Je možné, že jsem těhu hned po vysazení antikoncepce?

zlatickamoje
4. srp 2012

holky mam blbou otazku vysadila jsem ha a zacaly se snazit hned.a opravdu poctive 😀 ms prisla o par dni pozdeji a jeste ke vsemu slabe.v prvnim tehu jsem nemela zadne problemy ani nevolnosti takze ted jsem docela hotova jelikoz me pali zaha jsme dost unavena prestaly mi chutnat ciga,cesnek nemuzu citit apod je mozne ze bych mohla byt v tom a po jaky dobe si udelat tehu test preci jenom je to chvilku co jsem vysadila ha ale setkala jsem se uz stim ze nekdo otehotnil po vysazeni behen tech par dnu nez se dostavila ms.dekuji moc :-/

andysek111
4. srp 2012

Ahoj, já jsem vysadila HA a otěhotněla jsem hned při první ovulaci. Test jsem si dělala asi tři dny, než měla přijít MS. A už tam ta čárka byla slaboučce vidět, takže když tak počítám, tak by to mělo být asi za deset dnů. Ale ty to máš hold složitější 😀

catherin89
5. srp 2012

Ahoj já u první dcery vysadila HA a za 14 dní jsem otěhotněla. takže to určitě je možné otěhotnět velmi brzy.

medria
6. srp 2012

@zlatickamoje těhotná úplně klidně můžeš být, mě se to taky povedlo, vysadila jsem HA a MS už nepřišla, udělej si test 😉

lucinka8987
6. srp 2012

My jsme vysadili ha v květnu a v červnu už jsem to nedostala. 🙂

zoriazz
9. srp 2012

ano, jde to 🙂

zlatickamoje
autor
12. srp 2012

tak tehu test jsme si delala uz 2xa nic :-/ tak snad se brzo dockame....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru