Je těhotenský test pozitivní nebo negativní? Slabá čárka

renca21
5. srp 2013

Ahojky.Chtěla bych se zeptat,zda TT udělal někomu tohle samé jak mě,a přesto byl pozitivní a byli jste těhotné.
Dnes jsem si udělala mamatest.Mám ještě čtyři dny do MS,ale už jsem to nemohla vidržet.S přítelem jsme se přes ovulaci poctivě snažili,takže šance je poměrně vysoká.Ale na testu se mi objevila ta druhá čárka hodně slabounká.Viditená,ale slabá.Je to pozivní nebo ne?Předtím mi na mamatestu nikdy nic takového nevišlo,vždy jen sněhobílo.Na diskuzi na emiminu mi všichni říkají že je negativní,ale já chci věřit,že je pozitivní

prstynek36
13. čer 2015

@kacinda doktor mi řekl, že mám zkoušet dělat testy a až se tam objeví dvě čárky jít za ním 😒 Nevím no, taky mi řekl, že je možnost, že jsem otěhotněla před MS a proto tam ještě nic nevidí, že mám čekat a dělat testy. 😒

prstynek36
13. čer 2015

@kacinda A ten digitální test, vám ukáže i když jste třeba v prvním týdnu? Mě DR. řekl, že je možné, že jsem otěhotněla před MS. 😒

kacinda
13. čer 2015

Mě právě ukázal týden po. Ukazuje tydny 1-2, 2-3 a 3+.

prstynek36
13. čer 2015

@kacinda asi je to jediná účinná metoda než čekat a čekat, že?

kacinda
13. čer 2015

určitě. já na to vsadila a pak jsem sla k doktorovi, že jsem tehotna, že jsem mela pozitivni test a on mi sam neveril, protože jsem byla po vysazeni antikoncepce a ani menstruace neprobehla. udelal mi utz, na kterem videl nejakou tecku, ale rikal, že to muze byt cokoliv, že pro jistotu vezme krev a nakonec se tehotenstvi potvrdilo. Takže ja jsem s timto testem byla spokojena a doufam, že Vam taky ukaze to, co si prejete, aby tam melo byt 🙂

prstynek36
13. čer 2015

@kacinda Právě, že mě přijde brzy si ten test dělat, když jsem tam byla ve středu a nic neviděl a oba jsme tu obrazovku zkoumali všemožnými úhly 😀 a nic. Zase mě nic není, žádné příznaky nic. Občas mě bolí podbřišek, ale to je tak celé. 😒 A taky, pořád mám takovou tu naději, že možná opravdu jsem těhotná 🙂

kacinda
13. čer 2015

tak při prvním tehotenství mi bylo hrozně špatně celé dny, proto jsem taky přišla na to, že jsem těhotná. Teď ale vůbec žádné příznaky, krom toho, že jsem pořád unavená vůbec nepozoruju. Test jsem si dělala prvně obyčejný a byl na něm vidět malinko duch, ale musela jsem se na to opravdu hooodně zadívat. Měla jsem z předchozího těhu ale zkušenost s tím testem clear blue a tak jsem šla pro něj, protože bych se asi ukousala zvědavostí a ukázal mi že jsem týden až dva od početí. Miminko to nebylo plánované a tak jsem nevěřila tomu, že by to vůbec mohlo být pozitivní.

prstynek36
13. čer 2015

@kacinda Tak to moc gratuluji. Já bych miminko taky moc chtěla,tak uvidíme. Každopádně děkuji 🙂

kacinda
13. čer 2015

Není zač, budu držet palečky, ať to vyjde 🙂 dejte pak vědět 😉

efkaefka
13. čer 2015

Me pani doktorka objednala az na 29. cervna, ze na ultrazvuku by nebylo nic videt. Takze musim cekat, ale test byt druhej den uz uplne pozitivniii.. ☺

kacinda
16. čer 2015

@prstynek36 tak jak jsi dopadla??

oliverka28
10. lis 2015

Ahoj holky,s mužem se snažíme o miminko. Cyklus mám pravidelný 25dní,dneska jsem měla den zpoždění,zkusila jsem si udělat test a byl pozitivní,sice čárka byla slabší,ale viditelná. Jenže už od soboty mě bolí břicho a prsa,tak jako kdybych to měla každou chvliku dostat,tak nevím jestli se dá testu věřit..

anita666
14. lis 2015

@oliverka28 ahoj, všechno, co popisuješ, může být příznak těhotenství i blížící se menstruace. Zkoušela jsi znovu testovat? Čárka by měla sílit. Držim palce

helenamm
26. lis 2015

Zdravím, dneska jsem si delala test jsem 11DPO a zitra bych mela dostat menstruaci, co myslíte, je tam čárka nebo mi jen hrabe ? Dekuji 🙂)

valeri10
26. lis 2015

@helenamm Udělala bych jiný test. Půlka modrého koníka na mamatest nadává, že dělá falešné duchy

cabalkova
26. lis 2015

@helenamm Ja bychh rekla, ze tam je. 🙂 Kdyztak ho zkus vykuchat z toho plastu, to je pak obvykle videt lip. 🙂 Ale myslim, ze se muzes zacit pomalu radovat.

helenamm
26. lis 2015

@valeri10
Mate nejaky odzkouseny ? Četla jsem ze digitální clearblue je dobrý.

@cabalkova jee dekuju, doufam ze to vyjde 🙂

valeri10
26. lis 2015

@helenamm nee nemám. Ale hodně se tu probírá, že ty mamatesty dělají falešné duchy. Zkuste zítra ráno jiný test a bude jasno. Držím palce 🙂

berulkatecka
8. pro 2015

Ahojky...prosím o nazor...beru ha, miminko neplanuji. Posledni cca tyden jsem unavena, silene mne boli prsa a kdyz jsem minuly tyden jela autem a znicehonic jsem mela divny pocit v brise a pak znovu...najednou mne proste napadlo udelat si tt. I kdyz jsem si rikala ze je to blbost kdyz mam ha. No a dnes rano-mela jsem intimed, ten s kopretinou a vysla slaba carka. Hned jsem letela do lekarny a prinesla si mamatest a ten byl neg. Ted vecer znovu mamatest a zas neg. Co si o tom myslite? Mam plasit? 🙂 diky

libidrozdova
9. pro 2015

@berulkatecka plašit ne, ale naplánovat si návštěvu gynekologa🙂 držím pěsti

kocandina
18. led 2016

Tak je to tam 😉

nikileop
20. led 2016

Holky vidíte tady neco ??

ireniq
20. led 2016

@nikileop a fotka?

nikileop
21. led 2016

@ireniq tady posilam 🙂

eldrag
21. led 2016

@nikileop bohuzel nic

gepe
21. led 2016

@nikileop horni letmym pohledem ne, spodni slaba ano. A to jsem koumala, zda na aktualne velkem monitoru nemam smouhy. V kazdem pripade si pockej 2-3 dny na dalsi testovani a uvidis.

nikileop
21. led 2016

Holky a dneska z ranní moci 🙂:/ jinak podotýkám tamty předchozí z večera 🙂

gepe
21. led 2016

@nikileop uvidis za par dni. Bud bude carka silit vic a vic, pokud jen trochu ci stagnovat, tak spis ocekavej ms opozdene. Drzim pesti 🙂

nikileop
21. led 2016

@gepe
Posilam foto.

luciebx
21. led 2016

@nikileop myslim ze se tam neco rysuje 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru