misicka137
9. srp 2016

@espoir30
Já to tak měla u prvního těhu, na mamatestu duch, CB negativní, ten den mi dělala doktorka i odběr HCG z krve a hodnota tuším 45? takže CB by měl ukázat + ale ukázal -

misimisi
9. srp 2016

@espoir30 Asi jsem to tu už psala, Mamatest mi ukazoval již slaboulinečkou čárkum CB pouze negativní... Těhotná jsem byla 😉 Ukazuje asi daleko později - dle výrobce max 1 den před očekávanou MS, myslím, ale ta hladina hormonu v moči hodně kolísá takto brzo, záleží na množství vypitých tekutin atd. atd. 😉 Za mě Mamatest dobrý, ukázal, když jsem těhotná byla - dokonce už 21 DC 😀 ale já měla MS v tu dobu asi tak po 20 - 24 dnech, takže asi i ovulace byla velmi brzo...

misimisi
9. srp 2016

Koukám, že jdu s odpovědí trošku pozdě 😀 Pardon 😀

japerinka7
17. srp 2016

Ahoj, jsem zmatená! Včera ráno (28DC) jsem si dělala CB test než jsem šla na krev (jako abych tam nešla zbytečně), byl pozitivní 1-2tt, cca za dvě hodiny na to byla krev a výsledek je 4,9 hCG. Tak já nevím.....

marketaaaaa
25. srp 2016

Ahooj, měla jsem den zpoždění ☺ se srandy jsem si udělala mamatest a objevil se tam duch. Příteli to nedalo a koupil CB a ten nám ukázal i Kolikátý týden jsem těhotná. Za týden se nám to u doktorky potvrdilo ☺

chicina
25. srp 2016

Digi jsem si delala tri dny pred ocekavanou MS a vysel pozitivni + 2-3 a za dva tydny pak potvrzeno i doktorkou

mishaye
5. zář 2016

Chci se vas zeptat, s kamaradkou dohadujeme.. ze nechraneny pohlavni styk byl priklad 1.9., DPO se pocita od kdy? Od 1.9. ci od 2.9.? Dekuji moc.

tesarovani
5. zář 2016

@mishaye Od prvniho dne menstruace

tesarovani
5. zář 2016

@mishaye promin su blba 🙂)), zalezi kdy mas ovulaci

mishaye
5. zář 2016

@tesarovani zacala sem MS 10.8., nechraneny styk byl 27.8. Rano. , to znamena uz je dnes 10 DPO nebo 11DPO? dekuji

dyslovka
5. zář 2016

@mishaye : DPO znamena Dny Po Ovulaci. Z toho co pises to nemuzeme zjistit.

mishaye
5. zář 2016

@dyslovka omlouvam se,blbe sem to psala. Ovulace byl 27.8. 🙂

dyslovka
5. zář 2016

@mishaye : tak to bych rekla, ze jsi 9dpo 🙂

mishaye
5. zář 2016

@dyslovka diky! 🙂 chci se jeste zeptat na jeden dotaz.. kdyby ovulace nebyla a tak se dpo nepocita v tom nechraneny styk? Da se i otehotnet? Dekuji

dyslovka
5. zář 2016

@mishaye : jestli chapu dotaz spravne, tak se neda otehotnet pokud nemas ovulaci. 🙂 ale ovulaci muzes mit a nemusis to ani poznat 🙂 meris bt a delas ovu testy? 🙂

mishaye
5. zář 2016

@dyslovka ne,nemerila sem bt a ovu. Testy.. uz je to pozde? Zkousela sem ranni test.. vysla kontrolka silna cara a druha hodne slaba cara, skoro neni videt.. po nechr. styku 9dni.. tak nevim nevim :(

dyslovka
6. zář 2016

@mishaye : to jsi zkousela ovulacni test nebo tehotensky test?

timonek
6. zář 2016

já si ho dělala jako potvrzení prvního těhu testu a vyšlo mi 3+, byla jsem v té době už asi skoro měsíc těhotná.

mishaye
6. zář 2016

@dyslovka tehotensky test.. koupila sem clearblue a tak zkusim ve ct, v pa bych mela dostat MS

dyslovka
6. zář 2016

@mishaye : a ten tehotensky byl mamatest? Ten dela obcas falesne duchy, ale nekdy i poctive 🙂 tak asi jsi v tom 🙂 gratuluji 🙂

mishaye
6. zář 2016

@dyslovka mamatest comfort ukazala kontrolka silna carka a druha carka hodne slaba.. normalni mamatest stale 1 carka.. proto sem koupila clearblue a tak sem zvedava. Jinak diky 🙂

dyslovka
6. zář 2016

@mishaye : jsem zvedava i za tebe 🙂 drzim pesti pro stesti a dej pak vedet 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru