Je možné otěhotnět při přerušované souloži?

snezenka123
6. led 2014

Ahoj, chtěla jsem se zeptat,jestli je možné otěhu při přerušované souloži,když se partner udělal(ne do mě),ale asi tak do půl hodiny jsme měli další styk(už bez vyvrcholení)ale mezitím se NEBYL vyčůrat...Já první den ms .22.12 a cyklu 28-29,někdy 26..Děkuji moc.

dadushe
6. led 2014

@snezenka123 Příroda je mocná čarodějka, pokud to bylo dneska, tak máš (pokud dobře počítám) 16 DC a to bys čistě teoreticky mohla i mít ovulaci ale jinak teda byla by to podle mě náhoda jako blázen, muselo by to být z nějaké té kapky před vyvrcholením nebo teda z kapky po.... 😖 Ale moc šancí tomu nedávám 😎

snezenka123
autor
6. led 2014

D
@dadushe děkuji...🙂

lukolik
7. led 2014

Ahoj, ono i záleží kdy máš ovulaci, většinou bývá uprostřed cyklu, ale může být kdykoli. A náš prostřední byl počat neplánovaně při přerušovaném styku 😉 .

saminomimino
7. led 2014

my z toho máme 3 dítě... 😉

pe.martina
24. led 2014

Já myslím, že 100% to je možné, taky z toho čekáme dítko 😀 Ovulaci jsem v té době ani mít neměla a jsem těhotná 😉 Takže když příroda zavelí 😀

lenkaef
24. led 2014

Jistěže můžeš! ;o)

dora13
24. led 2014

vis co se rika, jedina stoprocentni antikoncepce je sexualni abstinence 🙂 takze ano, muzes otehotnet pri prerusovane soulozi. co takovych deti po svete beha 🙂

lenkaef
24. led 2014

A pozor i při plném kojení se může otěhotnět !!! :o))

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru