Je možné, abych byla těhotná? Test negativní, na UTZ nic

ponny08
21. črc 2013

Dobrý den,
Měla jsem přerušovaný pohl. styk asi 14 dní před ms, ta mi vynechala a asi za 6 dní jsem si udělala test - byl negativní, v tu dobu mě nějak začala bolet prsa, a za 3 dny jsem si udělala test znova - opět negativní, v ten den jsem to ale dostala a taky jsem byla na gyndě pro antikoncepci ( poprvé - dítě zatím nechci), doktorka mě vyšetřovala jen ultrazvukem ..takže to by už tam něco viděla, kdyby tam něco bylo? Byla bych asi v 5+2 tt..takže v ten samý den jsem začala brát prášky, ale ms mě skončila za 4 dny (normálně ji mám tak 7 dní) a prsa mě stálé bolí.. tak je nějaká možnost, že bych i přes všechno těhotná byla? Trochu mě straší to, že mě bolí ta prsa :(
Děkuju

salomee
21. črc 2013

@ponny08 to už by tam něco být mělo, zvlášť když víš, kdy k tomu došlo... a tím vylučuješ možnost pozdějšího otěhotnění, než klasicky v půlce cyklu.. Tady jsem našla obrázek z UTZ z 5+0.
http://www.babyonline.cz/tehotenstvi-tyden-po-t...

lucyvivien
21. črc 2013

já myslím, že prsa tě bolí z antiky , jinak na 99 % těhu nejsi 🙂

terezet
23. črc 2013

ponny08: já myslím, že vyloučeného není nikdy nic... jediná možnost je čekat 😉

salomee
23. črc 2013

@terezet A kdy už to teda bude jistý?🙂

terezet
23. črc 2013

@salomee no za 9 měsíců ne? 😀 nebo samozřejmě dřív... podle MS, břicha... každá žena je jiná a já tady čtu příběhy těch, které třeba neměly pozitivní test do 3. měsíce...

salomee
23. črc 2013

@terezet K tomu mě napadá argument, že to jsou většinou ty, co s těhotenstvím nepočítají a nejdou ani k dr., proto nic neví...a těžko si dělaj test tři měsíce.. tím chci říct, že by to třeba pozděj ukázal.. ale autorka píše, že ani na utz nic nebylo a podle všeho neměla ovulaci nějak moc před ms.. 😎 Ale nechci se hádat, jen mám dnes asi náladu diskutovat😀.

terez27
23. črc 2013

@ponny08 bud v klidu, urcite tehotna nejsi, ms jsi mela kratsi vuli brani antikoncepce

terezet
23. črc 2013

@salomee fakt jsem o takových případech slyšela, ale samotné se mi to nestalo, tak nebudu tvrdit, že to tak je nebo není. Jen jsem chtěla naznačit, že to nějak může vypadat, ale pak to třeba dopadne jinak, i výjimky existují a takhle skrz diskusi něco diagnostikovat se 100% jistotou nemůže ani doktor 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru