Je možné těhotenství?

katttty
27. říj 2010

Myslíte,že je možné aby byla žena těhotná,když asi dva a půl týdne od pohlavního styku proběhla menstruace(silná ale trvající jen 4 dny) a negativní test v době menstruace vyšel negativní?Tedy je možné zjistit těhotenství někdy až v 7.nebo 8 týdnu?🙂

saminomimino
27. říj 2010

No podle ně pokud byla 4 dny silná MS,negativní test,to by nemělo valnou šanci mimi ustát,v době těhu je MS jiná slabá a kratší,každopádně si myslím že v době MS by už testy ukazovali nejmíň náznak druhé čárky.
Ano těhotenství je možné zjistit až v 7 nebo 8 týdny ale asi ho nelze předpokládat po ukončené MS.
4 dny je naprosto normální délka MS já ji mívám 4-6 dní, a dle toho že uvádíš že došla 2 a půl týdne po styku lze usuzovat že došla na čas pokud je doba styku schodná s dobou ovulace a pokud máš cykly trochu pravidelné
Byt tebou ještě testnu a pokud nic nedělala bych si plané naděje,taky jsem se i když přišla MS chytala kde čeho,že třeba těhu jsem,ale nebyla to pravda.MS v těhu je podle mně výjmečná,obě mé těhotenstvý bezpečně začali nedotavenou MS.
Hoď to zahlavu a začněte nový cyklus snažení.
Pokud jen těhu si gratuluju 😉

katttty
autor
27. říj 2010

Děkuji za reakci🙂...Jde o to že zatím mimi neplánuji-ještě studuji...HA neberu,pohlavní styk proběhl bez ejakulace do pochvy....Ale je mi pořád zle,mám hustý výtok,píchá mě v podbřišku ...Asi to těhotenstvím nebude,ale slyšela jsem už o případech,kdy žena menstruovala,testy negativní a přesto těhu byla.....Každopádně vyčkám do další menstruace a pokud přijde nebudu to dál řešit.Jinak mimi bych si samozřejmě nechala..

saminomimino
28. říj 2010

@katttty tak ať to dopadne jak si přeješ,jako byl by to asi zázrak ale i ty se dějí když si příroda něco umane 🙂 Příznaky co popisuješ můžou být těhu,v podbřišku pobolívá jako když na MS,bílí výtok mám v těhu též a nevolno mi bylo taky ale klidně to v tvém případě může být i začínající zánět asi bych zašla za mudr a vše jí řekla ať tě prohlédne a vezmě ti krev,jistota je jistoto

marecek4
1. lis 2010

katttty nic neřeš a upaluj k dr,protože se může jednat o zánět nebo nějakou jinou potvoru o kterou nestojíš

a nechci Tě lekat,ale známá na těhotenství přišla až v 18týdnu-normálně měla MS,nic jí nebylo-špatně po ránu,nenalívaly se prsa a ještě zhubla-joj jak ta si libovala v ubytých deseti kilech,a testík byl taky negativní-ale to bude patřit do té kategorie zázraků

mlsdlisaci
7. lis 2010

marecek4- toto je přesně můj případ akorát ja do toho brala HA🙂 a v lednu budeme mít 4 drobečky teda Dvojky 8let,pak 2,5letá také slečna ateď konečně chlapeček. ale s tímm lekařem bych neotálela známa měla takto mimoděložní těhotenství

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru