Je tam něco? Duch?

andyandyandy
21. čer 2012

je tam něco?

luciebx
21. čer 2012

jj je tam.. gratulace 😵

saminomimino
21. čer 2012

cosi ano,držím palce 😵 ale takový jsem měla a došla MS ,když bylo těhu vždy byly pořádný // 😅

ronyx
21. čer 2012

Téééda tak to ti nevím,ale pokud jo,tak teda hrozně,hrozně mlaďučký 😉 Spíš bych se přiklonila k ne,ale fotka může zkreslovat,my to nikdy neuvidíme jako ty. 🙂

lucille85
21. čer 2012

Já ho tam vidím dobře, ani sem nemusela hledat 😀

snuflinka
21. čer 2012

Mně přijde, že slaboulililinká čárka tam je, ale zkusila bych tak za 2 až 3 dny, jestli se nevybarví lépe 🙂

eloana
21. čer 2012

ano, take vidim!!!..... uvidis, zda carka bude silit. O neco silnejsi jsem mela predminuly cyklus a bohuzel ms prisla..... dusledek brzkeho testovani

ismet
21. čer 2012

Ahoj, je tam slaboučká čárečka a ta může znamenat dvě věci: 1) ta lepší verze, že jsi těhotná a máš zatím nízké HCG a 2) biochemické těhotenství, tedy že jsi byla chvilku těhotná, ale embryo se pustilo a HCG už klesá. To se stalo mně a to jsem měla kontrolní čárku jednoznačně viditelnou, ale slabou. Doporučuji ti co nejdřív zajít k dr. nebo do laboratoře jako samoplátce (stojí to cca 250 kč) a nechat si udělat test z krve. Podle to ho poznáš, jak na tom jsi.

kris2008
21. čer 2012

vidim 🙂 gratulace

petramarie
21. čer 2012

Je tam! 🙂 cca 3 dny bych zkusila testovat znovu. Moc moc stesticka preju.

pajiskazemlyna
21. čer 2012

Také vidím, jsi zřejmě na začátku a tohle podle mě není zrovna nejcitlivější test (možná 20-25?), takže HCG nezachytí tolik jako třeba 10kové testy ..
Každopádně držím palečky, aby ms nedošla a čárečka sílila 😵
Zkoušej testíky obden z ranní moči 😵

smudlinka2019
22. čer 2012

Já ho tam vidím,ale zkusila bych za pár dní a zkus třeba od GS mamatest.Mě ukázal ještě před ms 🙂

crca
22. čer 2012

ježíš už zase??? 😀

lilithka
22. čer 2012

je tam jasnej duch, já jsem taky testovala ještě před ms, držím palce, at to dobre dopadne

pusolamy
22. čer 2012

ja nic nevidim teda

sebestka
22. čer 2012

Náznak tam něčeho vidím......

safea7
22. čer 2012

Držím pěsti 🙂

maudn
22. čer 2012

vidím, držím palce!

ikarkulka
22. čer 2012

ahoj, prosím nezakládej na každý nový test novou otázku nebo diskusi.
diskusí na toto téma (zda jsem nebo nejsem těhotná) je tu několikero, stačí si vybrat.
fotku můžeš vložit tam, nebo dát odkaz na své album.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru