Je špinění příznak těhu?

sun89
21. dub 2014

Ahoj. Mam 6 dni do ms... 8dni od ovulace. Dnes vecer sem se sla umejt a mela sem bily hlen s krvi. teplota mi klesla na 36,7 ...myslite ze muzu bejt tehotna? Vim ze to poznam za par dni...ale nikdy sem takhle brzo nespinila tak sem zvedava jestli to nekdo mel taky tak 🙂

bibianca
22. dub 2014

@sun89 Já myslím, že by to mohlo být uhnizďování, ale může to být z více příčin.. 😉

elvira
22. dub 2014

Jednu dobu jsem takto špinila a měly to na svědomí hormony - těhotenství to, bohužel, nebylo...
Na druhou stranu - při zahnizďování může být teplotní pokles - ale teplota by měla zase vylézt nahoru...
Takže nezbývá než čekat. 😉

dotinka
22. dub 2014

V tomhle casovem rozsahu by to vyoadalo na uhnizdovani 🙂

sun89
autor
22. dub 2014

Moc dekuju 🙂 ...dneska mi jeste klesla na 36,6 ale krvacet sem prestala...jen bilej hlen. Tak uvidime 🙂

teenyel
22. dub 2014

Ahoj holky, taky bych mela podobnou otazku. Je to sice hrozne nepravdepodobne, ale mozne je jak ksem uz vycetla, asi uplne vse. Od 30.3. do 2.4. jsem mela menzes (brala jsem prasky, takze pravidelny 28denni cyklus). Potom jsem vysadila. 16.,17. a 21.4. jsme se s manzelem tulili a porad me poboliva bricho. Dnes prislo slabe krvaceni, ale spis takove do ruzova,nez normalni krev. Tak si rikam, jestli to muze byt predcasny ms rozhozeny hormony a proto tak divny (mela bych dostat MS az 27.4.), nebo jestli radeji jit kiupit test. Ani nevim,kdy bych si ho mela udelag. Podle BT jsem mela posledni dny 37,4°, 37,1°, 37,0°, 36,9°. Co myslite?

janneys
22. dub 2014

@teenyel to si myslím budou hormony, čekám,že u mě to bude taky tak,před pár dny jsem vysadila HA.

sun89
autor
22. dub 2014

@teenyel ... taky to mam dostat 27.4 ale narozdil od tebe mi teplota moc klesla...takze bych rekla ze kdyz se ti udrzi vysoka teplota do nedele tak si v tom 🙂 ja jen muzu doufat ale urcite z toho zase nic nebude :(

teenyel
22. dub 2014

@sun89 to by bylo dost divne, takhle brzy, ne? Spis se bojim,aby to nebyla treba znamka nejakeho problemu spojeneho s vysazenim. A k doktorovi se dostanu az za 14 dni :-/ kdy myslis,ze ma cenu si udelat test?

sun89
autor
22. dub 2014

@teenyel .. Me to vyslo na 1.kvetna ...ale klidne muzes zkusit 1den vynechani. a nemyslim si ze to bude nejaky problem...kamoska si to myslela taky a pak byla tehu.

sarusinek
22. dub 2014

U mě v obou případech bylo 🙂 Špinila jsem hned druhý den po oplodnění, a pak ještě asi dalších 5 🙂

pajula
22. dub 2014

@sun89 - při prvním těhu jsem špinila od 8 - 12DPO a pak 14DC // a špinění ustálo 🙂 🙂

teenyel
22. dub 2014

@pajula @sarusinek a jak by jste prosim porovnaly tohle spineni oproti ms? Zaznamenaly jste nejaky rozdil? Na spouste for se o tom mluvi,ale nikde jsem nenasla, ze by nekdo popsal rozdily. :-/
@sun89 dobra tak ja pockam pro jistotu do patka 2.5. a koupim ho. A uvidi se.

jinajana
22. dub 2014

@teenyel Já "špinila" cca 4. den po styku, a nebylo to špinění, ale jedna velká světle červená skvrna na kalhotkách, a pak zas nic. A bylo to uhnízďování 😉

teenyel
22. dub 2014

@jinajana dekuji. Ja si pro jistotu vzala tampon. Kdyz nevim co to je.

pajula
22. dub 2014

@teenyel - rozdíl určitě byl. špinění jsem měla od sv.hnědé barvy po růžové, nikdy né úplně červenou jako u MS mívám.

teenyel
23. dub 2014

@pajula moc dekuju. Prijde mi to nejake divne...pres noc jen malicky ruzovy flicek a rano na wc taky jen ruzovy. Zadna cervena. A teplota 37,2°.

pajula
23. dub 2014

@teenyel - tak to vypadá nadějně 🙂, růžový flíček může být uhnižďování, svědčí tomu i ta vysoká teplota 😉

teenyel
23. dub 2014

@pajula jaka je bezna teplota pri MS?

pajula
23. dub 2014

@teenyel teplotu při MS jsem měla kolem 36,5°C, kolem 11DPO teplota začla klesat a přišla MS, pokud jsi těhule tak teplota bude vyšší od těch 37 a výše °C
Mě osobně pomohli tyto stránky: http://www.merenibt.xf.cz/index2.html

teenyel
23. dub 2014

@pajula je tam toho spousta, ale vubec mi nejde se proklikavat odkazy. Nekde staci 5x kliknout, nekde ani po 20 klikach nezacne stranka nic delat ☹

teenyel
23. dub 2014

Tak pry asi nic,uz to trochu zesililo, tak to asi bude ta hormonama rozhozena mens.

radkafeil
24. dub 2014

Ahoj devčata. Chci se poradit. 9let jsem brala antinu a 2 měsíc již neberu. První měsíc jsem měla MS 30 den, bolení v podbříšku a hodně jsem cítila vaječníky, MS trvala 5 dni. Teď 21 den od prvního dne MS se mi objevila troška krve a na to hned špinění. Špiním již 3 den, lehké bolení v pravém podbříšku. Tak stále čekám že se to rozjede a bude s toho MS.. ale jsem z toho nervozní... Chci se zeptat jestli je to špinění normální, jestli nemůže být způsobeno rozhozením organismu, když jsem tak dlouho užívala antinu..? Má cenu si dělat těhu test? 🙂 Děkuji za odpověď.

radkafeil
27. dub 2014

Tak jsem špinila 4dny. Pak nic dva dny a teď zase trošku se objevio. Stále mě boli v podbřišku jako u MS. A objevuje se bily výtok a začala jsem byt nafoukla.
Tak nevím tedy jestli je to rozhozenim. :/

pajula
28. dub 2014

@sun89 Tak jak to s tebou vypadá?
@teenyel Je to tedy MS, nebo to ustálo?

teenyel
28. dub 2014

@pajula no ustalo to po 2 dnech. Zapsala jsem si do FF jako krátkou MS jelikož test ukázal negativní. Možná jsem ho dělala moc brzy, možná ne. Ale podle teplot mi včera klesla na 36,8 a dnes se drží stejně. Takže to vypadá, že to byla kratší MS 😉 FF mi vypočítává ovu na 1.5., takže teoreticky tomu i ten graf začal malinko nasvědčovat. Tak pevně doufám, že ovu přijde (i když je to nepravděpodobné 1. měsíc po vysazení HA) 🙂 ale kdo ví, třeba ten kontryhel zabírá a srovnává co má 🙂 Jinak pro jistotu jsem začala brát Femibion, jelikož nám trombofilikům je doporučován a prohodila jsem si lubrikant se spermicidy za conceive plus 😀 A králíčkujeme denně, víc už pro to udělat nemůžeme 🙂 Ale teda musím uznat, že po vysazení jsem jak splašená, manžel je taky rád, jelikož dřív jsem tak sexuchtivá nebyla, a s tím gelem je to fakt dobrý 😀 Takže mě to snažení se dooost baví 😀

sun89
autor
28. dub 2014

@pajula Bohuzel sem to dostala a zjistila sem ze budu mit nejspis problem se stitnou zlazou...v patek jdu na gyndu tak se uvidi co mi rekne. V kazdym pripade sem zacala brat Jod tak snad se to brzo bude ok.

radkafeil
18. kvě 2014

Ahojki, tak jsem byla čt a pá u gynekologa. Vyšetření vše v pořádku vzali mi krev s podezřením na těhotenství. Výsledky ukázali vše negativní. POdle všeho zblblá MS, špinění prý může být MS divná a bude trvat dobu než se mi srovná po tak dlouhém užíváním HA. Takže prd, 😀 za tři týdny kontrola jestli mě nebolí břicho pokud by byl problém, necháme MS vyvolat. Zatím to vypadá dobře podle sliznice, která je čistá jak po MS. Tak tomu necháme čas 😨 papa

teteka
18. kvě 2014

ahoj včera jsem měla dostat menses ale od čtvrtka mírně špinim.bolelo mě břicho jako kdybych to měla dostat.měřila jsem si BT a mám 37,2. prsa mě bolí, ale protože jsem po zmenšení prsou tak nevim jestli to může být příznak. a mám nutkání pořád chodit na malou. testse trochu bojim udělat abych nebyla zklamaná

teteka
18. kvě 2014

@teenyel já jsem po vysazení antikoncepce byla najednou tak nadržená a pak sem se někde dočetla že antikoncepce snižuje chuť na sex. je fakt že čim dýl jsem ji brala tim jsem měla menší chuť. no a teď ........

teenyel
18. kvě 2014

@teteka jojo, za me taky potvrzuji 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru