Je možné mít po vysazení HA nepravidelnou menstruaci?

teres
30. čer 2013

Ahojky holky, tak teda nevím minulý měsíc jsem vysadila HA a pak jsme měli několikrák nechráněný styk... no nevim myslím že to mažel nesthl 😉 menstruaci mám pravidelnou je tedy možné to nemít po vysazení pravidelné?? Mám už dvě děti ale před tím jsem to měla nějak naplánované, teď ne.... tak je možné že už 3 dny čekám a nic... jinak to mám po 28 přesně.

evich
30. čer 2013

tak mi se podařilo otěhotnět 2.měsíc po vysazení, ten jeden měsíc, kdy jsem měla MS, jsem to měla jak při práškách...

akashka
30. čer 2013

@evich já po vysazeni čekala na MS cca 47 dní, doufala jsem v tehu, měla jsem i nevolnosti atd., aale nič z toho nebylo...pak už se to docela srovnala když jsem si koupila gynex..

zamboska
30. čer 2013

Ahoj, stejně to bylo i u mě. První měsíc po vysazení HA jsem měla zpoždění 10 dnů.

dorinek
1. črc 2013

@teres - já jsem po vysazení HA měla všechno totálně rozházené 🙄 Menstruaci jsem rok nedostávala, vždycky jsem po 45 dnech šla na injekci. Až 1,5 roku po vysazení HA jsem začala jakž takž pravidelně menstruovat - tzn. 28-32 dní. Na den přesně jsem to snad nikdy neměla.

lucina90
1. črc 2013

Ja cekala po vysazeni temer 70 dni, pak mi dr pichla vyvolavacku, do tydne jsem to dostala. Koupila jsem si mastodynon a uvidime kdy prijde dalsi ms, snad sama. Dr, mi rikala, ze i pul roku trva nez se telo srovna

mililihaus
2. črc 2013

Ahojky, já vysadila na začátku května, hned jsem dostala menstruaci po tom vysazení a od té doby nic...už je to nějakých 57 dní a stále nikde a testy taky negativní.

kitinka76
2. črc 2013

já čekám na menstruaci od dubna 😀 😀 😀 teď o prázdninách se mi na vyvolávačku nechce 😖

evich
5. črc 2013

já naštěstí takový problémy neměla, já měla svých 25 dní...akashka: tak to mě mrzí...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru