Je těhotenský test pozitivní nebo negativní? Slabá čárka

renca21
5. srp 2013

Ahojky.Chtěla bych se zeptat,zda TT udělal někomu tohle samé jak mě,a přesto byl pozitivní a byli jste těhotné.
Dnes jsem si udělala mamatest.Mám ještě čtyři dny do MS,ale už jsem to nemohla vidržet.S přítelem jsme se přes ovulaci poctivě snažili,takže šance je poměrně vysoká.Ale na testu se mi objevila ta druhá čárka hodně slabounká.Viditená,ale slabá.Je to pozivní nebo ne?Předtím mi na mamatestu nikdy nic takového nevišlo,vždy jen sněhobílo.Na diskuzi na emiminu mi všichni říkají že je negativní,ale já chci věřit,že je pozitivní

jarmulka
20. čer 2016

@klarka00 ať už jsi jakýkoliv den - já to tam prostě vidím !!!! Přeji, ať sílí a vše je OK 🙂

misula29
20. čer 2016

@klarka00 podle intenzity čárky bych řekla ,že to bude mladší 🙂

jarmulka
20. čer 2016

@misula29 už jsem četla několik komentářů od Tebe a vždy takové ,,drsné,, 😀 - ale pravdivé, takové od plic 😝 ...

klarka00
20. čer 2016

@jarmulka moc dekuju, snad bude vše ok! ☺

klarka00
20. čer 2016

@misula29 no já měla něco se zadama, takže jsme na to vlitli naposledy 3.6. Ale je fakt, že to mohlo trvat ještě týden, než došlo k opl. No uvidíme! 😀

jarmulka
20. čer 2016

@klarka00 tak týden určitě ne - to by spermie nevydrželi 😝 - ale tak 2-3 dny je reálné... tzn tak 14-15 DPO by to být mohlo 🙂

misula29
20. čer 2016

@jarmulka 🙂 drsný? To snad néé 🙂 Já nejsem moc typ na takový ty mimiskový atd komenty nebo udržovaní nějakých planých nadějí.Lepší pak je příjemný překvápko než zklamání . Jen vždy napíšu co si myslím, né že to tak musí být .On si každej vybere to svoje 🙂

misula29
20. čer 2016

@klarka00 právě , ono pokud neměříš teplotu ,tak přesně nevíš a zvlášť pokud máš nepravidelný cykly 🙂

jarmulka
20. čer 2016

@misula29 ne, právě, že mně se to líbí...!!! Hodně holek tady udržuje plané naděje a tak... ale Ty jsi napsala i jedné slečně hustý koment, kde ona psala, jestli je těhotná a test více než jasný 😀 ... já jsem se fakt bavila! Když jí holky psaly , že asi ano, že další test napoví atd a přitom to bylo jasné... Přijde mi, že některé holky tady píší totální zbytečnosti - a ostatní potom tak trpělivě odpovídají, i když jsou to totální zbytečnosti... A Ty se s tím nemažeš 😀 .... ale u mě palec nahoru !!!! 🙂

elvira
20. čer 2016

Já kolikrát načuhuju na některé testy, nevidím tam kromě kontrolní čárky nic, ale když čtu ty komenty, jak "je to tam"... radši nic nepíšu - holt už jsem postarší a hůř vidím 😀

misula29
20. čer 2016

@jarmulka 😀 Tak nad některýma dotazama zůstává rozum stát. A když někdo hodí jasně pozitivní test a ptá se tak to mě přijde na hlavu postavený, kdyby to okomentovala juchů tak super , má radost chce se podělit ,ale ptát se na jasnou věc.To když vidím to nepřeberný množství nadpisů " Můžu být těhozná ! atd.. tak mě berou všichni čerti 😀

7ammy7
21. čer 2016

Dnes na obed vyšiel test tiež pozitívny,priblizne rovnako tmavá čiarka(zase mamatest 10) ...ešte mám jeden test odložený na zajtra ráno,tak snáď bude tmavšia😏a večer u lekarky sa dozviem na 100% tak držte palce 😃

oliverka28
21. čer 2016

@7ammy7 Ať Ti to dobře dopadne 😉

7ammy7
21. čer 2016

Dúfam,ze áno... znervózňuje ma,ze oba dni sú čiarky v podstate rovnako tmavé,ale dúfam, že je to tým,ze včera to bol ranný moč a dnes az na obed

oliverka28
21. čer 2016

@7ammy7 Barvu čárek vůbec neřeš,kamarádka když byla těhotná,dělala si x testů a všude jen slabounká čárka a teď má zdravé miminko 🙂 Tak se s tím vůbec nestresuj 😉

7ammy7
21. čer 2016

@oliverka28 dúfam,ze to tak bude...na mamatest som zatiaľ počula len chválu,tak snáď aj u mňa to bude pozitívne 😃

oliverka28
21. čer 2016

@7ammy7 Já spíš používala těhotenské testy od dr Maxe,nejvíc Ti stejně řekne doktor po odběru krve a ultrazvuku,takže klid,mysli pozitivně ať máš veselé mimčo 😉

7ammy7
21. čer 2016

sa nemôžem dočkať zajtrajška 🙂 príde mi to ako strašne dlhá doba :D

oliverka28
21. čer 2016

@7ammy7 Tak nato nemysli,jinak to bude utíkat strašně pomalu. Jsi prostě těhotná a tečka 😉

7ammy7
21. čer 2016

@oliverka28 musím na to myslieť...mám o bábo strach,pracuhem 12-ky vstávam 3:50 a domov sa vraciam okolo 19:40 ,pracujem v nemocnici na septickej(tzv špinavej) chirurgii ,tak sa stresujem aby sa na nás nič nenalepilo

oliverka28
21. čer 2016

@7ammy Tak to určitě dostaneš neschopenku a nebo si o ní požádej,já pracuju v sumermárketu a neschopenku jsem dostala hned od začátku.

7ammy7
21. čer 2016

@oliverka28 Požiadam...už sme sa s manželom dohodli,o bábo sa snažíme vyše 2roky takže kvôli pár eurám ho neohrozim.a mimo to v októbri mi končí zmluva tak ju už nepredlżim nech mám kľud 🙂

oliverka28
21. čer 2016

@7ammy7 Doktor Ti jí určitě vystaví,když řekneš kde pracuješ, hlavní jsi Ty a miminko 😉

7ammy7
21. čer 2016

@oliverka28 dám zajtra vedieť jak sme dopadli 😉

oliverka28
21. čer 2016

@7ammy7 Určo dej,budu na Tebe myslet,ale neboj,bude to všechno v pořád,klid a nožky nahoru 😉

7ammy7
23. čer 2016

@oliverka28 Sme na začiatku 6tyzdna tak je zatiaľ sme moc nevideli 😃počkáme 3tyzdne a ideme zase na sono

oliverka28
23. čer 2016

@7ammy7 Budu Ti držet palečky,tři týdnu utečou jako nic 😉

lamya1
2. črc 2016

Ahojky Holky muzu brat test jako pozitivni dekuji

luciebx
2. črc 2016

@lamya1 jj duchacek tam je.. gratulace

lamya1
2. črc 2016

Dekuji 🙂 ja slyšela že mamatest děla falešne duchy

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru