Je možné otěhotnět 4 dny po menstruaci?

kacikoci
21. pro 2013

Ahoj,potřebuju poradit. Před týdnem jsme měli s přítelem nechráněný pohl. styk, ale nevyvrcholil do mne aby nedošlo k obavám, které mám teď. Už dva dny mě bolí vaječníky a cítím se jakobych to měla mít, ale mám to mít až za deset dní a zatím mi to vždy vycházelo na přesný den. Plus beru 10 dní před MS hormony a poslední den kdy beru prášek to dostanu. Proto mám ted strach, je možné abych otěhotněla 4 dny po skončení MS? děkuju za odpovědi🙂

lv
21. pro 2013

Myslím, že těhotná nebudeš..a/bez ejakulace do pochvy, b/po 5dnech od otěhotnění nebolí vaječníky, c/ pocit jak před menses může být ovulace, což by tak časově odpovídalo..

blahova_andrea
21. pro 2013

souhlasím s Iv ve všech bodech. ale jinak k tvé otázce...ano...je možné otěhotnět 4 dny po ms, záleží, kdy máš ovulaci. nám se to teď asi povedlo.

lenicka07
21. pro 2013

Nejspíš to budou ovulační bolesti, těhotenství si taky myslím není moc pravděpodobné, přesně jak píše Iv. 4 dny od MS otěhotnět určitě lze, myslím že jsem to tak taky měla, měla jsem krátký cyklus (22 dní), ovulaci 10. den od začátku cyklu a MS trvala asi 6 dní, takže mě to tak opravdu nějak vycházelo.

sarkad2856
21. pro 2013

Pokud byla ovulace tak možnost tady je, ale jinak jak je již tady psané nejspíš nejsi a jsou to bolesti ovulační

olusenka
22. pro 2013

mě se povedlo nečekaně otěhotnět zhruba 2-3 dny po MS, ale hormony (Proveru) jsem v té době už měla vysazenou. Cyklus dlouhý, takže jsem spoléhala na plodné dny zhruba nejdříve 16.den cyklu, a ejhle, ono ne. Ono to bylo dříve.
Myslím ale, že těhotná nebudeš, a pokud byl výron semene mimo pochvu, tak je to vůbec málo pravděpodobné.

1velrybka
22. pro 2013

Já jsem pár dní po menstruaci otěhotněla - prvního jsem dostala menstruaci a otěhotněla jsem osmého nebo devátého (oba dny byl sex, takže nevím,který z těchto dnů to byl). Takže určitě je možné otěhotnět 4 dny (nebo i méně) po ms. Jen dodám, že my jsme se o mimčo snažili. a měla jsem odpozorované, že mám ovulaci pravděpodobně krátce po skončení ms. U tebe je pravděpodobnost hooodně snížená tím, že nevyvrcholil, ale i přesto je možné otěhotnět. Jinak právě ty zvláštní bolesti v podbříšku a podobně jsem taky cítila asi týden nebo deset dní (už přesně nevím) před očekávanou menstruací a už jsem si říkala, že to dostanu nějak brzy.....Menstruace tedy už nedorazila... Ale jestli ty bolesti (nevelké) souvisely opravdu s otěhotněním, to nevím, mohla to být pouze shoda náhod, práce střev apod.

leni78
22. pro 2013

4 dny po ms patří do plodnych dnů. Menstruace 6 dní + 4 dny + až 5 dní čekání spermií v cípku na ovulaci a jsi jasne na prostredku cyklu, takže 4 dny po menstruaci v pohodě zdravá žena otehotni.

V tvem případě došlo k oplodnění v případě, ze partner ejakuloval a pred stykem nebyl močit. 🙂

dora13
22. pro 2013

Ten vypocet, ktery tu udava @leni78 se mi presny tedy nezda -- spermie nemaji zivotnost pet dni, vetsinou se udava 48 hodin. Mozna obcas se nejaka super zivotna najde, ale rozhodne to neni bezne. Ve tvem pripade je pravdepobnost otehotneni velmi nizka, tim spis, ze nedoslo k ejakulaci do tebe. Videla bych to bud na ovulacni bolesti.

misapavlina
3. únor 2016

Dobrý den sem z mým skoro 3 roky. měla sem menstruací 4 dný . býla sem u gýnologa a je to negetivni . je mi blbě točí se mi hlava . je možne otěhotnit a nebo prosim nekdo mi poradit jak rýchle otěhotnit ?.. prasky nebo tak děkují -

bronka2704
16. črc 2017

dobrý den maminky, jdu k vám pro radu i když vím že to nebude stoprocentni , ale zajímá mě pouze zkušenost. 1.7.2017-7.7. jsem měla menstruaci, podle kalkulačky na internetu jsem zjistila že od 12.7. jsem začala mít plněné dny.
A zrovna 12.7 jsme měly z přítelem nechráněný sex, a vše pustil do mě. Myslíte že by tam byla možnost otěhotnět? Na každé kalkulačce vychází plodné dny jinak ale přibližně to bylo toho 12.7. děkuji za zkušenosti, a přeji krásnou neděli

karloskaivet
29. lis 2017

Ahoj holky! Mela jsem ms od 17-22.11. A hned po skončení jsme se mazlili ( vickrat) od vcera jsem mela spineni. Normalne to nemivam..pichalo mi v brise jako kdybych to mela nornalne dostat.ted uz zase snehobilo...do ovulace mi zbyvaji tri dny...tak mam zmatek :D muze se jednat takhle brzy o uhnizdeni?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru