Je možné, že jsem těhotná? Je mi na zvracení, bolest břicha

trubkajedna20
27. lis 2017

Ahoj holky, jdu za vami ohedne rady. Je možné, že jsem těhotná? 17.11 jsem mela ovu doslo ke styku, to same 18.11. Je mozne ze bych to na sobe poznala joz ted? 5 dnu po styku jsem mela slabe krvaceni, ktere trvalo jeden den. Vcera a dnes je mi na zvraceni ale nezvracim, pouze me to natahuje a krkam, taky me trosku boli bricho. Zasilam fotku z kalendare pro prehlednost. Vim ze stejne se vse ukaze casem a testem.. ale i tak? Stalo se nekomu neco podobneho s tim ze vysledek byl pozitivni? Dekuji moc za rady a pomoc 🙂

dydy4321
30. lis 2017

Holky, já mám dnes 4 dny do MS. Břicho bolí hrozně a dnešní test negativní. Vám moc přeji, ať // objevíte. Já budu už pouze vyčkávat na MS, jsem si teď víc něž jistá, že to nevyšlo..

littleannie
30. lis 2017

@dydy4321 dokud nepřijde bych ještě neztrácela naději. 👍

ejmate
30. lis 2017

@vendy94 jestli chceš dělat test dřív, tak kup clear blue. Sice je dražší než ty klasický testy, ale dá se otestovat už 4 dny před termínem MS 😉

dydy4321
30. lis 2017

@littleannie Vím, že nemám ztrácet naději, ale člověk to tak nějak pozná. 🙂

kacasa
30. lis 2017

@vendy94 tak vydrz jeste cca dva dny...pri 11dpo muzes mit slabou carku, pri 14dpo uz jasnou ;)

kacasa
30. lis 2017

@ejmate
clear blue neni o moc spolehlivejsi nez papirkove testy..a navic ma citlivost 25, je lepsi na zacatek koupit test s citlivosti 10, tedy lady max v Dr MAX, nebo treba mamatest

ejmate
30. lis 2017

@kacasa já nevím, já jsem zkoušela ten clear blue 4 dny před ms a ukázal mi těhu

kacasa
30. lis 2017

@ejmate mně ne..bylo tam tedy takove divne minus a na papirkovem testu 10, byla slabounka carka

maritina
30. lis 2017

Mě test s citlivostí 10 ukázal slabou čárku až cca 14 dní po očekávané ms, záleží jak vysoká je hladina HCG, každá to má jinak. Nemá smysl s testováním spěchat.

trubkajedna20
autor
30. lis 2017

Holky mela jste to nektera tak, ze jste mela priznaky ktere jsem popisovala výše a pak se vam dostavila MS a i pres to jste byla tehotna?

ryznicka
30. lis 2017

Ono zalezi hlavne na tom, kdy máte ovulaci, me po 5 dnech od vynechani menstruace ukazal jednu carku a za dalsi dva dny uz dve. Kazdopadne bych si test byt vami udelala az kdyz vam vynecha menstruace a do ty doby to neresila, usetrite si tim podle me nervy a i peníze. ;)

ryznicka
30. lis 2017

@trubkajedna20 Ahoj, podle me je to malo pravděpodobný, ale znam holky, co to dostaly a byly těhotný. ;)

dydy4321
30. lis 2017

@littleannie Tak mě moje tušení nezklamalo, MS dorazila. Moc ti přeju, ať to vyjde. 🙂

trubkajedna20
autor
30. lis 2017

@ryznicka dekuji moc za odpoved, no budu to brat ze se "jakoze nic" 🙂

littleannie
1. pro 2017

@dydy4321 ahoj, to mi je líto. Myslím, že už màm stejné tušení jak ty, jsem od včerejška protivná, takže myslím, že to taky přijde 🙂

maritina
1. pro 2017

já jsem to tak měla u prvního těhotenství, ještě dva měsíce po jsem měla normálně ms. S manželem jsme mysleli, že to nevyšlo a až ve 3tím měsíci, kdy mi začalo být opravdu špatně jsem dělala test, do té doby jako by se nic nedělo. I DR na mě na prohlídce koukala, že se to těhotenství neprojevilo dřív.

trubkajedna20
autor
1. pro 2017

@maritina dekuji za odpoved 🙂 uvidime jak to bude se mnou..

dydy4321
1. pro 2017

@littleannie Tak jak jsem tady psala, tak to nebylo plánované.Takze další pokus bude tak za rok 😄 Třeba to klapne 🙂 Uvidíš 🙂

kacasa
1. pro 2017

Tez jsem zjistila, ze testy z dr max stoji za prd.. zkuste koupit v lekarne Benu, ty jejich

littleannie
1. pro 2017

@dydy4321 uvidime no, zitra.... jestli dojde nebo ne.... jestli nedojde, tak budu testovat, ale až odpo, až přítel odejde, na tajňačku, aby měl kdyžtak překvápko.... 👍

Je tu ještě někdo kdo bude zítra testovat???

littleannie
1. pro 2017

@kacasa nekdo si je chvali, nekdo ne.. co ti provedly??? je pravda, ze uz mi dvakrat vysel negativ, tak bude asi na prd 😂 jeste mam jeden nejaky tehotensky test slunicko, no uvidime zitra... 😂

90bobisek90
1. pro 2017

@littleannie možná já :D ale mám strach :D

kacasa
1. pro 2017

@littleannie no.. pac jsem jich delala milion😂 A vidim ted ty rozdily😁

littleannie
1. pro 2017

@kacasa jakoze ukazujou pozde nebo co? 😱😂

kacasa
1. pro 2017

@littleannie jo, pozdeji nez jine

littleannie
2. pro 2017

No tak ja se rozhodla, ze budu testovat z ranni moči teda. Tak si načůrám vzoreček, utírám se a..... špiním.... tak sem vzoreček vylila a očekávám MS.... 😞 tak držím palce aspoň ostatním holkám 👍

dydy4321
3. pro 2017

Holky MS po 3 dnech skončila, v životě se mi to nestalo 😏 Tenhle měsíc je to nějaké zvláštní 😄

kacasa
3. pro 2017

@dydy4321 no.. a test jsi ted zkousela?

dydy4321
3. pro 2017

@kacasa Nezkoušela, přijde mi to už zbytečné. MS přišla o 5 dni dříve. Teď jsem měla dost nervy v práci, tak to bude nejspíš tím.

kacasa
3. pro 2017

@dydy4321 no kamaradka ms mela a ted je v 11tt

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru