Je možné, že jsem těhotná, i když jsem dostala MS?

tomstr
30. dub 2014

ahojte,,prosím vás chci se zeptat,,s manželem se snažíme o miminko,,snažili jsme se i když byli plodne i nepoldné dni,,a po pár dnoch ,,jsem cítila tlak n aprsníkoch,,a po ránu mi je tak divne ne zle na zvracení ale tak od žaludku divne,,tak jsme si mysleli ž ese nám zadařilo,,jenže dostavila jse MS,,tlak n aprsníkoch mám i zle mi je,,je možné že jsem tehotná i když jsem dostala MS???mužu si udelat test i když mám MS??

ined77
30. dub 2014

Ahoj, test si samozřejmě můžeš zkusit udělat, ale osobně bych počkala, až MS skončí. Nejsem si jistá, jestli by menstruační krev nemohla výsledek zkreslit 😉.
Já dostala MS při obou dětech, ale trvala jen tři dny a byla velmi slabá, takže těhotenství možné určitě je 😉

tomstr
autor
30. dub 2014

no ja jsem dostala MS včera tak kolem 17hod..a mám to celkovo slabé zatím,,a dostavila se mi o takých 5 dní dříve,,před tým mi skončila 6.4,,a ted se dostavila 29.4,,

tomstr
autor
30. dub 2014

@ined77 a dekuji za odpověd 🙂

ined77
30. dub 2014

@tomstr ...hm, tak uvidíme, co pak ukáže těhu test 😉 .
Držím palce!! 🙂

tomstr
autor
30. dub 2014

@ined77 dekuji,,četla jsem že MS u nekterých případech býva i normálný,že nemusí být slabá,a že klidne býva i do takého 3 až 4 mesíce,,tak jsem sama zvedava,,🙂

marryjanew
30. dub 2014

známá měla normálně MS do 6 měsíce a do té doby nevěděla ani že je těhotná...

tomstr
autor
1. kvě 2014

@marryjanew aha,,takže šance že jsem tehotná ješte je 🙂

kvakuska
1. kvě 2014

@tomstr možné je všechno, já jsem menstruovala pravidelně až do porodu ... několik měsíců to byla opravdu normální menstruace, poslední asi dva měsíce těhotenství už jen silnější špinění ... porodila jsem 8 dní po termínu 😎

tomstr
autor
1. kvě 2014

@kvakuska 🙂 test jsem si zatím nedelala,,,ale hrozne cítím palení v prsou,a ráno mi je tak nejak divne,,chci se zeptat ješte mužu si test udelat i behem MS??nebo počkat až skončí??dekuji

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru