Je možné, aby těhotenství nepoznal test ani doktor?

cascia
19. říj 2009

Ahojte, mám dotaz na vás, zkušenější.. 😉 Poslední menstruaci jsem dostala 11.6. 09 ... MS jsem nikdy neměla pravidelně, ale tenhle extrém jsem ještě nezažila. 😅 Jsem po léčbě kortikoidy, takže je pravděpodobné, že je tělo "oblblé". Jenomže mně poslední dobou začalo i růst bříško 😠 Samozřejmě jsem si udělala i několik testů, ale všechny vyšli negativní. Na gy jsem byla před týdnem. Doktor neříkal nic, dal mi provokační injekci na spuštění menses a zatím nic. Myslíte, že je možné, že jsem přes to všechno těhotná? (Nevím, jaká vyšetření doktor musí udělat, aby těhu odhalil - jenom mi promačkával břicho...). Je to záhada. 😅

sylvka
20. říj 2009

strouzku,ta testománie 😀 😀 😀 neuvěřitelný.taky jsme chtěli nelu 🙂 a myslíš co to bude?

pajinka111
20. říj 2009

já myslím že už byla tak v 7 měsíci,ale ona tvrdila že v 6 měsíci..no je to ted už jedno má 2 zdravé děti🙂
jsou různé neuvěřitelné příběhy,občas člověk kroutí hlavou že to není ani možné..ještě že já mám doktora který vůbec nic nezanedbává,ba naopak je moc důsledný.. 😉

strouzek
20. říj 2009

sylku testíky krása co? 😀 já jsem už vyhlášená ve všech lékárnách v moravskoslezkém kraji. 😀 😀 nejvíc se mi líbili lékárnice když jsempřišla že chci těhutesty a ony jasně v krabičce jsou 2 ks a já no super tak 10 krabiček 😀 😀
jinak myslím že to bude holka Nelinka, to je prostě nej jméno 😵

sylvka
20. říj 2009

10 😨 😀 my bydlíme na vesnici,kde každej každýho zná.když jsem šla pro test,měla jsem kulicha ,šálu byly my vidět jen oči 😅 ale znám to,taky jsem chtěla testovat furt,ale udžela jsem se na přojatelných 4 kusech😝 stejně je to nádhernej pocit ty dvě čáry....a utíká to,moje // už se tady válej v postýlce 😝

sylvka
20. říj 2009

jo a já jsem věděla že to bude holka,mluvila jsem na ní,smiřovala tatínka že první bude buchta a pak ve 20tt měla nelinka pindíka 😝

vendy01
20. říj 2009

Stoužku, u nás se tenhle případ stal zrovna v červnu. Bydlím na vesnici, tak to hned ví každej 🙂 Holka šla poprvé v životě na gyndu(22let)!!!! na nátlak okolí a zjistili, že je těhotná (8 měsíc), Za 14 dní porodila sama v pokojíčku. Nepoznala porod..Dítě je zdrávé. Celá rodina jsou trochu nižší inteligence, tak možná proto... Tuhle holku její máma kdysi orodila v kravíně podobně. Těžko uvěřitelné, ale opravdu je to tak 😅

sylvka
20. říj 2009

vendy 😲 😲 😲

eloana
20. říj 2009

holky musim rict ,zem i to hlava taky nebrala a do dnes nebere,ale skutecne to taK bylo. Neni ot pribeh z nekolika ruk- ja tu holku znam ..... Jinak kdyz jsem chodila posledni mesic do poradny -chodila tam holcina dle bricha -3-4 mesic . za tyden tam byla zas to mi bylo divne, tak jsme si nenapadne sedla vedle ni a ona mel o 3 nedela drive termin nez ja. tak dle bricha take nelze usuzovat🙂))a hlavne ja porad chodila s pupkem a ona uz vozila kocar🙂)))

eloana
20. říj 2009

jinak take nejspolehlivejsi test mi prijde mamatest..... je levny a detekovat tehotenstvi dokaze jiz 3-4 dny pred ocekavanou menstruaci

strouzek
20. říj 2009

sylko no já se taky styděla, ne za test protože jsme mimi moc chtěli ale za tu testovací úchylku. tak chodil manža, my jezdili i do jiných měst pro testy 😀

vendy no pokud ta holka fakt byla taková ta nižší IQ tak to bych chápala,ale u normální ženské vzdělané která navíc ví že z nechráněného sexu může otěhu atd. tak tomu se ani nechce věřit.

kach82
20. říj 2009

Teda holky, já vás tady čtu a to jsou příběhy, to se ani nechce věřit. Ale jo, možný je všechno. Žádný podobný příběh nemam, takže nic nepřidám. 🙂 Jen jak tady píše eloana o tom malém bříšku, tak má kámoška vypadala před porodem taky asi tak jako ve 4-5měsíci. A to jí vyskočilo až fakt tak měsíc před porodem, jinak když měla volnější tričko, tak byste to ani nepoznali. Podle břicha se to tedy těžko pozná.

vendy01
20. říj 2009

Strouzku testovací maniak jsem taky 🙂 Bohužel se nám už 10 měsíců nedaří, tak objíždím lékárny, kde na mě už zapomněli a střídám je 😀 😀
A ještě troška do mlýna 😀 Je to příběh starý už skoro 20 let, ale stal se jedné mé kolegyni z práce! Zdravotní sestra!!!!!! Porodila doma děcko do záchoda a pak se zhroutila. Nevěděla, že je těhotná, manžela neměla... Léčila se celou dobu na střeva! Je pravda, že byla a je dost obézní, ale je to mazec! Kluk je zdravej doteď a u nás na klinice se to vypráví jako veselá historka, jak sestra XY ráno nepřišla do práce, protože porodila a všechny tenkrát málem trefilo 😀

lenkacar
20. říj 2009

vendy už tenkrát porod do vody ..chudák děcko .. 😀 😀 😝 ,já to prostě nechápu ,asi panna Maria 2 😀 😀 😀 😝

strouzek
20. říj 2009

neposkvrněné početí takové mám nejradši 😀 😀 takových dětí už po světě běhá 🤐

s tím břichem teda souhlasím na někom to vidět nejde a někdo vypadá ve 4. měs na porod 😀 i když mě to přijde pořád jako nějak moc náhod, náhoda že ta holka tehdy zrovna nepoužila antikoncepci, náhoda že byla zrovna ta šťastná a neměla jediný příznak, náhoda že zrovna patřila k ženám které nemají břicho atd. na mě je to furt plno náhod najednou.

nejvíc mi nepasuje takové těhu u žen které už těhotné byli, taková ženská přece musí poznat pohyby, poslíčky atd. ne?

jinak co se týče testů holky tak o tom bych mohla napsat román, snažilka jsem byla skoro rok a půl s přestávkou a kolik já za tu dobu udělala ovu a těhutestů to už by šlo do tisíců a vyčísleno prachama možná do milionů 😔 každý měsíc to samé, kupa ovutestů, hned po ovuli už jsem začla plánovat testování těhutestem, a to nejen jedním, nebylo nic neobvyklého že jsem třeba do jednoho vzorku moči namočila 3 různé druhy testů protože jsem pořád nemohla uvěřit tomu že zase další měsíc nic. pro testy jsem byla schopná jet i do druhého města, posílala jsem manžu, kamarádky.stejně tak jsem kolikrát šla se slunečníma brýlema a kapucí aby mě nikdo nepoznal. když už nebyl nikdo kdo by mi pro testy zašel tak jsem si objednávala z netu krabice plné testů.prostě případ pro psychiatra. myslím že v republice není značka testů kterou bych nezkusila. 😀 😀 a světe div se, v měsíc kdy jsem fakt těhu byla ani jeden test doma a musel mě do testování donutit manža!!! 😨 😀

lenkacar
20. říj 2009

stroužku ty mě fakt bavíš 😀 😀 😀

strouzek
20. říj 2009

😀 😀 😀

crawler
20. říj 2009

holky já vám na testovací mánii mohu doporučit RapiClear Direct -má citlivost 10mlU/ml, což je nejcitlivější jaký jsem sehnala - taky se mi 2.čárka ukázala už během čůrání (4.den po vynechané MS) - stojí asi 75kč

strouzek
20. říj 2009

craw no mě ten rapid nějak neuchvátil jako když bych chtěla falešný čárky tak jo, protože mě tento a ještě pár testů ukazovalo čárky i když jsem těhu nebyla, jednou mi dokonce test 7 days ukázal krásné čáry v měsíc kdy sex nebyl 😀 taky asi panenka Marie 😀 😀

lenkacar
20. říj 2009

craw představuji si testing během čurání 😀 😀 😀 😀 ,to já bych si tutovka pomočila ruce 😀 😀 😀

strouzek
20. říj 2009

já ne že bych si možná pomočila ruce, já si je při těch kazetových testech počůrala pokaždý 😀 😀 ty kazetový testy nemám vůbec ráda, špatně se na tom pozoruje neexistující čárka, ježiš když si vzpomenu kolikrát jsem ten kazetový test rozdělala a vytáhla ten proužek aby měla lepší výhled na čárky 😀 😀

vendy01
20. říj 2009

Strouzku: to je sranda s tím tvým testováním 😀 Já jsem zdaleka zatím nedospěla tak daleko, ale mám taky pěkně naběhnuto 😀 Ovu testy, těhu testy.. Zrovna dnes mám jedno testování za sebou..snažila jsem se tu druhou čárku očima vykouzlit, pak jsem jí dokonce jakoby viděla... No nic tam samozřejmě zase nebylo 😝 O vytahování z koše nemluvě, to je klasika 😀 A to jsem do ovulky hrdina, jak budu testovat až těsně před MS nebo i déle 😅

vendy01
20. říj 2009

Strouzku ještě k těm těhu testům. Jaký testy ti ukazovaly falešný stínek nebo čárku? Stalo se ti někdy i v limitu, aniž bys byla těhu? Já mám špatnou zkušenost s Bestem a teď měli v jédný lékošce jen Gravitest a taky tam byl ten falešnej stínek docela brzy po limitu. Těhu myslím nejsem...

strouzek
20. říj 2009

jj vytahování z koše a vytáhování očima to je klasika 😀 😀
ty falešný čárky jako fakt myslím čárky v limitu které viděl i manža mi udělal ten rapid, 7 days, Best, Galmed atd.
ty jiné čárky typu stín hodinu po zaschnutí nebo výtvor mé mysli mi dělal pepíno test, mamatest i gravitest. ale spíš jakoby tam byla rýha kde by měla být čárka kdyby to bylo těhu navíc nebyl růžový spíš došeda

jen když jsem byla těhu tak jsem měla čárky krásný růžový

každopádně jsem po té neskutečné době kupování těhutestů nakonec zjistila že nejlepší těhutest na světě je ovutest. kvalita zaručena, já v měsíc otěhu brala antibiotika byl sexík ale neměla jsem ty typické bolesti jako při ovulce tak jsem myslela že se mi ovule posunula a tak jsem furt dělala ovutesty každý den od 13 dc až do 25 dc. čárka sílila, kolem 14 dc byla pěkná, pak trošku zeslábla ale tak za 3 dny zase zesílila a tak já si fakt myslela že mám teprve ovuli za dveřma. ten 25 dc jsem měla konečně na ovutestu čáru jak blázen stejně velkou tak jsem nutila manžu do sexu že je teprve ovule , jenže pak jsem měla v noci sen o těhu, říkám to manžovi a ten mě donutil zkusit těhutest a tam // čáry. šok jak blázen, byla jsem z toho tak všoku že jsem pořád nevěřila že bych mohla být těhu pořád jsem si myslela že mi testy ukazují že mám teprve ovuli 😀 😀 i co se týče síli čárek tak na ovutestu byli čáry neskutečně silné, na těhutestu zatím jen slabší takže jestli budu ještě někdy snažilka znovu nakoupím jen ovutesty a hotovo. ty jsou na všechno 😉

sylvka
20. říj 2009

stroužek tý jo,to jsem vůbec netušila s tim ovu testem 😨 já mám asi pěknej zánět močáku 😢 a ms taky nikde,chjo jsem chtěla jéct s martínkem plavat 😠 jo a ty testy z koše jsem taky tahala.a pak když jsem těhu byla,se mi druhá čárka ukázala hned už v den očekávané MS 😝 (mamatest)

strouzek
21. říj 2009

sylko až v den očekávané MS 😨 já vždycky testovala už od 7 dpo, ale čárky jsem stejně v těhu měla až od 10 dpo a to ještě slabé ale já si prostě nemohla pomoct a testovala jsem stejně furt 😀

lenkacar
21. říj 2009

čus stroužku bys mohla jít dělat dodavatele testů ..když máš takový přehled 😀 😀 😀 😀 takovej vedlejšáček při těhu 😀 😀 😀

vendy01
21. říj 2009

Stroužku díky za tvé postřehy s zkušenosti 😉 Jsem na tom podobně, jen testuju až od 10DPO 🙂 S těma ovu testíkama jsem to slyšela a taky to zkoušela, když jsem těhu testík neměla, věřím, že to funguje, jen jsem ještě nebyla těhu 😀 Je to docela sranda, že když jsi zrovna těhu, tak je všechno s testováním jinak než obvykle
😀 U mně to taky bylo tak. Měsíc než jsem poprvé otěhotněla mi doktor diagnostikoval rozhozené hormony a podezření na PCO. Dostala jsem žádanku na folikulometrii..Naděje na těhu tudíž žádné, cyklus na houby a ejhle...Hned další měsíc jsem byla těhu a testovala jsem až 40DC 😀 , kdy na mě vykoukla megadálnice 😀

strouzek
21. říj 2009

no o tom že bych dělala obchoďáka na testy a nebo rovnou nějakou koštovatelku na testy jako je u vín a parfémů 😀 😀 stejně to byl sen celý život aby moje práce byla můj koníček a to testování teda je 😀 😀 nejradši bych testovala i teď, kolikrát když vidím v kauflandu testy tak mě svrbí ruka ale už mi hamba nedovolí koupit si v 5 měs. a s břichem testy 😀 😀

vendy no to tak je, že jak to člověk nejméně čeká tak to přijde. moje švagrovka to samé, snažila se rok a půl a nic a pak poslala bráchu na spermio a než přišli výsledky // takže když tam chudák šel už byla dávno těhule 😀

vamam
22. říj 2009

Ahoj holky,
děkuji za předešlou útěchu, že je na testování MOŽNÁ brzo, ale nevyšlo to.
Dnes mi po týdnu přišla 😢 .
A je mi z toho jaksi smutno
😢
Jinak všem přeju více štěstí a snad se zadaří někdy příště.
Hezký den.

pajinka111
22. říj 2009

Ahojky,stroušku koukám že si v testování ovu i tt dost zběhlá,zeptám se neíš jak dlouho jsou uplně pozitivní ovu testy,tj že ta moje čarka je ještě silnější než testovací,měla jsem to tak 5 dní,od 14dc di 18dc ,13dc jsem dostala 2x5000 pregnyl-prý to muže ovlivnovat i ovu test?no myslím že ovu tentokrát byla,ale je mi divné že tak dlouho byly tak moc pozitivní,kdyby aspon slábnuly,pak už mi došly,aleúž pak bylo i testit zbytečné,už mě nebolelo ani břicho,to mě nejvíc bolelo 13 a 14dc...
ovu test ti ukáže i těhotenství???to sem neslyšela,ale je to zajímavé,asi ten test je citlivější

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru