Je možné těhu? Bolest podbřišku, bílý výtok z prsou

zelvicka373
8. kvě 2014

Ahoj holky mam typickou otázku,jestli můžu být těhotná.Vím,že to sem píší všichni,ale každá žena si je jistější když podebatuje zrovna o svých příznacích🙂Jednu holčičku už doma máme 1,5roku a teď se snažíme o druhé miminko jsem 11 den po ovulaci mam hrozně těžká prsa (to jsem měla i minulý měsíc-nechápu nikdy jsem to neměla),ale teď se k tomu přidalo i bolení podbřišku a bílý výtok z prsou,toto,, mlezivo" si pamatuji u první dcery ,ale až v 7. měsíci těhu.na test je ještě asi brzy dnes ráno jsem si ho dělala a nic.Dokonce jsme to tento měsíc i na víc zkusili podle Jonášovi metody jeho termín vyšel teda 3 dny před ovu...ale ja to počítám od té co mám z ovu testů.ms má dojít v úterý.díky za odpovědi

shel44
8. kvě 2014

Ako píšeš.. Na test je skoro, takže tu ti asi ťažko niekto povie či si/ nie si.. Jedine, že by tu bola Sybila....
Ono tá príroda to má vymyslené skvelo..
Z tvojho príspevku mi prijde, že miminko chceš naozaj veľmi, len s tými ,,príznakmi,, opatrne, aby si potom nebola sklamaná..
Snažili ste sa už aj minulí mesiac? Ani nepíšeš, či min. mesiac bola normálna ms..

zelvicka373
autor
8. kvě 2014

Ahoj ms přišla normálně po 31 dnech.a byla uplně normalni právě.ano minulý měsíc jsme se snažili taky.je to divné když jsem otěhotněla poprvé to bylo dost rychlé jeden jediný sex v době ovu a byla jsem těhu.no určitě bych miminko chtěla,ale to spíš manžel denně chodí a ptá se tak co víš už něco🙂🙂

baru88
8. kvě 2014

Ahoj, zkus si udělat test zítra z první ranní moči. Já jsem měla 12 DPO test slabě pozitivní a 15 DPO po ovu mi digitální clearblue ukázal hodnotu 2-3. Držím palce ;)

anetadr
8. kvě 2014

@zelvicka373 pokud máš víc těhotenských testů, klidně si udělej test i odpoledne. Já jsem teď při druhém těhotenství z ranní moče měla testy negativní a odpoledne krásné doušky. Později jsem měla ráno doušky a odpoledne krásné čárky - prostě odpoledne opravdu výrazněji silnější. Ale i tak je to prostě všechno o čekání - já byla úplně na zabití, když se mi začaly ukazovat pididoušci - čekali jsme dlouho, tak jsem byla děsně nervní, jestli to vyšlo, nebo ne.... takže tě chápu, ale nikdo ti tu stejně nenapíše nic jiného, než že musíš čekat... je to na palici....

bibianca
8. kvě 2014

@zelvicka373 Ahoj jsem na tom podobně. Teče mi mlezivo nebo co to je a tt negativní :( prej to může být i hormonální porucha. 😒 Jsem 13 DC nevím jestli zkoušet dál testy nebo očekávat MS měla by dojít každým dnem cca zítra.. 😒

nonnni
9. kvě 2014

Takovyto vytok z prsou muze byt nasledek zvyseneho prolaktinu. To by naopak mohlo ovulaci blokovat. Pokud se stav neukaze, jako tehotenstvi, nechala bych si udelat hormonalni profil.

mona1990
17. bře 2015

Ahoj.chtela sem se zeptat mela jsem 3 dny zpozdeni nakonec se ms dostavila.ale je strasne slaba uz ji mam druhy den a man neprijemne bolesti v podbrisku kevsemu mi tece i z prsa pruhledna tekutina mohu byt tehul nikd sem se stim nesetkala..poratte mi prosim.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru