Je možné, že jsem těhotná? Beru HA, ale MS přišla dřív

termis
15. pro 2013

Ahoj, omlouvám se, asi tu takový dotaz jistě bude, ale nedaří se mi ho najít...

Od pondělí jsem ležela v nemocnici kvůli zánětu tenkého střeva. Antikoncepci jsem normálně brala. Když jsem se vrátila domů měli jsme hezký večer... Jenže najednou i přes nedojezené plátíčko dorazila menzes o čtyři dny dříve. Napadlo mě jestli nedošlo k nevstřebáni Antikoncepce a tak to nějak povolilo... Jenže teď se trochu bojím, jestli nemůžu být těhotná. Co myslíte? Kdy bych si případně měla udělat test? V tomhle se příliš nevyznám...

Díky za odpověď!

kathy.skal
15. pro 2013

Takže jste hezký večer měli v pátek nebo kdy? To se ještě určitě nepozná. Spíš si myslím, že brzký menzes má souvislost s tou nemocnicí. Test bych dělala, pokud přístě menzes nedorazí vůbec 😉

lucifereeek
16. pro 2013

já teda nevím, ale když bych to dostala dřív tak bych si teda nemyslela, že můžu být těhotná, spíš bych viděla nějaký "jiný" problém.

llluckaaa
16. pro 2013

Řekla bych, že dřívější MS mohlo způsobit onemocnění a jeho léčba. Zhoršené vstřebávání ze střev plus možná průjem, do toho nejspíš ATB a jiné léky.... Těhotná nejspíš nebudeš, když jsi dostala MS.

levandule_vanilkova
16. pro 2013

Jen si dávej pozor na reakci antibiotik a antikoncepce. Některé prášky snižují vliv antikoncepce. .... Nechci Tě strašit, ale já takhle, ehm otěhotněla 😀 To samozřejmě neznamená, že se to může stát i Tobě 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru