Je digitální těhotenský test Clearblue spolehlivý?

simca31
20. kvě 2013

ukazuje mi to 1-2 ale mamatest je negativni tak ted prave nevim jestli mam tomu digi tt verit ?

monavika
20. kvě 2013

ja tedy nikdy clearblue nepouzivala,ale myslim si,ze urcite to pozna driv,jak mamatest...me treba mamatest poznal tehu az v 9tt....dnes jedu take zkusit clearblue,tak jsem zvedava na vysledek......asi bych si ale pak zkusila udelat jeste dalsi test....nebo zasla k dr

kikimaruska
20. kvě 2013

Měla sem oba. Clearblue mi to ukázal o dva dny dřív než mamatest 10...na kterém pak byl hodně špatně viditelný duch. A oba mi to ukázaly cca.5 dní před očekávanou MS.

maudn
20. kvě 2013

já ho zkoušela až 5tt, a odpovídal i ten týden,co zkázal (3+), co mě zaujalo, že už nestoji 200,ale koupila jsem ho za 100,-

snowvwhite
20. kvě 2013

taky mám s CB pozitivní zkušenost, ale testovala sem ho až po obyč testu a měsíc po vynechané menstruaci - a pak ho manželovi zabalila k narozeninám (ten den, neschovávala sem ho půl roku) 🙂

ba0terka
20. kvě 2013

Mě vyšel úplně přesně 😵

posibilities
22. kvě 2013

maudn: a kde za 100,-?? Jinak za mě taky pozitivní zkušenost ;)

shynne
22. kvě 2013

já jsem ho si ho dělala 4 dny před očekávánou ms a i zároveň mamatest a oba vysly pozitivní,ale velmi maličko,nebylo to skoro vidět a těhotenství to bylo 😉

denif
22. kvě 2013

Take mi vysel presne 😉

agentkadaisy
22. kvě 2013

Mně vyšel přesně 😉 on ukazuje už před očekávanou ms. mamatesty jsou až ode dne očekávané ms.

janice_opice
10. črc 2013

Holky mám dotaz, do včerejšího dne jsem měla na testech s citlivostí 10 //, dostala jsem i CB digital a tam mi to ukázalo 1-2, což je OK, ale dnes ráno jsem testila znovu a obyč test 10 (zkoušela jsem dva) ta bylo totálně bílo, ze zoufalství jsem otestovala CBD a tam mi zase ukázal + a 1-2, vůbec to nechápu nemáte někdo zkušenost?

sibalka7
10. črc 2014

Předvčírem sem si udělala test mamatest a byl tam dušík.Myslíte že mi ukáže digitální test něco?Ms mám mít 16.7. 🙂 A kdy ho mám zkusit? 🙂 Takže jsem na vážkach.Musí být ranní moč u digitálního?moc děkují.

nolies
10. črc 2014

Já bych určitě digi test zkusila, je nejpřesnější a když si takhle na začátku, tak ráno.

tavina
13. črc 2014

Ahoj já teda jsem byla s digitálním testem 100% spokojená -měla jsem 17 dní zpoždění mamotest vyšel 3x negativně,doktorka těhotenství nepotvrdila píchla vyvolavačku a MS pořád nikde,nedalo mi to a zkusila jsem zase mamotest a digitál - mamotest slabšího ducha,ale viditelného po 18 dnech zpoždění a digitál rovnou potvrdil+ a ukázal 1-2 takže radost 🙂 když jsem to říkala doktorce tak sama říkala že ten digitál je asi jeden s nejspolehlivějších testů u nás( ukázal těhu i když ho sama na ultrazvuku ještě neviděla) po dalším týdnu už potvrdila i doktorka 😀

meindzi
13. črc 2014

ja vyzkousela 14 dni od zpozdeni a byl pozitivni, jiny test mi pozitivne nevysel, a ja opravdu tehotna byla, takze ja byla spokojena 🙂

alt
13. črc 2014

pokud je ten digi citlivost 10 tak ukáže i dřív..

moncicak26
13. črc 2014

Mne ukázal mamatest slabou čárku 4 dny po termínu ms a clearblue 1-2 tt což odpovídalo...

sarkad2856
13. črc 2014

Taky jsem spokojená s digitálním ukázal mi dříve než mamatest , rozhodně doporučuji 🙂

z_kopretinka
13. črc 2014

Mě Mamatest neukazoval nic a to už jsem meškala 3. den. Koupila jsem si pak jiné testy a digitální. Jiného výrobce jsem zkusila ještě odpoledne a bylo to tam. Digitální ráno a také ukazoval. Za mě Mamatest už nikdy, slyšela jsem, že na něj nadává víc holek, že ukazuje až pozdě.

zmrz_lina
13. črc 2014

Já ho kupovala za 240 kč :( ale zatím jsem ho nezkousela. Zajímavé je,že vám vychází líp než mamatest, když ten má citlivost 10 a clearblue 25.

m_anna
13. črc 2014

ja nejdriv zkusila "normalni" test, kde bylo neco malo videt, ale fakt malo. druhej den rano jsem zkusila clear blue a tam uz bylo plusko a 1-2 tydny. doktorka pak tehotenstvi potvrdila. takze ja clearblue doporucuju, aspon clovek vi, na cem je🙂. jedina nevyhoda je, ze ten displej po case zmizi, takze pokud si ho chcete schovat na pamatku, budete mit digi test bez displeje 😝. takze na pamatku vyfotit 😉 !

kass86
13. črc 2014

Já měla pozitivní oba, viz album 🙂. Den "před menstruací" slabý dušík (Mamatest), den "po menstruci" silnější dušík (Mamatest) a další den digitál, který ukázal 1-2 od oplodnění (reálně jsem byla 14 dní od početí). Za mě tedy mohu doporučit Mamatest i ClearBlue. Každopádně v budoucnu bych opět zvolila kombinaci obou testů 😉.

medvide30
13. črc 2014

Den po vynechané ms jsem zkusila mamatest a duch tam byl, ale oči jsem si musela málem vykoukat, jak to bylo špatně vidět. Asi za půl hodiny jsem udělala digi CB a výsledek + 1-2tt. 🙂

aaggyy
13. črc 2014

já si udělala CB 10 dní po ovulaci a byl negativní. ale nedalo mi to a na druhý den na mamatestu hodně špatně viditelný duch, ale byl tam🙂

snezenka123
29. črc 2014

Ahojky prosím vás a je rozdíl mezi digitálním clear blue a tím nedigitálním,myslím ve spolehlivosti?

bbaruskaa
23. kvě 2015

Dobrý den dělala sem sú 3 mamatest a třikrát slabe mi odpovedel ze bych měla být těhotná ale dneska sem si dělá digitalni a ten mi ukázal ze nejsem a menstruaci sem měl 18.4.a ještě sem nedostal můžete mi poradit dekuji moc

misimisi
23. kvě 2015

Mně ukazoval mamatest od. 21 DC slabo čárku, ale digital negativni. Těhotná jsem 😉 Zkus za dva dny zase ten normální testík, čárka by měla být výraznější.

gepe
23. kvě 2015

Mamatest a Clear blue v jeden den, 1 den pred terminem ms. Snad to postaci jako odpoved 😉

pospis
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucinka58
17. čer 2015

Tak to Ti teda bohužel neřeknu, protože když mě vyšel pozitivní výsledek, tak už jsem znovu netestovala a šla až na kontrolu k doktorce. Myslím si, že se zbytečně nestresuj a vydrž k doktorce 🙂

bobi01
9. srp 2015

Ahoj holky chtela jsem se poradit ve ctvrtek jsem si vecer udelala test clearblue obyc byl negativní a v patek rano kdyz jsem se na nej koukla byl pozitivni viz foto udelala jsem si proto v sobotu rano znovu Cb a byl tam jen slabý duch udelala jsem si i test jinych značek a vyšly negativní. Co myslíte? Jsem cca 10 DPO.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru