Je možné, že jsem těhotná?

werdinek
10. srp 2010

Ahojda, předem musím říct, že se o miminko nesnažíme, ale zároveň se mu bráníme "jenom" kondomy.. Teď podrobněji.. Bylo mi čtrnáct dní špatně, motala se mi i hlava apod. říkala jsem si, že jestli se mi to zpozdí, tak je to v podstatě jasné, ale udělala jsem si test po třech dnech od zpoždění a byl negativní, ale protože jsem byla nedočkavá, jela jsem k doktorovi, ten mě vyšetřil, říkal, že mám narostlou sliznici ale že těhotenství by muselo být opravdu maličké, aby ho neviděl ani na ultrazvuku, dal mi tu injekci na vyvolání menstruace a já to po dvou dnech dostala, zase jsem si říkala, že teda nic, ale další den jsem zjistila, že to mám hrozně slabé, dnes je třetí den menstruace - u mě bývá nejsilnější - skoro nekrvácím.. Čekala jsem, že po hormonech budu jak protržená, ale naopak .. Jaká je tedy pravděpodobnost, že jsem těhotná, nebo nevíte, čím to může být?
Díky za opověď a doufám, že tu není stejný dotaz někde, ještě se tu moc nevyznám.. 😵

adelka89
10. srp 2010

myslim, ze tehotna nejsi pokud jsi po injekci krvacela. Navic kdybys byla tehu, testy uz by asi byly pozitivni, tak pro jistotu jeste jeden zkus.

kinimo
17. srp 2010

Ahoj, pokusím se Vám teď přiblížit mé vypozorované příznaky, které obyčejně před MS nemívám..
Nafouklý pobřišek, píchání v podbřišku, usínání i ve stoje, bílý výtok, občasné zimnice, teplota 37,1-37,4 (už asi týden), říhání, žaludek mírně na vodě, nevolnost v autobusu. Dnes jsem 29DC. Test jsem si zkoušela a viděla jsem tam hooodně slabého dušíka, nevím, jestli jsem si ho nevsugerovala. Myslíte si, že bych mohla být těhotná?? Obyčejně mívám cyklus 32dní. Děkuji za Vaše názory a odpovědi

k.jolanka
17. srp 2010

já myslím, ,že jsi těhotná, máš příznaky a pokud tam byla druhá čárka tak je to víc než pravděpodobné 😉

saminomimino
19. srp 2010

kinimo baha na duchy na těhu testech já měla minule viditelnou druhou čárku a MS přišla se zpožděním,příznaky byly na těhu!!!

draczech
20. srp 2010

saminomimino - a nemyslíš si, že se mohlo jednat o brzký potrat? Obvzlášť, když MS byla se zpožděním a měla jsi těhu příznaky??

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru