Je možné, že jsem těhotná? Užívám antikoncepci

martiax
4. bře 2013

Ahoj holky a maminky, je to 8mesicu co beru antikoncepci Diane 35...musim ji brat opravdu presne protoze jakmile se o par hodin opozdim staci i o 3-4hod tak se mi automaticky spusti menstruace a trva tak 2-3dny nez zase vymizi....v patek jsem vzala posledni prasek z plata a vecer nebo nejpozdeji v sobotu rano ocekavala men struaci....je pondeli vecer a nic...zadne bolesti ani krev...jen opravdu slabe spineni....je moznost otehotnet i v tomhle pripade nebo se jedna jen o nahodu a treba splasene hormony 🙂 vsem kdo odpovi moc dekuji a preji krasne dny 🙂

hojda
4. bře 2013

Četla jsem o mamince, která otěhotněla několikrát i přes HA, ale byla by to asi velká náhoda, zvlášťě pokud ji bereš takto přesně na čas.

dezyre
4. bře 2013

Tak si zkus udělat těhotenský test 😉 Určitě už na něm bude něco vidět ... Ale stejně, ať výsledek bude jakýkoliv budeš muset asi navštívit doktora 😉

evitaa
5. bře 2013

Já bych tomu moc nevěřila, pokud jsi nebrala antibiotika nebo jiné léky, které snižují účinnost. Proč bereš Diane 35? Teď jsou mnohem modernější a vyvinutější preparáty. Před 15 lety se doporučovala na špatnou pleť.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru