Je možné těhotenství i přes negativní hCG z krve?

kachnivp
17. bře 2014

Mám možná úplně hloupou otázku...stalo se Vám některé, že byste byla těhotná i přesto, že hCG test z krve byl negativní ( že by byla krev odebraná třeba příliš brzy ) ? Poslední MS jsem měla 24.1., takže nyní už mám 52. den cyklu a stále bez MS i po injekci minulé pondělí. O miminko se snažíme od prosince. Vždycky jsem měla cyklus víceméně pravidelný, paradoxně problémy začaly až když jsme se začali snažit....vím,že je to asi nesmysl, ale stále doufám. Děkuji za názory a odpovědi.

iq_tester
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
petrajurinova
17. bře 2014

@kachnivp v prvním těhotenství jsem měla testy na HCG negativní ještě i v 7 až 8 tt. Zato mi v krvi našli onkogeny a posílali mě na vyšetření do nemocnice s tím, že mám v děloze nádor. A doktor při příjmu hleděl na na obrazovku utz asi 10 minut a pak prohlásil - "ten nádor se hýbe" a ups on to nebyl nádor, ale náš Bastien. Prý se občas vzácně stane, že tělo vyhodnotí těhotenství chybně (jako nádor) - při obojím se rychle množí buňky, které v podstatě nejsou běžnou součástí těla.

soniela
18. bře 2014

@kachnivp Ahoj, mám podobný problém. Na HCG z krve jsem zatím sice nebyla, jsem objednaná na čtvrtek. Ale mám 16 dní po vyvolávačce a nedostala jsem to. Už desátý den mě hodně bolí prsa a píchá v podbřišku, ale těhotenský test negativní ☹ Tak taky nechápu co se to děje. Asi nějaké erupce na slunci? 😉
Tak ti držím pěsti, aby to brzy vyšlo. I když si myslím, že když je HCG v krvi 0 tak je to definitivní ☹

kachnivp
autor
18. bře 2014

@petrajurinova Ahoj, moc děkuji za dodání naděje ( teda je fakt, že když jsem si představila jak Ti asi muselo být když Tě poslali do nemocnice s tím, že máš nádor tak asi hrůza, ale teď máš zdravého kloučka 😉 ) No uvidíme co se z toho nakonec vyklube u nás. Tenhle týden bych snad měla vědět víc. Hezký den 🙂

kachnivp
autor
18. bře 2014

@soniela Ahoj, taky děkuji za odpověď...i když ta mě zase spíš utvrzuje v tom co si v duchu myslím ( i když nepřeju )...no uvidíme obě 😉 Určitě sem potom napiš jak vše dopadlo.Držím pěsti ( teda jestli je těhotenství chtěné - pokud ne, tak aby to byl jen planý poplach 😀 )

soniela
18. bře 2014

@kachnivp Vím, že jsem ti moc naděje nedodala, ale opravdu tomu moc nevěřím, ale byla bych moc ráda, kdybych se mýlila 😉 U mě je těhotenství určitě chtěné 😵 Moc by jsme si přáli miminko už dlouhou dobu a nedaří se. Ve čtvrtek dám vědět jak jsme dopadli. A ty se taky ozvi až budeš vědět víc... snad s dobrou zprávou 🙂

kachnivp
autor
24. bře 2014

@soniela Ahoj...tak dnes ještě před výsledky všech testů dorazila MS s měsíčním zpožděním :( no nic, budeme se snažit dál, snad to brzy vyjde. A jak vše dopadlo u tebe?

soniela
24. bře 2014

@kachnivp Ahoj, ve čtvrtek jsem měla jít k dr. na krev v 11 hodin a v 10hodin dorazila MS i u mě ☹ Tak jsme dopadli vlastně stejně. Vzhůru do dalšího boje!!! Přeji hodně štěstí! 😉

kachnivp
autor
28. bře 2014

@soniela Ahoj, taky přeji hodně štěstí do dalšího snažení 😉 Nevěš hlavu, příroda si snad poradí 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru