Je digitální těhotenský test Clearblue spolehlivý?

simca31
20. kvě 2013

ukazuje mi to 1-2 ale mamatest je negativni tak ted prave nevim jestli mam tomu digi tt verit ?

petrushka88
15. zář 2016

Zdravím, koukám, že si chválíte ten Clearblue, tak ho asi zkusím 😀 Myslíte, že by mohl něco ukázat v den očekávané MS nebo mám zkusit až o den později?

1nelinka
15. zář 2016

@petrushka88 za me to jsou vyhozene penize..ja mela biochemicke tehotenstvi a clearblue mi ukazoval 2-3tydny ..pak prislo velke zklamani kdyz se ms se spozdenim dostavila..:(

petrushka88
15. zář 2016

@1nelinka takže radíš raději vydržet a pokud nepřijde, dojít k doktorce?

1nelinka
15. zář 2016

@petrushka88 to ne testovala bych necim levnejsim jako treba dr max.. Me ukazal carku asi 2dny pred ms a v den ms uz dalnice..

petrushka88
15. zář 2016

No já právě testovala při prvním těhu nějakým rapidem nebo jak se jmenoval, vyšel negativně, asi za 2 dny jsem zkusila zase a opět negativně, v den kdy jsem byla objednaná k doktorce zase vyšel negativně a to už jsem byla na začátku 6tt 😀 U druhého jsem netestovala vůbec a teď přemýšlím, jestli ty peníze investovat, když jsem stejně objednaná necelý týden po očekávané MS na preventivku a budu to vědět 100%. A ten dr.max je tenhle https://www.drmax.cz/dr-max-lady-max-test-comfo... ?

1nelinka
15. zář 2016

@petrushka88 kdyz mudr tyden po vynechane ms asi jeste vubec nic neuvidi..ale zalezi kdy byla ovulka..ja kupovala tyhle

petrushka88
15. zář 2016

@1nelinka moc děkuji, o víkendu zajdu do lékárny a koupím 🙂

katkas75
19. lis 2016

Ahoj holky, v pondělí nebo v úterý bych měla dostat MS, má smysl si dělat zítra ráno test Clearblue? Možné otěhotnění 8.11., už 4 dny únava, bolest prsou, břicha, bedra - jako při MS, ale před ní to nikdy nemívám. Taky je mně často na zvracení - obvykle mě nic nerozhodí! 🙂 Před půl rokem jsme přišli o mimi - mimoděložní těhotenství. jeden vejcovod pryč, tak nevím, jestli je to možné těhu nebo se děje něco zdravotně vážnějšího...Snažím se nepanikařit...

lucinka58
19. lis 2016

@katkas75 Pokud má dorazit v po nebo út, tak určitě ho můžeš udělat. Mě měla MS dorazit v neděli a dělala jsem digitální Clearblue ve čtvrtek a byl pozitivní s výpočtem 1-2 což přesně sedělo 🙂

monoklnaoku
22. lis 2016

Holky ja už šílim. Mam 11 dní zpoždění, tety negativní, prsa bolí jak blázen, MS nikde a břicho jen občas zařeže. Zkoušela jsem obyč testy, teď nějaký dražší, ale nic. Tak zkusím ten clearblue, přítel je přesvědčen, že jsem. To čekání je hrozný

lalina1
22. lis 2016

Mám dotaz,moje Ms byla 21.10.Ted se dostavila 14.11.mela jsem velice slabe krvaceni spise spinenim.14dni mi je po ranu nevolno jsem stale unavena,casto mam nutkani na močeni.Tlaky v brišku jsem nafoukla a obcas me pichne v brisku.
Mohla bych byt tehotna?🙂

katkas75
22. lis 2016

No já měla Clearblue nakonec negativní, začala jsem víc krvácet ještě před termínem MS, zítra jdu k doktorce, na krev atd....snad budete mít větší štěstí ☹

morttis
23. lis 2016

@monoklnaoku tak jak to s tebou vypada?

svobodka14
23. lis 2016

@lalina1 To vypadá jako uhnízdění, TT jsi zkoušela?

monoklnaoku
23. lis 2016

@morttis menzes nikde a mam teplotu 37,3... Mám docela nepravidelnou, takže to zpoždění může být reálně o něcp kratší, zkusim test příští týden ;)

lalina1
24. lis 2016

@svobodka14 Ano zkoušla dnes ale byl negativni :(

lalina1
24. lis 2016

@svobodka14 ale přiznaky nevolnosti nafouknutí přetrváva 🙂 :(

lokin1991
11. dub 2017

@chicina
ahojky me to vyslo take ale furt to nechapu je to ze jsem tehotna 2-3tydny a nebo to co se pise vedle 4-5 tydnu moc děkuji❤

rosa106
11. dub 2017

@lokin1991
Jsi 1-2 tydny od oplozujici soulozi, tj. 4-5 tt

lokin1991
11. dub 2017

@rosa106
takze jsem 4-5 tyden tehotna chapu dobre..vše prvne jsem jak blbec omlouvám se

rosa106
11. dub 2017

@lokin1991
Presne tak 🙂 gratuluju ;)
Taky se teprve se vším seznamuju, takze te uplne chapu 🙂

nikol6991
4. led 2018

Dobrý večer v utery jsem si dělala TT vyšel duch dneska jsem si dělala znovu a též duch (máma test)
Pritel to do me nedává je možnost otěhotnění?
MS mela dorazit 31.12
Děkuji za odpovědi

ell94
26. lis 2018

Holky digitální test ClearBlue mi minulou neděli ukázal 1-2, a když jsem si ho udělala dnes, tak mi ukázal to samé. Čárky na papirkovem testu zesílily. Stalo se to některé ? Nevím co si myslet. 😞

jirikmaminka
15. kvě 2019

Holky prosim kdy udelat test clearblue

jirikmaminka
15. kvě 2019

Ms ma prijit za 5 dni ale uz cca 7 den mam bt 37.3 a malicko vic bili lepkavy hlen boli me podbrisek a picha sem. Tam u vajecniku a casto nevolnosti a bolesti hlavy

jirikmaminka
15. kvě 2019

Tak vubec netusim poradi mi nekdo prosim ?

jaja01k
15. kvě 2019

@jirikmaminka Jestli správně chápu ten kalendář, ovulaci jsi měla nejspíš 6.5.? tomu by odpovídala i teplota. To je na test brzy, zkus vydržet ještě aspoň 3 dny.

jirikmaminka
15. kvě 2019

@jaja01k ano presne tak byla 6.5 mockrat dekuji za odpoved a ta teplota je dobre takto nehore to necemu napovida ? Omlouvam.se za hloupe dotazy ale nevim

jaja01k
15. kvě 2019

@jirikmaminka Vyšší teplota je správně, znamená to, že proběhla ovulace. Jestli ti v příštích dnech teplota klesne, znamená to, že přijde menstruace. Pokud se bude držet vysoká, může to znamenat těhotenství. Ale do ms máš ještě pět dní, to je brzo na to dělat nějaké závěry.

jirikmaminka
15. kvě 2019

@jaja01k mockrat dekuji za rady a odpovedi diky 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru