Je podle Vas pozitivní tento test? Vidíte proužek?

kontesiera
17. čer 2014

Jeden je cisty a ten druhy jsem testovala, muze to byt tehotenstvi?

peicul
17. čer 2014

No, druhá čárka je na jednom testu vidět, tak bych počkala dva dny a udělala test znovu.

madulinka
17. čer 2014

Na testu vlevo vidim slaboulinkou carku, na tom druhem nic...taky bych za par dni testovala z ranni moci znova 🙂

kontesiera
autor
17. čer 2014

Jo ten je prave nepouzity - ten cisty....tak nevim...dala jsem je vedle sebe, aby to slo porovnat nebo jestli to tak ma byt...zda se mi slaby ten pruh...

betelgeuzz
17. čer 2014

Na levém slabou čárku vidím. Takhle jsem to měla u první dcery 10 DPO. A ještě k tomu se mi to ukázalo až po limitu. Jsem tehdy běhala s testem a přikládala ho na bílé povrchy, jestli tam fakt něco je 😀

madulinka
17. čer 2014

@kontesiera tak to jo, na levem je definitivne carka - tedy slaby duch, pokud se vse vyviji jak ma, za par dni bude carka silnejsi a silnejsi... ja to mela stejne jako ty a pak obe dve carky - testovaci i tu tehotenskou - stejne silne 🙂 a ted mi v postylce spi 2,5leta dcerka 🙂

vera_vila
17. čer 2014

slabá čárka být může, když ještě není dostatečná hladina hcg... zkus za dva dny, určitě bude silnější...

kontesiera
autor
17. čer 2014

No a muze byt i negativni? Kdyz uz tam je slaby prouzek?

zuza01
17. čer 2014

@kontesiera Může být falešně pozitivní, teď z toho nic nevykoukáme, jestli bude pozítří silnější, je pozitivní. Taky se mi stalo, když čárka nesílila, nic z toho nebylo.

chrisula
17. čer 2014

@kontesiera vidím tam 2 čaarky 🙂

majkylove
17. čer 2014

@kontesiera je to tam 🙂

bielamacka
17. čer 2014

Já bych řekla, že to tam je.... ten můj první taky vypadal takhle.... vyfotila jsem ho, poslala doktorce mmskou 😀 a ona mi napsala "udělej si druhej po ránu, ale tak na 99% to tam je" 😀 a bylo.... ráno čárka byla silnější.... a ani neradila čekat dva dny, říkala hned další den....

loreley1
18. čer 2014

Rozhodně tam je duch 🙂 Vypadá to na úplnej začátek - já to měla hodně podobně. Při negativním výsledku by tam ta čárka nebyla vidět ani trochu. Testovala bych znovu po pár dnech. Pokud to nevydržíš, tak minimálně obden, protože HCG roste vždy po 2 dnech. Když to bude sílit, zajdi si třeba na gyndu na HCG z krve, později bude něco vidět i na ultrazvuku. Držím palce a dej vědět, jak se to vyvíjí 🙂

kontesiera
autor
19. čer 2014

Ahoj holky, tak jsem těhule🙂 ale poboliva mě jakoby vaječník ... No.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru