Je na těhotenském testu čárka nebo ne?

degridka
21. srp 2012

Ahoj holky,
dnes 15 DPO jsem si dělala test.
Já osobně tam dušíka vidím, ale chtěla jsem se s vámi poradit, jestli se mi to jenom nezdá a není to tím, že si ho tak moc přejeme až tam vidíme i to,co tam ve skutečnosti není :(
Moc děkuji za vaše názory !!!!! 🙂

alca9
21. srp 2012

Ahojky, já se přiznám, že ho tam tedy nevidím... :( Taky mám diskusi na dušíky... mrkni na ty moje, a to je mám dny před ms.
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/uz-je-to...

veri25
21. srp 2012

já teda nevím, chvílku se mi zdá že tam něco vidím, ale zkusila bych si ho udělat ještě za pár dnů, to pokud by si byla těhotná, tak by čárka viditělně zesílila....držím palce 🙂

zuzkka88
21. srp 2012

Já ho vidím 🙂 Je hodně slabounký, ale zkus zítra, lépe za dva dny a uvidíš, jak bude sílit. Držím palečky.

jaja01k
21. srp 2012

Já teda musím přiznat, že ho nevidím, ale ještě to nevzdávej a jak píšou holky, zkus znovu za pár dní. Držím palce, ať to vyjde 🙂

pajjaa
21. srp 2012

ja carku vidim

sal80
21. srp 2012

Omlouvám se, ale nevidím nic ☹

eloana
21. srp 2012

dusik tam je.....uvidis, zda bude silit)

camelinka
21. srp 2012

taky nic nevidim ☹

martina26
21. srp 2012

omlovám se také bohužel nevidím nic, ale nevěšela bych hlavu a zkusila to znovu za pár dní.

ruda
21. srp 2012

taky bohužel nic nevidím, to bych si musela vsugerovat,ale snad se jen oči mílí a na fotce to není tak jako ve skutečnosti, za dva dny uvidíš...přeji //

pawlla
21. srp 2012

@degridka ahojik tak na fotce opravdu slaba carecka neni videt taky jsem se pokousela fotit tak je mozne ze tam opravdu je jen to na fotce neni videt pockej par dni a pak testni hcg by melo rust co dva dny o dost 🙂

degridka
autor
21. srp 2012

Holky, moc děkuji!...taky jsem si ráno měřila BT a bylo to 37,5.....testovat budu zase za dva dny, tak uvidíme🙂

maciik
21. srp 2012

já vidím, měla jsem něco podobného, držím palce 🙂

petramarie
7. zář 2012

Je tam 🙂

andykov
12. zář 2012

Tak co vidíte, holky? Jsem těhotná?? 🙂

rory_g
12. zář 2012

@andykov no myslím, že se ptát nemusíš...

petramarie
18. zář 2012

@andykov jasnaaaa! Jupi 🙂

lemongrass
19. zář 2012

@andykov
Poprvé jsem řekla "můžeš" 6.9., byl to poslední den ovulace (ani jsem netušila) a dnes 19.9. mám opoždění druhý den..
dělala jsem si test a mám úplně tu samou nenápadnou / jako ty..tak doufejme 🙂 na jiných fórech je to samé a většinou jim to vyšlo.Tak mnoho zdaru.

andykov
19. zář 2012

@lemongrass mně sílí jak blázen 🙂)

andykov
19. zář 2012

@petramarie už je to asi jasné, už mám dálnici 🙂 k dr. jdu až 24.9.

listica
19. zář 2012

@andykov 🙂 holky tak to jste potěšily i mne včera jsem si udělala test a vypadal jako ten tvůj. Ještě to zkusím v neděli a pak hurá k panu doktorovi )

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru