Je špinění příznak těhu?

sun89
21. dub 2014

Ahoj. Mam 6 dni do ms... 8dni od ovulace. Dnes vecer sem se sla umejt a mela sem bily hlen s krvi. teplota mi klesla na 36,7 ...myslite ze muzu bejt tehotna? Vim ze to poznam za par dni...ale nikdy sem takhle brzo nespinila tak sem zvedava jestli to nekdo mel taky tak 🙂

bublinka74
28. kvě 2014

Ahojky děvčata,chtěla jsem se optat,poslední menstruaci jsem měla 12.5 asi cca 5 dnů , 25. a 26. jsem první den měla trošku růžový výtok,druhý den malinko špinění.Myslíte si ,že to mohlo být uhnízďování ? .Pohlavní styk jsme měli ob den s přítelem a pobolívalo mi ty dva dny bříško,pak už nic . .Děkuji Vám za nějakou odpověď

sarriku
28. kvě 2014

@bublinka74 Ahojky, já jsem po ovulaci jednou špinila asi pět dní. Sliznice se prokrvuje a plní živinami a stačí aby ses aktivněji hýbala a můžeš začít špinit.
Když jsem otěhotněla, špinila jsem až 10Dpo a přikládala jsem to přicházející ms, protože jsem měla i bolesti na ms, takže podle mě tak jednoznačné to není.

bublinka74
28. kvě 2014

@sarriku děkuji za odpověď... 🙂 já jsem po laparoskopii je to dva měsíce víš,ovulku nevím kdy jsem měla a pan doktor mi řekl,že jí můžu mít klidně i po MS ,že to nyní můžu mít jinak.Uvidíme,nikdy jsem růžový hlen a trochu hnědé špinění a jsem zatím jen doma víš moc aktivity nedávám 🙂 uvidíme .)

bublinka74
28. kvě 2014

sarriku ještě jsem právě hodně četla že klidně 4 nebo 5 tý den při uhnízdění můžeš mít krvavý hlen,nebo špinit lehce 1 nebo 2 dny ....mám dva syny už a neměla jsem ani u jednoho nic takového,ale prý jak jsem vyčištěná a průchodná,mělo by to jít v poho,tak mi to řekli 🙂 uvidíme nechám se překvapit 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru