Je k něčemu injekce na vyvolání menstruace?

no_title
21. pro 2015

Ahoj holky,
v listopadu jsem vysadila HA, poslední menstruace (krvácení ze spádu) jsem měla začátkem listopadu. Od té doby nic. Za 2 dny tedy jdu na injekci na vyvolání menstruace. Ale pomůže to? Je mi jasné, že po injekci to dostanu, ale prý je to taky krvácení ze spádu. Pomůže to k té další menstruaci za další měsíc? Někde jsem četla, že to nepomůže, protože to způsobí jen krvácení ze spádu, a jinde jsem četla, že to pomůže k růstu sliznice, takže se potom ženě může cyklus rozběhnout. Zajímaly by mě zkušenosti (klidně i zprostředkované) zda to někomu z vás pomohlo.

lady_giraffe
21. pro 2015

Ahoj, měla jsem to podobně. V květnu jsem vysadila Ha po hodně letech, krvácení dorazilo. Pak dlouho nic, tak jsem šla k dr, ta mi automaticky dala injekci. Krvácení přišlo asi 12dní poté (takže cyklus řekněme 50dní), pak zas dlouho nic. rozhodla jsem se, že nebudu do sebe rvát další hormony a čekala. MS přišla po 60 dnech a další už nepřišla vůbec 😀 Takže za mě bych se na injekci asi vyprdla a nechala tomu volnej průběh aspoň ty dva měsíce. Tělu to může delší dobu trvat, než mu "dojde" co má dělat...

gosa22
21. pro 2015

nedávat, je to hnus, jednou jsem se k tomu nechala udolat, zbytečné a bylo mi z toho akorát blbě...lepší je se pokusit nastartovat přirozený cyklus např. přírodními zdroji (diskusí je na toto téma ažaž) 😉

no_title
autor
21. pro 2015

@gosa22 příroda u mě bohužel asi nepomůže, jelikož právě příroda zapříčinila, proč MS nemám. Dokud jsem byla zdravá, menstruační cyklus šlapal celkem přesně, ale pak jsem ve 14 letech onemocněla závažným onemocněním a od té doby to mám buď 1x za 3 měsíce a silně nebo vůbec. Obávám se, že se u mě příroda postarala o to, aby lidi jako já děti vůbec neměli 😢

monunkaaa
21. pro 2015

Mela jsem to taky tak,nabizeli mi bud na par dni nejake leky nebo injekci. Volila jsem injekci a zabrala.

no_title
autor
21. pro 2015

@monunkaaa a další MS ty další měsíce už přišla normálně?

samaber
21. pro 2015

Mě to teda pomohlo, aby se pak cyklus nastartoval a pak už to běželo samo

monunkaaa
21. pro 2015

@no_title Ano, další už byla normálně a pak jsem otěhotněla..

verusak87
21. pro 2015

Když jsme se začali snažit o miminko, zjistila mi doktorka, že nemám ovulaci. Jeden měsíc mi nepřišla dlouho menstruace, tak jsem dostala vyvolávací injekci a to byla na dlouho poslední menstruace, protože další cyklus už jsem otěhotněla. Takže cyklus zjevně naběhl 🙂

gosa22
21. pro 2015

@no_title měla jsem na mysli přírodní léčbu 😉 měla jsem taky špatný cyklus, jsem ráda, že jsem poslechla svůj vnitřní pocit a nenechala si žádnou další "léčbu" léky dát, řešila jsem to přes Energy systém, dnes tu mám dvě nádherná stvoření a bála jsem se, že nebude žádné...děkuji tam nahoru, protože hlavně víra mě neopustila 🙂 a to tu nemluvím o náboženství