Je možné, aby těhotenství nepoznal test ani doktor?

cascia
19. říj 2009

Ahojte, mám dotaz na vás, zkušenější.. 😉 Poslední menstruaci jsem dostala 11.6. 09 ... MS jsem nikdy neměla pravidelně, ale tenhle extrém jsem ještě nezažila. 😅 Jsem po léčbě kortikoidy, takže je pravděpodobné, že je tělo "oblblé". Jenomže mně poslední dobou začalo i růst bříško 😠 Samozřejmě jsem si udělala i několik testů, ale všechny vyšli negativní. Na gy jsem byla před týdnem. Doktor neříkal nic, dal mi provokační injekci na spuštění menses a zatím nic. Myslíte, že je možné, že jsem přes to všechno těhotná? (Nevím, jaká vyšetření doktor musí udělat, aby těhu odhalil - jenom mi promačkával břicho...). Je to záhada. 😅

strouzek
23. říj 2009

paji no za normálního stavu by měla být silná čárka na ovutestu jen den dva, jakože vystoupá do maxima a pak buch zase klesne rychle ale u tebe to může být tím pregnylem takže nejde soudit. pregnyl dělá obecně čárky na testech, jak ovu tak těhu, vím to od kamarádek co chodí na umělko a taky pořád zkouší testíky. podle mě si měla ovulku kolem toho 14 dc max 15 dc, pak už prostě jen tělo reagovalo na pregnyl a proto ta čárka zůstávala stejná.
každopádně držím palečky ať z té ovulky jsou pravé // na těhutestíku 😉

pajinka111
23. říj 2009

ahojík,stroužku díky za informace,nějak sem si to i tak myslela,chtěla jsem se jen ujistit 😉 ,taky mě včera a předvčírem což 22dc a 23dc hodně bolelo v podbřišku,jako silná ovulace,což je blbost 2 mít v jednom cyklu nemůže,teda aspon né tak daleko od sebe,schválně sem si udělala ovu test a byli tam dvě čárky,ale ta moje slbší než testovací,myslíš že je to ještě pregnyl? normálně mívám po ovulce testy čisté,ale asi když beru tyhle všechny hormony,tak se tím nemůžu řídit..

strouzek
23. říj 2009

paji no kdoví někdo pregnyl odbourává rychle ale třeba moje kamarádka měla vždycky po IUI a pregnylu ty falešný čárky ještě i 12 dnů po píchnutí i když já tak nějak si říkám že se to podobá měsíci kdy jsem otěhu, furt čárky, divně mě bolelo břicho kolem 23 dc 😉 😀 já si pořám myslela že mám teprve ovulku, testy pořád čárka a sílila jakoby, divně mě bolelo břicho přitom v době kdy ovulace byla nic až pak teda později tak jsem depkařila že bude dlouhej měsíc protože mám pozdě ovuli no a přitom já už byla těhule 😀 držím ti pěsti 😉

eloana
23. říj 2009

ahoj holky🙂)) paji ta s tim pregnylem jsem asi ja🙂
falesnou carku jsem mela jeste 14 den po pichnuti pregnylu ,ale byla to neviditelna carka musel ji clovek hledat . Tehu carka by mela byt dobre viditelna i kdyz treba slaba

strouzek
23. říj 2009

jj eli to jseš ty 😀 😀

pajinka111
23. říj 2009

já si minulí cyklus po píchnutí pregnylu-3 den, dělala jen tak ze srandy Těhu test,páč sem nikdy u sebě na tt neviděla //,ikdyž sem těhu byla a co myslíte, 3 tí den nebylo nic ani stín ani duch prostě čisto.. a to sem měla taky 2x5000jednotek pregnylu,ale ten ovu test je asi vážně hodně citlivej,dnes jsem asi tak 9 až 10 den po ovuli 😉 ..asi budu muset všechno nechat jen tak,BT mi zvedá utrogestan,po vysazení teplota hned klesne,takže měření je taky zkreslené,testy jsou taky zkreslené,takže asi jen chodit na UTZ chodím tam jednou až třikrát za cyklus,podle toho jak to vypadá..
pokud ovšem nedostanu do 3 dnů ms,v předpokládaném termínu,musím na krev,takhle mi už bylo 3x zjištěno těhotenství,TT byly vždycky negativní,hned mi musí píchnout injekci na udržení mimíska jinak se zase přestane vyvýjet,mám velice nízkou hladinu progesteronu-pořád..

strouzek
23. říj 2009

Paji podle mě tento měsíc vypadá fakt krásně nadějně 😉 , fakt mi to připomíná ten měsíc kdy jsem otěhulila taky zmatek v čárkách a divné bolesti atd. kdy zkusíš těhutestík?? Škoda jen že si nemůžeš pořádně ověřit tu ovulku, ovutesty ovlivňuje pregnyl a BT zase utroš i když mě napadá bereš utroš až po ovuli? To je důležitý když se začne prý s utrošem před ovulí tak jí může zablokovat. Fakt asi pro tebe lepší chodit na utz.

pajinka111
23. říj 2009

stroužku,mě doktor říkal ,že utroš ovuli neovlivnuje, tak sem brávala utroš od 17 dne,někd to bylo po ovuli,někdy těsně před,tady sem se dozvěděla že je lepší až po ovulce,tak když to vypadá že proběhla,i podle utz, tak asi za 2 dny nasadím utroš..možná sem si před tím pár ovulek tím zablokovala.. ☹ na utz chodím pravidelně,minimálně jednou za cyklus ,ale většinou 2 až 3x v cyklu..
bylo by fajn kdyby si měla pravdu a tentokrát to vyšlo,ale po těch marných nadějích za ty roky,tomu nevěřím,kolikrát to fakt vypadalo ,že jsem těhulka,bylo mi špatně ,prsa na prasknutí,točila se mi hlava a vždy do pár dnu dolša MS..přemýšlím že si koupím ovu test a asi za týden,pokud mi vynechá MS tak skusím ovu testík,TT teda taky,ale na TT určitě nic nebude,derka byla taky dlouho negativní 😉 ted je mi zase trochu špatne,trošku se mi točí hlava,trochu bolí v podbřišku,nateklá prsa,ale takhle to mívám pokaždé před MS,takže tím se řídit taky nemůžu..

strouzek
23. říj 2009

paji no on ten utroš před ovulí se pořád řeší, někteří doktoři říkají že ho neblokuje jiný naopak ale nejde popřít fakt že když se podíváš na nějakou křivku jak fungují hormony u ženský tak zjistíš že v době ovule má být progesteronu málo a až po ovuli by mělo docházet k nárustu, takže je nelogický abys do sebe rvala progesteron před ovulí když to není fyziologicky normální. navíc třeba plno holkám řekli doktoři v Caru po IUI nebo IVF že utroš až po a to zdůraznili takže jaksi víc věřím jim.

s těma příznakama no jo já to znám taky, příznaky jak vyšitý každý měsíc a prd a když příznaky žádný tak jsem těhule. jedině fakt počkat na testování jak to dopadne tento měsíc, ale každopádně držím pěsti

pajinka111
23. říj 2009

je fakt že v Caru nebo IVf jsou odborníci a ti opravdu vědí jak který hormon funguje a věřit se jím vyplatí...taky už tak 3 cykly to beru dle rad tady na koníku. 😉 .
když sem čekala dcerku ,tak mi nebylo vůbec nic,jen v době Ms mě hodně bolelo břicho,pořád sem se kontrolovala jestli už se ms spustila a ono nic 🙂 ,těsně před ms mě hodně bolelo v zádech a to pak po celou dobu těhu,ale dělá mi to někdy i ted,že nespím jak mě bolí před ms v křížích..nezbývá než čekat

pipi154
5. čer 2013

Jak mám udělat,abych byla tehotna snažím se o to s pritelem a porad nic poradte mi nekdo strasne jsi to miminko přeji :( :(

bart3wik
5. únor 2018

Já teďka řeším problém že cítí jak se mi hýbe břicho, kopání do boků, do břicha cítím. Dokážu nahmatat něco jako nožičky, ručičky deroucí se mi přes boky, kde mám méně tuku.

Problém je že už mám za sebou 3 negativní těhotenský test. Ani závodní lékařka nezjistila, že jsem v tom.

No dnes se jdu obědnat k Mudr ať to konečně rozhodne, jak to je.
Ale buďto no tam mám a cítím ho, nebo už mi fakt totálně jebe.

😮

bazarky
21. lis 2019

Ahojky holky vcera jsem byla na gynekologii jsem 9 sni po "oplodneni" pichani v podbrisku atd.. Na ultrazvuku nebylo videt nic a test hcg negarmja ale priznaky mam, boli me prsa, bricho.. Mam kovovou chut v puse.. Ovulace byla dle vypoctu 13.11. Posledni MS 28-3.11..dekuju za odpoved

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru