Je pravda, že už před ejakulací vytéká sperma?

alverde
25. čer 2008

Ahoj, ráda bych znala názor vás všech....je pravda, že při prodlužované souloži ještě před samotnou ejakulací samovolně vytíká sperma? Ale jen, když se ta soulož příliš prodlužuje..tak mě napadlo, jestli bych takto také mohla otěhotnět a jestli je pravděpodobnost i tak velká, pokud vyteče jen trošička?

campi
25. čer 2008

Alverde: je to pravda, rika se tomu kapicka touhy - neni to primo sperma, ale obsahuje to nejake male mnozstvi spermii - nevim vsak, jake je riziko otehotneni.

alverde
autor
25. čer 2008

nene, já nemyslím to "libido" čili průhledné kapičky touhy.....myslela jsem to bílé semeno, které začne postupně odtékat samo, ještě před samotnou ejakulací...

gabka.d
25. čer 2008

jestli nechceš otěhotnět tak neexperimentuj a máš to....

z359
25. čer 2008

z každé kapičky můžeš otěhotnět, protože se do ní spermie dostanou, na tohle už doplatilo hodně holek

alverde
autor
25. čer 2008

no já jsem z těch kapiček právě ještě nikdy neotěhotněla.....jen mám pocit, že jsem při prodlužované a přerušované souloži uviděla najednou rychle odtíkat něco bílého, tak mi došlo, že to bude asi sperma. Partner ale orgasmus ještě neměl....takže taky nechápal...ovšem - pozdě...

ver.kuc
25. čer 2008

používejte kondom nebo prášky a nemusíte řešit "kapičky"

alverde
autor
25. čer 2008

no teď bych nechtěla otěhotnět, nehodí se mi to, ale kdyby se stalo, nezhroutila bych se z toho...sice nevím, jak bychom to finančně zvládli, ale rozhodně bych si mimi nechala....no kdybych měla oznámit partnerovi, že jsem těhotná, asi by z toho měl mrtvici....

alverde
autor
25. čer 2008

no jo no - z každých prášků mám nesnesitelné negativní vedlejší účinky a s kondomem to není moc příjemné.:-/ u srdce mě hřeje jediný fakt, že mám partnera hodně ráda a do 2-3 let si mimi stejně pořídíme.....

pattie
25. čer 2008

alverde: nechci Tě strašit, ale já otěhotněla, sotva jsme na to jednou skočili 🙂) (sice plánovaně, ale přesto 😉

alverde
autor
25. čer 2008

No jo, ale ono to bylo plánovaný a tak na to vajíčko padla celá dávka spermatu, ne?🙂a možná v ten nejsprávnější čas v plodném období..

bershka
25. čer 2008

ahoj alverde: tu sa nejedná o trošičku. tá trošička obsahuje milióny spermií. spermie obsahuje dokonca aj partnerov priesvitný výtok. ten čo mu vytečie keď je vzrušený.

gabka.d
26. čer 2008

alverde- sorry, ale je mi z tebe zle... ☹

campi
26. čer 2008

gabko: proc zle? Ze nechce otehotnet? Jako je pravda, ze kdyz nechce otehotnet, tak by mela delat neco pro ochranu proti poceti a to, ze je ji spatne z prasku a nelibi se ji kondom, je pochybnej argument...

gabka.d
26. čer 2008

no právě o to mi jde, myslím, že kdyby zašla za doktorem a rozumně se s ním domluvila, tak by nějakou cestu proti početí našli...bude tady řešit kapičky..a co kdyby otěhotněla, tak jen proto že se jí to nelíbí s kondomem, to mimčo nechá zabít? myslím, že kdyby se snažila 3roky, tak by pochopila o čem tady mluvím...

andilek
26. čer 2008

alverde, existují i jiné přípravky, které tě před otěhotněním ochrání, nemusí se jednat vždy o prášky nebo kondom 😉

andilek
26. čer 2008

mimochodem znám super heslo: Stačí jedna kapka a je z tebe matka. 😉
tak bacha na to 😉

campi
26. čer 2008

gabko: tak se nezlob, bud v pohode, nektery veci neovlivnime - komu neni dano, tomu neni pomoci.

alverde: taky si muzes nechat zavest podkozni implantat - ten je na 5 let a uvolnuje opravdu minimum hormonu, tak bys ho mohla snaset dobre. Ale asi mi napises, ze bys nesnesla pod kuzi cizi telisko 😕

Je uplne neuveritelny, kolik milionu spermii obsahuje ejakulat - ono staci dalsi souloz po ejakulaci, sperma zustane zalezle v mocove trubici (doporucuje se tedy, aby se muz po kazdem cisle vymocil) a muzes byt tehotna, ani nebudes vedet jak.

gabka.d
26. čer 2008

campi- 😉 😅 😎

campi
26. čer 2008

gabko: chapu te naprosto, ja cekala 5 let a uz aby bylo mimčo na světě - pořád nemáme nic jistýho 😖

xsuzzi
26. čer 2008

alverde:Zrovna včera jsem potkala kamarádku.Má jedno dítě.V prosinci jí budou 4 roky a druhý měly v plánu tak 5 6 let od sebe.Prostě teď další nechtěli ještě,no a ona na mě,že je těhotná.Že to vůbec nechápe,že si dávali pozor,že to tak praktikujou roky a nikdy se nic nestalo a ejhle.Když jí dr řekl,že je těhu,tak mu řekla ,že není 😅 a on,že je a ona,že to není možné,že si dávají pozor .No a on jí právě vysvětlil to o té kapičce.Takže já mám živej důkaz toho,že otěhu můžeš a každopádně přerušovaná soulož není antikoncepce 🙂

gabka.d
26. čer 2008

campi- mrkla jsem ti do albíčka 😉 , 1000 lidí 1000 názorů, to je život, ale bere mě to někdy za srdíčko
😅

venuss
26. čer 2008

alverde: Ahoj, nevim,jestli to tu uz nekdo psal,ale je i ochrana nehormonalni a neni to ani kondom. Existuji naplasti,kde teda asi hormony jsou,ale existuji i globule,kterou si zavedes do pochvy pred stykem a ta se rozpusti a ejakulat nepusti k vajicku. neni to levne,ale neotehotnis.🙂 mej se hezky.ahoj

kulicka
27. čer 2008

Jo jo a taky existuje pesar 😉

andelka
27. čer 2008

Jo jo, globulky a taky krém. Nebo ten kroužek. My teda kapičky neřešíme, při každém sexu do toho jdeme naplno a neberu nic. A těhu nejsem 😉 ale taky, kdyby se zadařilo náhodou, tak se nezblázním, stejně dítě plánujeme. Teda zatím spíš plánujeme plánování 😀
jo, můj strejda se narodil i přesto, že si děda dával pozor. A ani narození mého bratra nebylo úplně plánované. Teda spíš vůbec 😀

kacka.va
27. čer 2008

ono jde taky o to, že když je soulož častěji, tak nějaké spermie zůstanou i v močové trubici. aha teď koukám, že už to psala campi a já to přehledla 🙂

kristynaw
27. čer 2008

gabko pokud by jsi cetla psarvne,tak vidis,ze napsala,ze pokud z te kapicky otehotni tak si dite necha...

jako babicka otehotnela a to si na to jen sedla.... takze nevim

lucky.lady
27. čer 2008

Mně mamča říkala, když jsem ještě jen chodila s manželem: stačí jen kapička... a ta opravdu může "vykápnout" kdykoli, když je muž třeba jen vzrušený.
Upřímně vůbec nechápu, že se v dnešní době někdo chrání třeba přerušovaným sexem. Ale je to každého věc 😉

alcatko.j
27. čer 2008

ja nechapu, co se gabka tak rozciluje 😕
Alverde vyvstal problem, jednou , jak jsem pochopila a tak hodila do placu otazku, aby byla klidnejsi, nebo aby se pripadne zhrozila 😅 Ona nedela pravidelne ruty suty s vyronem semene do pochvy a pak se nedivi 😅 proste si "neceho" vsimla a tak se prisla zeptat 😅 Co je na tom?Proc by nam z ni melo byt zle???
Alvi, ja si myslim, ze by sis mela davat majzla, protoze jak uz tu holky psaly, ty malinky potvory se skryvaji vsude, a jestli nechces otehotnet, tak se s gynekologem porad o jine alternative ochrany a je to 🙂 A jestli se obavas, ze jsi ted tehotna, tak popremyslej, v jakem obdobi jste se milovali, jestli treba vis, kdy mas ovulaci a jestli to bylo v tuto dobu, jestli ano, pro jistotu si udelej treba za 14 dni testa je to. Jinak to hod za hlavu a priste si davej vetsi pozor 🙂

kristynaw
27. čer 2008

ja taky nechapu ze se Gabka rozciluje...

gabi,muzu se zeptat... ty jsi sla na odber plodovky..co kdyby to vyslo pozitivni?

alverde
autor
3. črc 2008

gabka - je mi zle z tebe. Tak za prvé kdybych otěhotněla, tak by to určitě nebylo nejlepší, ale na své dítě bych se těšila. Za druhé, pokud se nechceš rozumně bavit, tak raději mlč a za třetí nevylívej si vztek, nikdo za tvůj komplex z toho, že nemůžeš otěhotnět, nemůže. Vyčerpávající.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru