Je možné odhalit těhotenství už 8. den po oplodnění?

lzii
27. srp 2015

Zdravím, zajímalo by mě zda je možné odhalit těhotenství už 8 dpo... Jsem 23DC (MS mám pravidelnou) a ovulace byla 19/8.
Pobolívá mě podbřišek, až jakoby pálí a brní...Mám udělat test ještě dnes nebo počkat do rána ?
Díky moc

simi1510
22. říj 2015

@koncita už ta mrcha přijela i k tobě jo?

koncita
22. říj 2015
simi1510
22. říj 2015

@koncita tak ani jedna se nedočkala (opět) ☹ tak zas další měsíc ...

koncita
22. říj 2015

@simi1510 no.....už jsem to fakt vořvala ☹

simi1510
22. říj 2015

@koncita myslíš, že je někde problém?

koncita
22. říj 2015

@simi1510 začínám si to myslet 😒 každopádně já ani manžel nemůžeme ztrácet čas, už nejsme nejmladší, proto mě to možná o to víc trápí ☹

keny123
22. říj 2015

Už začínám mit strach-- 4den spoždění ms.a 4.den špiním.i někdy trošku krve ale ms ne a ne se rozjet.včera 10dpo těhu test negativní ale špiním mám z toho hruzu nemůže byt něco špatně?ms ne a ne se rozjet!břicho nebolí.dr zatím volat nechci je to blbost vyšilovat 4den spoždění a když mě nic nebolí...jak mám dlouho čekat?fakt nevim jako...

simi1510
22. říj 2015

@koncita a můžu se zeptat, kolik vám je? Jestli to tu už padlo, tak se omlouvám, ale moje hlava je nějak děravá v poslední době 😉

koncita
22. říj 2015

@simi1510 příští rok nám oběma bude 35, ono to obecně není zase tolik, navíc už jedno dítě máme, ale oba cítíme, že je nejvyšší čas, a to z více důvodu....

simi1510
22. říj 2015

@koncita tak držím moc pěsti, ať se to podaří a první má sourozence 😉 Možná vážně na to tak nemyslet? A nebo zkusit naopak hold tu doktorskou vědu...

Já si říkám, že jestli do nějaké doby to nebude, když spolu spíme bez ochrany, tak že to asi budeme muset taky nějak začít řešit... Ale kamarádce, je starší než já, tak té to trvalo prý 3 roky...

simi1510
27. říj 2015

@koncita Tak jak to jde? Už máš po té mrše? Já se s přítelem už do toho pustila včera 😀

@lzii tak jak je? Je už trošku lépe? Nebo nedejbože ještě hůř?

koncita
27. říj 2015

@simi1510 blázníš? Tetka tady ještě votravuje, ale snad už brzo potáhne 😀 Jinak nic novýho, jsem prostě čekatelka 😀

simi1510
27. říj 2015

@koncita co si to vůbec dovoluje, viď? 😀 Ale víš co mi je u mě divné? Že z obvyklých cca 5,5 dnů bylo teď jen 4... a vlastně přišla přesně 28. den... a žádný gynex, nic prostě... přítel i zlobil jako obvykle, že jsme se občas chytli.... a po včerejšku mám tu noc ještě živě před sebou 😀

koncita
27. říj 2015

@simi1510 to je správný, pěkně si sex užívat a ne jen na povel 😀 😀 tak hodně štěstí v tomto cyklu 😉

simi1510
27. říj 2015

@koncita jsem mu říkala, že už to bylo potřeba, déle jak týden bez .... 😀 Na povel mi to ani nějak nejde, i když kolikrát se stalo, že mě k tomu přemluvil, i když jsem si říkala na začátku, sex dneska ne 🙂 Tak tobě taky a ať ta mrcha se vytratí 😉

lzii
autor
28. říj 2015

@simi1510 ahojik ,, jo už je le lepsi , ted spis 3 denne spim :D nez vracim :D jhank vse pri starem :D co ty ?

simi1510
29. říj 2015

@lzii jsem si dneska psala s kamarádkou, která má 2měsíčního klučinu a spíš mi to od ní přišlo, jak když mě chce odstrašit od mé myšlenky 😀 Ale teď bychom měli být s přítelem o víkendu společně... tak si to snad zas užijeme 🙂 a pak v týdnu by měla přijít ovulka, tak uvidíme co a jak no 🙂 Drž se holka a ať jste v poho jak ty, tak malé 😉

lzii
autor
30. říj 2015

@simi1510 tam držím palce ať ti to už vyjde 🙂 já už pozoruji i větší bříško, začali jsme 9tt a v úterý jdu na gynekologii - konečně 😀 tak pokud tě ti bude zajímat můžu sem hodit fotku z utz 🙂

simi1510
30. říj 2015

@lzii hoď, ať se máme taky u nás na co těšit (jednou snad...) 🙂

lzii
autor
3. lis 2015

@simi1510 Tak dnesni utz 🙂 podle utz 8+3 , a dle vypoctu 8+5... ale vsechno zatim jak ma 🙂

simi1510
3. lis 2015

@lzii jeeeeeeeeeeeeee, to je hezké!!! Tak moc držím pěsti!!!

simi1510
3. lis 2015

Já mám dneska zvláštní den... ráno jsem si koupila čaj z čerstvé máty a vůbec mi nechutnal, tak jsem ho vylila a i tak mi nevoněl jako jindy... pak jsem si dala smažené žampiony, které mám jindy celkem i ráda a je mi z toho nějak blbě... Jako sex s přítelem jsme měli v pátek, sobotu, a včera... ale ovulace by měla přijít někdy ve čtvrtek :-/ takže si můžu jen říkat, blbý den, ...

lzii
autor
3. lis 2015

@simi1510 dekuji moc 🙂 my drzime pesti tobe 🙂 nezouflej , mimisek prijde v dobu kdy to budes nejmin cekat 😉 já 9dpo mela snehobili test a 5 dni na to // 😉

simi1510
4. lis 2015

@lzii já vím 🙂 snažím se na to nemyslet, užívat si chvíle ve dvou... Ale znáš to asi 😉 a též děkuju!

lenka_1981
12. únor 2016

Ahoj, tak se take snazime a mam za sebou druhou insemenaci... Jsem tak napnuta...cekam na 19 teho a budu delat testik (@; mam bolesti v podbrisku... Jsem nervozni. Mela jste to tak nektera ? Jemny tlak... Bolesti trochu jako pred menzesem...

katherine607
23. lis 2020

Dobrý den jsem tu nová a. Mám dotaz doufám že mi někdo poradi. Snažíme se o miminko moje poslední menstrulace byla 26.10.2020. A lecim uz mesic zanet močových cest. Moje ovulace byla 15. 11 potvrzena lekarem. mnely jsme tedy s přítelem nechraneny sex. Omlouvám se vubec nevim jak to vse napsat. No a ted by mnela prijit menstrulace a nedorazila. Test negativní.. Myslite si ze muzu byt tehotna nebo je to tím zánětem? Děkuji za odpověď

agneska7
23. lis 2020

@katherine607 dnes jsi 8 DPO ? Na ms je ještě čas ne ? Aspoň týden ? Nebo jestli jí máš dostat dřív tak máš krátkou luterarni fázi a to může být problém , jinak těhotenství to klidně může být jen je na test brzo

katherine607
23. lis 2020

@agneska7 ano jsem 8DPO. Cykly mám nepravidelné. Většinou 28dni ale někdy 33-36dni. Priznaky těhotenství nemám. Jen mne bolel podbrisek a na pravé strane. A měla jsem bílý husty vytok.. Vubec nevim co si myslet. Možná se zpozdila menstrulace kvůli zánětu močových cest? Dekuji moc za odpověď

agneska7
23. lis 2020

@katherine607 ale ty ju ještě nemůžeš mít spoždenou , měla by jsi ji dostat tak do týdne , od ovulace do menzes to trvá cca 14 dnů takže když víš na 100% že ovulace byla 15.11 tak by jsi to měla dostat až někdy na konci měsíce ,

katherine607
23. lis 2020

@agneska7 nevim jako bricho mne boli jako na menstrulaci tak uvidim. A děkuji za odpoved 😌

Poslední menstrulace jsem mnela 26.10 no

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru