Je mi 13 let a bojím se, že jsem těhotná

nikolahorinkova
23. lis 2012

je mi 13 let a bojím se že sem těhotná.Zítra je to 14 dní a příznaky mám:občas se mi zamotá hlava,měla sem to už dostat asi před 3 dny,jednou mě za tu dobu bolel podbřišek. nejsem si jistá a mamce se eot bojim říct(

varo
23. lis 2012

co tak zkusit těhotenský test 😉

vlckulka
23. lis 2012

tak pokud si tu z nás někdo nedělá srandu, tak asi jediná rada je koupit v lékárně těhotenský test a modlit se, aby nebyl pozitivní 😲 Stejně by jsi pak musela s pravdou ven a mamince to říci a případný otec dítěte by měl asi pořádný problém 😖 No, doufám, že moje holky budou rozumnější a nebudou muset něco takového řešit 🙂

maybay
23. lis 2012

tehotensky test sezenes i v drogerii nebo v tescu, kdyz by ses stydela si o nej rict v lekarne...snad to jsou jen hormony a tehotna nejsi, drzim palce. Jinak to mas pravidelne?

hest
23. lis 2012

To jsem se dlouho nezasmála takovému vtipu...ať žije bravíčko-)

marecek4
24. lis 2012

no tak v prvé řadě testík a pak maminka-v první chvíli počítej s nejhorším-podle toho jaká je,facka,křik nadávky-ale to se uklidní a pak uvidíte,musíte spolu dojít případně k nějakému řešení,a pokud bude testík negativní tak jsi doufám poučená a vyučená a napříště nebudeš experimentovat a hazardovat-což ve Tvém věku nic jiného není

neslusanka
24. lis 2012

zpoždění 3 dny a že se zamotá hlava a bolení v podbřišku? To nejsou příznaky těhotenství

pusolamy
24. lis 2012

patek , skoro pulnoc , nova uzivatelka, do nicku si napise jmeno a hned takovy problem? jdi do haje a na patecni vecery si sezen jinou zabavu 🙄

jane_s
24. lis 2012

Nezlob se, ale jsme tady holky, co se snažíme otěhotnět několik měsíců, trápíme se, žereme hormony a ty máš odvahu napsat sem jakej to je strašnej průser že jsi asi v tom? Tak k tomu nemám opravdu co dodat, svět se zbláznil a ty prosím opravdu napiš radši do toho Bravíčka!!!

misicka455
24. lis 2012

Ve třinácti ? Praskej si hrát s panenkama 🙂

veri25
24. lis 2012

ty vole, ve třinácti letech jsem ještě pomalu nevěděla, co je to sex 🙂 to je hrůza ta dnešní doba....nechápu že se neumíte ve třinácti letech chránit když už máte ten sex...a za druhý si myslim, že ve třináti letech o spíš budou hormony a ta menstruace se ještě upravuje a bolení v podbřišku je přece předzvěst menstruace

lv
24. lis 2012

mamce to neříkej, určitě si ničeho nevšimne 😅 😕

kettynka1234
24. lis 2012

Jak můžeš být tak blbá! Ve 13 letech. Kam spěcháš! Užívej si dětsví a takovéto věci si nech na pozdější dobu ( mnohem pozdější dobu). Kup si těhotenský test ( co ti tu ostatní maminky radí a pokud jsi opravdu těhotná, tak maž za maminkou a začněto to nějak řešit.
Nedokážu si předctavit aby 13ti leté dítě mělo děťátko! Měla by jsi být mnohem opatrnější ( a nejen ty, ale i to druhé dítě které se s tebou vyspalo!!!!!

miana
24. lis 2012

Nezlobte se na mě, ale vůbec nevíte, jak to pisatelka má. Od doby, kdy jsem se setkala na ZŠ s fyzickým týráním a zneužíváním dětí, bych se rozhodně neodvažovala psát takové reakce!!! Ano, možná je to nějaký vtipálek, ale možná taky ne!!!

segafredo
24. lis 2012

nechápu-holka se tu svěří, hledá pomoc, řešení, radu a vy ji takhle odsoudíte...já vím, že ve 13 letech je holka pod zákonem, ale prostě buď se ji stala nepřijemná a velmi špatná záležitost jak píše "miana" nebo prostě zvítězila zvědavost a pokušení. Já zapomněla, že tady na fóru měl každý sex až po svatbě...

jinak-hlavu vzhůru, udělej si test a budeš vědět, možná je to jen planý poplach. Pokud ne, svěř se někomu blízkému-nejlépe mamce, zabit Tě nezabije, nadšená sice nebude, ale není to neřešitelná věc. Pokud nebudeš chtít říct, kdo je otcem mimi, protože by měl opravdu ten kluk vážné problémy se soudem, pokud mu teda bylo víc než 15 let, tak nemusíš, to tě nikdo nemůže donutit

aha, nějak se tu komentář miany smazal - takže pro ty, kdo ho nečetly, psala tu o týrání a zneužívání mladistvých

jancip
24. lis 2012

Nestačím se divit reakcím. Možná je to vtip, ale možná ne a někdo má vážný problém. A posílat takového člověka si hrát s panenkami, psát do Bravíčka, dávat najevo, co s tím otravuje někoho, kdo otěhotnět nemůže....Nebo si všechny myslíte, že to vaši dceru nikdy potkat nemůže? Že si všechny holky hrají ve 13 letech s panenkami? Jak naivní....

fykyska
24. lis 2012

Holky já souhlasím S @jincip @segafredo JSTE ZLÉ A NEURVALÉ ! a třeba si myslete že sem bůh ví jaká kráva,ale jste horší jak hyeny !!! Nikdy nevíte kdo sedí na druhé straně....A jestli je tam opravdu devče s problémem se kterým se chtěla jen svěřit tak byste se měly stydět za to co tu píšete - UBLIŽUJETE JÍ HLEDÁ JEN POMOC !!! Jasný je jí 13,ale ani jedna z nás nevíte jak, s kým kde a za jakých okolností se do své situace dostala.

A ty Nikolko, jak už tu holky psaly jdi do lékárny, drogerie kup si test stojí od 40 korun - třeba mamatest růžová krabička který ponoříš do kelímku s močí - doma načůrej do kelímku ponoř proužek a když budou dvě čárky jdi za mamkou - bude se zlobit je to máma a bude mít hroznej strach..Ale zvládnete to !! A jestli tam bude jen jedna čárka - tak počkej na menstruaci ve tvém věku nemusíš mít menstruaci pravidelně a je to normální... A kdyby si to nedostala dlouho řekni to mamce ať tě veme na gynekologii na prohlídku...
A ať se ti stalo cokoliv nebo si byla jen nerozvážná - řeš to než bude pozdě 🙂

DRŽ SE 😉 😉 😉

A VY SE KÁČI ZAMYSLETE !

maudn
24. lis 2012

pokud nejde o vtip, tak zajdi do lékárny pro test, pokud z jakéhokoli důvodu se nějak strachuješ nebo stydíš, tak si test objedenej z eshopu z lékarny, kde ti ho v pondělí odešlou domů- ale to by ti možná mohla převzít maminka, tak doporučuji tu lékárnu, a neboj 3 dny není žádné zpoždění, nenapsala si jestli si měla nechráněný styk nebo proč se domníváš, že jsi těhotná

mersy
24. lis 2012

Jestliže jsi měla ať už dobrovolný sex ze zvědavosti nebo nedobrovolný - ano těhotná být můžeš. Nezjistíš to ale jinak než těhotenským testem
a čekat se nevyplatí. Jde koupit buď v lékárně, e schopu nebo i v drogerii.
Pravděpodobněji to ale bude pouze hormonální nerovnováha. Ve 13 letech ještě hormony nejsou stabilní a může se objevit o několikaměsíční pauza v menstruaci....
Zkus nejdřív t.test a pak případně na bolest v podbřišku a další kontryhelový čaj.. nebo v lékárně či specializovaném obchodě
bylinkový čaj ana úpravu hormonální hladiny.

a vy milé odpovídající dámy, trošku se za sebou zamyslete. Může to být holka, která hledá pomoc a vy ji tu urážíte a nadáváte.
Stydí se a proto hledá na netu odpovědi...
Pokud je to člověk, který z trapné legrace takhle zabíjí čas- je to ubohost. Ale nemá smysl podezírat každou tazatelku z takových úmyslů....
Jak by bylo vám, kdyby jste potřebovali radu a někdo vás osočovala urážel?

teerka
24. lis 2012

Zajdi si pro ten test a dej vědět, jak to dopadlo. Ale pokud jsi TO, jak píšeš měla před 14 dny, tak na nic nečekej, na testu by to už mělo být vidět. /- v pohodě, //- problém. Ale bolesti můžou znamenat i tu očekávanou menstruaci, né jen těhotenství.

buldok
24. lis 2012

Děvčata, tak jste se tu některé ukázaly jako totální krávy. Moje první návštěva zdejšího fóra a hned vidím, že jsou tu opravdu zvláštní individua. A to jste samy mámy? Že se nestydíte!

monikabie
24. lis 2012

Některé z Vás styďte se:( Vůbec nikdo nemá právo být takhle hnusný. I kdyby to hned byl vtip. Uvědomte si že jednoho krásného dne se tohle může stát Vaší dceři a pak bych Vás chtěla vidět. Zřejmě jste všechny naprosto dokonalé že ano? Nesud nikoho o kom nic nevíš...

zdenca6
24. lis 2012

No je to tvoje věc ale když už si teda uživaš, proč se nechráníš, ve 13 letech, podle me maš ještě školu a pak co upřimne lituju rodiče měla bys bejt rozumna v tehle době, a i tvuj přitel by měl bejt opatrnej ja mam 21 letou dceru a jsem rada že v dnešni době nespěchá uživa si a jednou povinosti nastanou,, ve 13 ti hrala z panenkama opravdu se nad tim holka zamysli docela si me fakt zaskočila, myslim si že si dělaš prdel, ale jestli je to tak tak začni fofrem neco delat zajdi doktorce a tak

lucinka_jirackova
24. lis 2012

Zkus těhotenský test...a když vyjde pozitivně tak se budeš muset svěřit mamce ať chceš nebo ne...držím palce aby jsi nebyla... 😉 jinak se příště chraň 🙂

jajda2011
24. lis 2012

Nikolko určitě bych zkusila ten test. Ať je pozitivní nebo ne řekla bych to mamce a zašla ke gynekologovi jestli třeba nemáš jiný problém. Hodně štěstí a z těch negativních reakcí si nic nedělej, někteří lidé rádi ubližují, musíš se nad to povznést 🙂

leniiis
25. lis 2012

Omlouvám se předem všem za to co sem napíšu..ale vy slepice co ji tu nadáváte já bych vám něco podobnýho přála!! Jo možná si z nás někdo dělá srandu, ale je taky dost možný, že sem fakt napsala zoufalá mladá holka co se dstala do nezáviděhodné situace a čeho se tu dočká? Místo toho aby ji tu někdo poradil nebo pomohl se dočká jen nadávek a blbých řečí. Zatleskejte si!

kajalka
25. lis 2012

Nezáviděníhodná situace? Na šoust je stará dost, ale na důsledky ne? Tyhle věci jdou nutně ruku v ruce.

knapovab
25. lis 2012

Je fajn, jak stupidita některých lidí nezná meze, holka udělala chybu, je si toho vědoma a některé zahořklé kačeny na to reagují, tak jak reagují!!! Nikdo z Vás kačen neudělal v životě žádnou chybu, že? Jste svátost sama??? Bůh Vás trestá za nic tím, že Vám nechce dopřát dítě!!! Běžte do háje!!!!!!!!!! nikolahorinkova , jediná rada je koupit si test a nebo zajít si na gyndu a pak děj se vůle Boží, ale ve Tvém věku může jít opravdu jen o nerovnováhu hormonů, i já to tak měla.

jarunkaxyz1
25. lis 2012

Já taky nechápu, na co si tady osočovatelky hrajou? Vždyť i když je to nerozvážnost, může se to stát komukoliv. 13ti letí dělají i horší věci než zkouší sex - bohužel. Pokud to není vtip, Nikolce přeji pevné nervy, i když si taky myslím, že je to nespíš hormonální nerovnováhou a jinak - opravdu "vyspělý materiál" tady občas reaguje. Vždyť se jen podívejte. na co se tady kolikrát ženská úplně vážně ptají ...na jaké nebohé kraviny.....a to jim jistě není 13 let.

adelka89
25. lis 2012

holky, stydte se, samy mate deti a takhle reagovat na prispevek a eventualni problem mlade holky??? Nechapu, nektere prispevky na me pusobi velmi infantilně..... nezlobte se...
@ nikolahorinkova drzim pesti a neboj se

janule11
26. lis 2012

@hest 🙄 @misicka455 🙄 @pusolamy 🙄 @jane_s 🙄 😝 @lv 😕 @kajalka 🙄 😕 ........ "dámy"- jestli se tak tedy dáte vůbec nazvat, ale spíš ne, nazvala bych vás jinak, ale ty zvířátka bych tím urazila - je mi z vás na 😝 😝 😝 .Takový nanynky by se sem neměli vůbec vyjadřovat.
Jo někdo si mohl udělat blbou srandu, ale i kdyby, tak to co z vás tady z některých padá je tedy nechutný. A pokud má ta holčina opravdu problém, tak vaše "inteligentní" poznámky jí jistě pomohly 🙄.

@nikolahorinkova pokud jsi to ještě nedostala, tak šup pro test a pak za mamčou. I kdyby jsi nebyla těhotná, tak by bylo dobré dojít k lékaři/ce. Každopádně pokud jsi už začala - předčasně - žít sexuálním životem, měla by jsi v první řadě dost přemýšlet o pořádné ochraně, aby jsi takovéhle problémy nemusela řešit každý měsíc. Držím pěsti, ať je to jen planý poplach a radím, ať ještě nějaký ten rok počkáš s takovýma "radovánkama" a spíš si užívej bezstarostný dětský život 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru