Je těhotenský test negativní?

carollx
15. črc 2014

Ahojte, 21.6. - 22.6. teď přesně nevím den, se nám s přítelem stala nehoda. Dneska po 3 týdnech jsem si udělala TT a je negativní a po tak dlouhé době by tam byla druhá čárka silná, takže ducha hledat nemusím a ani by tam nebyl ne? 😒 Jedna fotka je asi 3 - 4 minuty po vytažení z moči, takže ten je ještě takový růžovější a druhou fotku jsem fotila po 10 minutách a potom test vyhodila. Vidíte něco nebo už se můžu uklidnit? ☹
Test nebyl z ranní moči tak snad to nevadí.

keeshka
15. črc 2014

nevidím ani náznak 😉 druhé čárky.
Z ranní moči se to dělá proto, že je více koncentrovanější, ale po takové době by už tam byla i tak. Takže přeji ať to dopadne jak si přeješ 🙂

ululul
15. črc 2014

Ahoj, čárka tam teda není, ale je to teprve 3 týdny a pár dní, v té době jsem i já měla negativní test a těhu jsem byla. U dcerky jsem měla druhou čárku na testu až v 5. týdnu těhu.
Asi jsem tě neuklidnila,co? 🙂

pivonka2
15. črc 2014

Taky myslím, že těhotná nejsi. Buď v klidu 🙂

finezuza
15. črc 2014

taky bych řekla, že to je hodně brzy na testování, spíš tak až příští týden.

lucifereeek
15. črc 2014

teď by jsi byla už v 6tt, takže pokud máš takový sněhobílý test tak nejsi na 99% těhotná.

klaire22
15. črc 2014

troufám si říct, že těhu nejsi 🙂

86radka86
15. črc 2014

taky nic nevidím, ale dělala jsem si jednou test po 3 týdnech - test negativní a přitom jsem těhu byla 🙂

pampalin
16. črc 2014

Ahoj! Myslím, že teoreticky už by tam ta čárka být měla.

sarkad2856
16. črc 2014

Taky si myslím že těhotná nebudeš

ivasad.
16. črc 2014

@ululul pátý týden těhotenství začíná dnem následujícím po dni kdy měla přijít MS, a u žen s pravidelným cyklem je tehdy zárodek starý dva až tři týdny. Takže pokud by zakladatelka byla z toho jednoho styku těhotná, zárodek by byl starý skoro čtyři týdny -tzn. nějaký ten šestý nebo sedmý týden těhotenství. A to už by na 99,9% test byl pozitivní.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru